Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 331, 332, 333  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leila, obstawiam owulację albo nawet już po niej. Mąż podobnie, twierdzi, że wie za którym razem trafił w sedno język
Rashel, zdaję sobie sprawę, że pierwszy rok z dwójką dzieci będzie istnym maratonem, ale wychodzę z założenia, że później będę miała więcej czasu dla siebie. No i zabawa z pieluchami i karmieniem przeleci mi jednym ciągiem. Widzę sama po sobie, że mam już dużo mniej wytrwałości i siły niż mając np.25 lat.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa, a można zapytać ile masz lat? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widze po sobie i swoim maluchu, ze wykoczylo by mnie cos takiego uśmiech nie przespal spokojnie calej nocy przez pierwsze 4lata zycia.

Mi tez brakuje wytrwalosci a mam lat 26 oczko wiec to chyba niezalezne od wieku. No i u mnie pojawia sie juz kwestia wygodnictwa bo z 7 latkiem jest spokojniej niz z maluchem. Boje sie powrotu do nieprzespanych nocy i pieluch O.o i nadwaga... Auc...
Pewnie gdyby nie mąź, ktory chce miec swojego potomka, nie myslalabym o kolejnym dziecku conajmniej do 30-stki Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa t o powinien byc syn uśmiech tak pisza w internecie ze w owulacje i po to chłopak uśmiech
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leila, no nie wiem język
Moja pierworodna jest dziewuchą język
A jestem pewna, że nie była spłodzona tuz przed owulacją uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o jaaaa wykrzyknik Gratulacje Ewuś oklaski Ty to potrafisz utrzymać tempo język
A jednak dobre miałam przeczucie, że zbyt długie trzymanie kciuków za Ciebie nie będzie konieczne Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
Ewa, a można zapytać ile masz lat? oczko

Dopiero 27, ale jak pisze Rachel człowiek robi się wygodny. I z pewnych przyzwyczajeń ciężko zrezygnować. Będąc jeszcze panną latałam gdzie chciałam, był pomysł i od razu realizacja. Z mężem mieszkaliśmy ponad rok zanim pojawił się Kuba. Prowadziliśmy inne życie niż teraz. Absolutnie nie żałuję zmiany trybu życia, ale myślę również o przyszłości mojej i T.
Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że dzieci wychowuje się dla świat, a z mężem/żoną jest się do końca życia i należy ten związek stawiać na pierwszym miejscu. Chcemy więc odchować Nasze pociechy póki pamiętamy jak sami byliśmy dziećmi i cieszyć się sobą będąc wciąż młodymi lol
Egoiści z Nas, wiem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pati_com
gaduła
gaduła


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 370

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
natalia_w napisał:
Ewa, a można zapytać ile masz lat? oczko

Dopiero 27, ale jak pisze Rachel człowiek robi się wygodny. I z pewnych przyzwyczajeń ciężko zrezygnować. Będąc jeszcze panną latałam gdzie chciałam, był pomysł i od razu realizacja. Z mężem mieszkaliśmy ponad rok zanim pojawił się Kuba. Prowadziliśmy inne życie niż teraz. Absolutnie nie żałuję zmiany trybu życia, ale myślę również o przyszłości mojej i T.
Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że dzieci wychowuje się dla świat, a z mężem/żoną jest się do końca życia i należy ten związek stawiać na pierwszym miejscu. Chcemy więc odchować Nasze pociechy póki pamiętamy jak sami byliśmy dziećmi i cieszyć się sobą będąc wciąż młodymi lol
Egoiści z Nas, wiem.


Rewelacyjne podejscie uśmiech i jesli moge, to podpisuje sie pod tym rekami i nogami lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalia a teraz będzie u Ciebie syn czy córka? uśmiech
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leila, nie wiemy, bo się nie pokazuje. Niestety przypuszczeń co to tego kiedy było poczęte też nie mamy oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 331, 332, 333  Następny
Strona 282 z 333

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group