Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A co z kierowcami, dziećmi i osobami, które nie piją?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, to barman to zbędny wydatek. Para młoda i tak ponosi już wielkie koszty wesela. Jeżeli komuś nie pasuje wódka na weselu, niech nie pije. Świat się nie zawali, jeśli tego dnia nie wypije czegoś mocnego, a jednocześnie kolorowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, być może masz rację uśmiech Nie zdarzyło mi się być po prostu na weselu, na którym był barman, więc nie wiem, jak goście reagują na jego obecność i na to, co tworzy w "szejkerach". Zapewne, jak to jest w wielu przypadkach, pęd owczy powstaje, gdy ktoś już zacznie korzystać z jego usług i pokaże, że smaczne.

Tak sobie myślę, że goście zadowolą się tym, co będzie... tak czy inaczej. Będzie barman- będzie fajnie, zawsze to coś nowego i więcej możliwości, jeśli chodzi o trunki. Nie ma barmana- też jest dobrze, jak świat stary, ludzie zadowalali się tym, co było do tej pory na weselach i już.

Wszystko, jak zwykle, rozchodzi się o kasę i wyobrażenia o swoim własnym weselu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie skąd się wziął stereotym, że mieszanie wódki czystej z wódką w koktajlach/drinkach czy też z rumem, tequila to jest mieszanie?!

Mieszamy alkohole w przypadku picia:
- piwa z wódką
- piwa z drinkami
- wódki z szampanem


Jak nie odlecieć i pić mądrze?!
Jeśli więc chcesz dobrze się bawić zachowaj umiar w picu, między jednym a drugim drinkiem sięgaj po wodę lub skok. Pij wolno, w przeciwnym razie szybko stracisz kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu, nie zapominaj o jedzeniu.

Jedną z częstszych przyczyn złego samopoczucia jest mieszanie alkoholi. W szczególności wystrzegaj się popijania wódki szampanem lub innymi musującymi trunkami. Postaraj się ograniczyć ilość wypalanych papierosów, gdyż nikotyna może spotęgować działanie alkoholu.

Czy mieszanie alkoholi powoduje większego kaca?
Zapewne zaraz podniosą się głosy protestu, ale odpowiedź brzmi: raczej nie

Kac jest silniejszy nie dlatego, że zmieszaliśmy różne drinki, ale dlatego, że mieszając, mamy tendencję do wypijania większej ilości alkoholu niż wtedy, gdy skupiamy się na jednym napoju wyskokowym. Trzeba jednak pamiętać, że różne alkohole dają różne natężenie kaca. Najogólniejsza zasada mówi, że im ciemniejszy alkohol (czerwone wino, ciemna whisky, porter mają więcej alkoholu metylowego), tym kac większy. To oczywiście uproszczenie, ale zawiera sporo prawdy i łatwo je zapamiętać nawet wtedy, gdy już ledwo pełzasz. zródło: http://www.przekroj.pl/cywilizacja_pytania_artykul,5266.html

Drinkami też można się upić. Nie mówimy nie. A to czy ktoś się upije zależy tylko i wyłącznie od niego. Czy będzie pił drinki, koktajle czy też czystą nic nie pomoże osobie, która nie potrafi się kontrolować.

My ze swojej strony możemy dodać, że obserwując swoich gości dbamy o ilości alkoholu w drinkach. Zawsze można zrobić lżejszego drinka, który będzie smakował na mocnego. Pijący będzie myślał, że pije z alkoholem, a może pić bez jeżeli wcześniej do nas podejdzie jego partnerka i powie o co chodzi.

Kolejny plus dla barmanów Wink Kontrolują gości i ich zabawę.

Pozdrawiam
Radosław Podlaski
Weselny Drink Bar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejrzałam ofertę i wygląda ciekawie uśmiech
bardzo ładna szata graficzna (zboczenie zawodowe, wybaczcie Wink ).

z ciekawości zapytam, czy jeździcie po całej Polsce?
i drugie pytanie - co w przypadku, gdy sala zabawy jest kompletnie odcięta od kuchni i baru? tak jest w moim przypadku, w związku z tym, nawet gdybym chciała barmana u siebie, nie ma na sali baru, za którym moglibyście stanąć.

co w takim przypadku? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w sumie mam te same pytania co metka... i u mnie tez na sali nie ma baru Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BarmanWDB
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 61
Skąd: Cała polska

PostWysłany: Sob 17 Kwi 2010, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki metka za miłe słowa o naszej stronie Wink

Pracujemy na terenie całej polski a za zamówienie naszej usługi tworzenia koktajli na weselu dojazd na miejsce jest gtatis. Taki mały prezent od nas dla Was Wink

Posiadamy mobilne bary, na kórych pracujemy podczas całego wesela. Są one składane dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować w każdym miejscu. Wystarczy nam 3x4m przestrzeni do obsługi gości i tworzenia koktajli. Bary są dostosowane do potrzeb barmana, dzięki czemu pracuje szyciej nie ruszając się ze swojego stanowiska. W barach mamy zainstalowaną bierzącą wodę oraz baniak na zlewki co także przyśpiesza pracę barmana bo nie musi za każdym razem biegać na zaplecze w celu umycia swoich shakerów i innych zabawek. Poza tym jest to bardzo higieniczne. Dodatkową atrakcją jest to, że barmani w trakcie przygotowywania koktajli pordzucają butelki czy też shakery co sprawia, że ich praca jest jeszcze bardziej efektywna. No i przede wszystkim smaczna Wink

Zachęcam do wysłania e-maila na podany adres radoslaw.podlaski@weselnydrinkbar.pl a odeśle całkowitą i szczegółową ofertę naszych usług.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Radosław Podlaski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 2 Wrz 2013, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu, na którym byli barmani i jako gość mogę powiedzieć, że była to wspaniała sprawa Very Happy Oczywiście korzystałam z tego, jak mogłam Very Happy Robili przepyszne drinki, karta składała się z ok 30 pozycji, więc naprawdę było w czym wybierać uśmiech Zawsze przy barze był ktoś chętny Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group