Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 939, 940, 941  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje wesoły

Ech Dotti, kiedyś i one się skończą wesoły
Jak na razie cieszę się, że w końcu będę mogłą położyć się do łóżka bez powtarzania prezentacji wesoły[/b]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola, gratulacje i udanych wakacji uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola89 gratuluję ! kwiatek bukiet szampan
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaklina głowa do góry tak jak napisała Prada czasem trzeba po prostu zacisnąć zęby i przeczekać
a z tymi urodzinami, Kobietki wszystkie wiemy jak z pamięcią facetów jest więc trzeba zawsze delikatnie przypomnieć, na zasadzie:"kurcze w tym roku moje urodziny wypadają w tygodniu" itp w ten sposób mój ukochany nigdy nie zapomina o ważnej dacie Very Happy a ja potem cieszę się fajnym dniem i prezentem
Olu gratulację, piękny wynik Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wesoły

Mój ukochany nie zapomniał jeszcze o moich urodzinach i zawsze pamięta o naszej "miesięcznicy" uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szlag mnie trafil dzisiaj nieprzecietny....
Poszlismy z psami do lasku na spacer.Nagle na sciezce jakis dzieciak cos taczka przewozil. Zobaczyl moje psy i z rekami do nich!wykrzyknik Zaczal machac witkami i cos wolac do nich jak wariat. Mowie mu zeby nie dotykal ich bo Luka nie lubi jak mu sie ludzie narzucaja Mad A on jak gluchy do nich. Wiec mu mowie znowu zeby sobie darowal. A ten idiota zaczal taczka na nie najezdzac bo "on sie tylko bawi"wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Nie dal sobie przetlumaczyc, jak gluchy z zespolem Downa. Mnie adrenalina uderzyla. Gdzies w drzewach zobaczylam jakiegos faceta i resztkami swiadomosci poprosilam go zeby zabral bachora bo nie recze za psy. A ten idiota do mnie ze "ma nad wszystkim kontrole"wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik No kurcze napewno chlopie masz!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik Wycedzilam mu za jak mnie ten jego dzieciak tylko dotknie ta taczka (a byla silna mozliwosc bo bylam miedzy nim a psami) to go zniszcze w sadzie za uszkodzenie ciala. Idiota!wykrzyknik! Jeden i drugi!wykrzyknik

Do wszystkich przyszlych matek. Nadzorujcie swoje dzieci kiedy sa w poblizu psy. Kazdy pies moze zareagowac dziwnie jesli dziecko zrobi mu cos co mu psu sie nie podoba. I to nie jest psa wina!wykrzyknik! Zadna z was nie lubilaby gdyby tak kazdy na ulicy was glaskal po glowie. Otoz psy tez nie musza tego tolerowac.Definitywnie nie lubia jak sie je zaczepia taczka!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! Evil or Very Mad Mad Mad
Drastyczna zmiana tematu ale naprawde mnie to trzepnelo. Moj pies gdyby capnal stracilby zycie nakazem prawa i poczucie jakbym go zdradzila byloby nie do zniesienia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziwię Ci się Sadie, że jesteś wściekła.
Co to za ojciec wogóle był Evil or Very Mad
Niektórzy rodzice naprawdę są NIEODPOWIEDZIALNI Evil or Very Mad Mad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam rozwydrzone bachory i ich nadętych rodziców. Mam psa i dzieci i doskonale wiem co masz na myśli i co czujesz.
A teraz głęboki oddech ...jeszcze jeden i spokojnie już spokojnie oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety dziś o godzinie siedemnastej zmarł brat mojej teściowej płacze niestety nie miałam nawet okazji go poznać smutny czyli pół rodzinki już w żałobie smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ślub za ponad 100 dni dojdą do siebie.

a tak trochę bezczelnie pisząc, to ślub po 30-stce ma też swoje zalety...bo ci którzy pomarli już pomarli dawno a ci, którzy zyją są na tyle młodzi i zdrowi, że mają jeszcze czas...sorry ale taka prawda ... jak czytam ile Wy macie na głowie, to dziękuję Bogu, że ja ten "stan" mam już za sobą i ogromnie Wam współczuję tych "zbędnych" nerwów, które Was dotykają w takich okolicznościach....
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 939, 940, 941  Następny
Strona 139 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group