Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

***WYKAZ ŚLUBÓW 2014***
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 191, 192, 193
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Justynko! uśmiech
Widzę, że najważniejsze rzeczy już prawie skompletowane uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nheledore, ale Ty moderatorem nie jestes a do naszego watku zagladasz, czyli w koncu interesuja Cie slubne sprawy czy nie? język
A poza tym, skoro to ma byc wykaz to i tak nikt niczego tutaj nie bedzie szukal język No i skoro w tych oddzielnych watkach juz wszystko jest i nikomu nie chce sie komentowac to w sumie nie wiem w czym komukolwiek przeszkadza, ze tutaj sobie czasem w swoim czternastkowym gronie gadamy język z oczkiem I wiem, wiem, taki jest regulamin, ale uwazam, ze jest on troche zbyt nadgorliwy. I niby ma tak byc bo watki umieraja.. Ale czternastek jest malo a reszcie sie nie chce komentowac i dlatego umieraja.

Ale spoko, ja i tak juz sie przestalam tu odzywac bo przeciez date podalam, do przywitania jest inny watek, do spraw, ktore mamy zatwione tez. Takze jak ten watek zostanie zamkniety to nie bedzie jakas wielka strata, daty innych widzimy na suwaczkach xD
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj justyska92 uśmiech
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomyslu napisał:
Nheledore, ale Ty moderatorem nie jestes a do naszego watku zagladasz, czyli w koncu interesuja Cie slubne sprawy czy nie? język

No tego by brakowało, żeby przepustką do "Waszego" wątku był kolor niebieski przy nicku... Wink
Tak, lubię zerknąć na to, jakie macie sukienki i zaproszenia, ale co chyba zrozumiałe nie pociąga mnie to na tyle, żeby się rozpisywać. Zresztą mam nadzieję, że nie muszę się tłumaczyć z tego, w jakie wątki zaglądam, a jakie nie Rolling Eyes

Cytat:

A poza tym, skoro to ma byc wykaz to i tak nikt niczego tutaj nie bedzie szukal język


No i to jest właśnie sedno wszystkiego.
Nikt nie będzie tutaj niczego szukał, a Wy zawieracie tutaj WSZYSTKO, buty, zaproszenia, liczbę gości i pogaduchy ogólne.
Skoro sama zdajesz sobie sprawę z tego, dlaczego ogólne pogaduchy w tym wątku nie są na miejscu, to liczę, że inne dziewczyny również i uszanujecie zasady, które tu panują...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomyslu napisał:
Kurde az cos powiem.. Zebyscie Wy sie w tych wszystkich watkch tak udzielaly jak tu ganicie to by bylo swietnie... Czy ja czy inne dziewczyny pokazujemy suknie, obraczki, dekoracje i naprawde nieliczne 12' i 13' komentuja, cokolwiek podpowiadaja. Ale do ustawiania to cala kolejka chetnych. Bez urazy. Dziekuje dobranoc język z oczkiem

To wy macie się udzielać w wątkach ślubnych a nie my. To wy śluby planujecie. Po ślubie zainteresowanie tymi sprawami trochę maleje, a i tak wiele z nas stara się doradzić, podzielić swoimi spostrzeżeniami. Zresztą kto szuka nie błądzi i gdyby co niektórym chciało się poczytać starsze posty to znalazłyby odpowiedzi na wiele pytań, które zadają na nowo.

Po konsultacji z moderatorami zamykam wszelkie wykazy ślubów znajdujące się w tym dziale i proszę o nie zakładanie kolejnych.

Wykaz będę nadal uaktualniać i każda nowa osoba pragnąca znaleźć się na liście jest proszona o wysłanie PW do mnie i postaram się jak najszybciej dopisać.

Wszelkie tematy, które poruszałyście w swoim wątku można kontynuować w wątkach ku temu służących, jeżeli ktoś nie będzie mógł znaleźć odpowiedniego to z chęcią pomogę, proszę o PW. Zawsze można też założyć nowy wątek (o ile podobny nie istnieje).

Mam nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję. To nie na złość Wam, lecz dla dobra forum.


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 191, 192, 193
Strona 193 z 193

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group