Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wieczór panieński i kawalerski - razem czy osobno??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 26 Gru 2012, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chanela co to był za prezent?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 26 Gru 2012, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie też to intryguje uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewciaa_p
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 416
Skąd: Pomiechówek

PostWysłany: Sob 19 Sty 2013, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też będziemy mieli osobno, ale nie widzę nic złego we wspólnym wieczorze, przecież nie robi się nic takiego o czym druga połówka nie powinna wiedzieć
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jutrzenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 25

PostWysłany: Czw 18 Lip 2013, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na takim łączonym wieczorze raz i było całkiem fajnie uśmiech Myślę, że wszystko zależy jak zawsze od towarzystwa. Były zabawy dla kobitek i konkursy dla panów. Wszyscy świetnie razem się bawiliśmy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brydzia
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 18

PostWysłany: Czw 25 Lip 2013, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam na wieczorze panieńskim siostry-kupiłam jej pawie piórko do miziania przyszłego męża, lubczyk, na którym napisałam stosowną rymowankę oczko i do wielkiego słoika nawrzucałam cukierków, każdy z karteczką , na jaką okazję, np. na nerwa, na chcicę, na dobry dziań, itp.
Wspólną imprezą jest wesele, a kawalerski i panieński powinny być odpowiednio dla mężczyzn i kobiet. Chodzi o swoje grono najbliższe. A atrakcje moga być różne- jak ktoś chce i nie będzie Pannie Młodej niezrecznie, to może być striptizer, ale róznie fajna jest makijażystka, konkursy i impreza na mieście-czyli lans limuzyną, itp.-uwaga, dopilnujcie rezerwacji, co kanajpy bywają w tym temacie zawodne-mówię to z doświadczenia. O pomysłach na wieczór panieński możecie poczytać w najnowszym Suflerze Mołdej Pary, str.16 =) mam go właśnie w ręce, ale jest też dostępny w sieci.
_________________
Carpe Diem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 25 Lip 2013, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany, ale zabawne. Sufler znowu atakuje co jest?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 25 Lip 2013, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no błagam... Szanowna redakcjo trochę wyczucia Rolling Eyes Jak chce się mimochodem zareklamować swoją gazetę to chyba trzeba wejść w środowisko Rolling Eyes Rozkręcałam gazetę dla branży weterynaryjnej, mogę coś podpowiedzieć, bo to co wypisujesz Brydzia woła o pomstę do nieba język

EDIT: Sorry sprawdziłam, że jesteście na rynku podobno od 15 lat... Rolling Eyes Rozumiem, że jesteś nowa w tej pracy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sutip
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 71

PostWysłany: Sob 7 Wrz 2013, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie. O wieczorze kawalerskim z narzeczoną.

Historia taka że ja nie chciałem w cale kawalerskiego ale narzeczonej bardzo zależało bym miał i jednocześnie chciała by te wieczory odbyły się osobno. Dlatego na początku po jakimś czasie przemyślała sobie narzeczona i zaproponowała by jednak mieć razem panieński i kawalerski bo na takie coś mogę się zgodzić (a raczej nabiorę chęci na ten wieczór). No ale trochę te plany pokrzyżowała świadkowa czyli organizatorka w. panieńskiego. Bo chce moją narzeczoną zabrać do siebie czyli do innej miejscowości. Dla mnie było logistycznie ciężko zabrać znajomych tam. Więc narzeczona początkowo zgodziła się na to bym dojechał późnym wieczorem na jej panieński a ja swój kawalerski odwołał. No ale po 2 dniach narzeczona wymyśliła że swój panieński będzie miała sama, a na moim kawalerskim też będzie uczestniczyć.

Zgodziłem się bo wiem że zależy jej by miała swój panieński osobno i jednocześnie że zależy żebym ja miał kawalerski, a wiedziała że bez niej nie mam na ten wieczór ochoty. (Choć jak bym był na jej panieńskim to też by było fajnie ale szanuje jej wybór)

Co wy myślicie o takim rozwiązaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 7 Wrz 2013, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba się trochę zamotałam w tym, co piszesz.
Czy dobrze zrozumiałam: narzeczona chce mieć swój panieński (sama) i chce, żebyś Ty miał kawalerski (którego Ty nie chcesz) i ona na nim będzie, żebyś się dobrze bawił.
A nie możesz jej przekonać, że nie chcesz i nie musisz mieć kawalerskiego? Nic na siłę moim zdaniem.

Mój narzeczony kawalerskiego nie chce. Był na wieczorach kawalerskich swoich kolegów ze studiów, ale stwierdził, że go to nie bawi. Nie zamierzam go nakłaniać do zmiany zdania. Jeśli sam stwierdzi, że jednak chce - niech robi.

Jeśli jednak chcesz mieć kawalerski i chcecie z narzeczoną, aby była ona obecna to może zorganizujcie Twój wieczór w innym terminie, niż jej panieński. I wtedy imprezy nie będą ze sobą kolidować.

Ale jeśli masz robić imprezę tylko dla tego, że narzeczona chce, byś ją miał to moim zdaniem lepiej odpuścić. A co jeśli jednak nie będziesz się dobrze bawił? Będzie mieć pretensje, że przecież ona chciała Ci sprawić frajdę?
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sutip
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 71

PostWysłany: Sob 7 Wrz 2013, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy dobrze zrozumiałam: narzeczona chce mieć swój panieński (sama) i chce, żebyś Ty miał kawalerski (którego Ty nie chcesz) i ona na nim będzie, żebyś się dobrze bawił.

Dokładnie tak.
Cytat:
Jeśli jednak chcesz mieć kawalerski i chcecie z narzeczoną, aby była ona obecna to może zorganizujcie Twój wieczór w innym terminie, niż jej panieński. I wtedy imprezy nie będą ze sobą kolidować.

Tak bo taki był pomysł. Mój kawalerski w piątek jej panieński w sobotę.

Cytat:
A nie możesz jej przekonać, że nie chcesz i nie musisz mieć kawalerskiego? Nic na siłę moim zdaniem.

No tak ale nie jest to tak że ja kategorycznie nie chce. Owszem jak nie było by wcale to świat się nie wali. Ale jak już ma być to wolał bym mieć z nią.

Kurcze nie wiem jak to Tobie napisać byś zrozumiała. Może tak... Ja nie mam czegoś takiego że jak inni faceci ciesze się z kawalerskiego i oczekuje go od dawna i stanowczo bez narzeczonej. Po prostu najlepiej na takich imprezach czuje się z nią. Może to wynika z tego że zanim poznałem swoją przyszłą żonę to długi czas byłem sam (z 8lat) i zawsze na imprezy chodziłem sam. I zazdrościłem innym kumplom dziewczyn że mają z kim na tę imprezę przyjść.

Dlatego taka moja niechęć do kawalerskiego bez niej.

PS. Wiem zakręcona ta historia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 12 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group