Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 939, 940, 941  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 28 Maj 2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze się głupio pytam, ale jak to powiedzieć w konfesjonale? po prostu "uprawiałam seks" ? dla mnie to tak troszkę śmiesznie brzmi (szczególnie że z poczuciem winy nie umiem tego powiedzieć) hmmm... ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netty
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz/ UK

PostWysłany: Czw 28 Maj 2009, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez sie nad tym zawsze zastanawialam. niby w dekalogu to brzmi:nie cudzoloz ale tez tak glupio ksiedzu z tkim wyjechac
_________________
Bo kto z milosc jeszcze nie umarl nie potrafi zyc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Czw 28 Maj 2009, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiedziałam, że grzeszyłam względem siebie i narzeczonego.... Zrozumiał o co mi chodzi... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 28 Maj 2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ładnie to ujęłaś uśmiech
tak samo pewnie powiem Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 28 Maj 2009, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powiem miałam sex, ze mnie wszyscy się śmieją że tak mówię ale lubię nazywać rzeczy po imieniu a unikam uprawiałam bo mi się to raczej z rolnictwem kojarzy lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

księża się nie znają. i nikt mi nie wmówi, że mają święta rację. ja po prostu nie umiem takich głupot słuchać i jeszcze im przytakiwać, bo tak wypada, bo to ksiądz, księdzu należy być posłusznym, ksiądz ma zawsze rację... Rolling Eyes

ja powiem, że sypiam z moim narzeczonym albo coś w tym stylu. żeby było jasne o co mi chodzi. nie będę tego ubierać w ładne słówka.

od rana pada i jest mroźno... a ja po 7 rano drałowałam na autobus, by się dostać na szkolenie do tego butiku, czekałam prawie godzinę na pasażu, a potem usłyszałam "pani ma już wolne, nie będzie więcej szkoleń. zdzwonimy się." nie wiem o co chodziło Rolling Eyes wczoraj mi powiedziano, że dziś na 9 mam przyjść na 3dzień szkolenia, potem przyjechało szefowstwo (niezbyt sympatyczni ludzie Confused ) z nowym towarem, przez godzinę czułam się jak piąte koło u wozu, bo już wszystko przejrzałam, wszystko spisałam, ze wszystkim się zapoznałam i niezbyt miałam co do roboty, a na koniec potencjalna szefowa niemal mnie wyprosiła z butiku i to w niezbyt miłym stylu. a dziś takie COŚ.... jakby nikt wczoraj mi zadzwonić nie mógł... Evil or Very Mad albo nie spodobałam się szefowej i w taki sposób mi 'podziękowali', albo już wszystko umiem i nie muszę mieć więcej szkoleń tylko czekać az się odezwą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz ja troche pomarudze. Wczoraj zdenerwowala mnie tesciowa najezdzajac na mojego L., ze jest jedyna osoba w rodzinie, ktora nikomu nie pomaga Evil or Very Mad Jak to do ch***y nie pomaga? A kto jest na kazde zawolanie gdy trzeba po cos pojechac do miasta po kilka razy dziennie, kto pomalowal jej na nowo cale mieszkanie,"ale nie ruszajac tych kolorowych miejsc bo one sa jeszcze dobre", kto kopal stawek a teraz pomaga ojcu sie stawem zajac? Wrrrr, dobrze ze mnie wczoraj przy tym nie bylo, bo moglabym wybuchnac i powiedziec pare slow za duzo, duzo za duzo.
A w sumie jeszcze mi sie od L. pozniej dostalo, bo wyjechal do mnie z tekstem "nie gadaj tyle przy rodzicach o tym ze szykujesz po malu slub" Shocked oprocz Was i L. na razie nikt nie wie, ze w przyszlym roku, a moze jeszcze w tym chcemy sie pobrac. Hallo?? :rool: Co on sobie w ogole myslal, ze chodze i na prawo i lewo wszystkim o tym opowiadam Mad To nie ja palnelam przed tesciowa, ze szukam sunienki na slub i czy w trzy miesiece uda mi sie ja znalesc! Confused Nie ja tylko on. Co prawda obrocilam to wszystko w zart, ale i tak widzialam jej dziwna mine.
Jestem tu nowa, ale bardzo sie ciesze ze istenieje to forum i na nie trafilam. Bo przynajmniej Wam moge troche pomarudzic i nikt o to nie bedzie mial do mnie pretensji (chyba?) uśmiech I juz mi lepiej...

P.S.
Botica ja kaktusa oddalam tesciowej Twisted Evil stal u nas w lazience i zawsze sie na niego nadziewalam wiec skazalam go na banicje, bo nie lubie jak mnie cos w pupe kluje uśmiech
Caliope8 uprawianie tez mi sie z rolnictwem kojarzy lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss co do ksiezy to sie z Toba w 100% zgadzam. W ogole caly czas sie zastanawiam, jak ktos kto nie ma pojecia o funkcjonowaniu normalnej rodziny, albo ktos kto ma kobiete na boku mimo ze jest ksiadzem moze mi udzielac rad i pouczen na temat malzenstwa i zycia z nim zwiazanego.

Co do szefostwa to ono prawie nigdy nie jest sympatyczne i zawsze ma racje, nawet gdy jej nie ma. I co niestaty jest smutne a prawdziwe robia z pracownikami co chca i nie licza sie z nikim ani niczym.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia a dziękuję Smile Jakoś samo mi sie tak pwoeidziało...
Coni kaktus prawdopodobniewbił sie korzonkami w sterte śmieci na wysypisku. Zafundowałam mu przeprowadzkę Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 29 Maj 2009, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coni napisał:
Miss co do ksiezy to sie z Toba w 100% zgadzam. W ogole caly czas sie zastanawiam, jak ktos kto nie ma pojecia o funkcjonowaniu normalnej rodziny

chciałabym zauważyć, że jakby się zastanowić to nie trzeba mieć rodziny, by mniej więcej wiedzieć co nieco o jej funkcjonowaniu albo przynajmniej spojrzeć na to ludzkim okiem i dojść dopewnych wniosków. wielu księży po prostu ma nas gdzieś, po prostu im się nie chce czegokolwiek rozumieć i tylko posłuszeństwa umieją wymagać, bo im sodówka uderzyła do głowy. zbyt wielką władzemają nad wiernymi.... Rolling Eyes

Coni napisał:
albo ktos kto ma kobiete na boku mimo ze jest ksiadzem moze mi udzielac rad i pouczen na temat malzenstwa i zycia z nim zwiazanego.

co tu więcej dodać....

szefowstwo powinno traktować potencjalnych pracowników jak ludzi, a nie jak ścierki od podłogi. nie oczekuję, że ktoś będzie nie wiadomo jak miły, ale kulturka obowiązuje Rolling Eyes

Botica, trzeba było mi tego kaktusa przysłać lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 939, 940, 941  Następny
Strona 146 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group