Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biblioteka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 49, 50, 51  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 2 Cze 2013, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię Cobena bo szybko się czyta uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 5 Cze 2013, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj pochłonęłam książkę Na każde jego żądanie i powiem że czytało się przyjemnie. Trochę seksu, trochę akcji... z niecierpliwością czekam na drugą część, bo się dość głupio skończyła. Jakaś taka moda na te trylogie...

Skończyłam książke "Mistrz" Katarzyny Michalak. Popłakałam się i do końca nie wierzyłam w takie zakończenie. Książka przeczytana na wdechu... polecam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 6 Lip 2013, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz jestem w połowie "Chłopca z latawcem" jak na razie szału nie robi, długo się rozkręca ale jestem ciekawa końcówki język
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Pią 16 Sie 2013, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Cobena też się szybko wkręcam oczko
Przedwczoraj kupiłam sobie kolejną książkę i jestem na finiszu język
Przyjemna lektura.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 30 Wrz 2013, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam z polskich realiów
"Niebieskie migdały"
"Droge do Różan" i "WIosne w Różanach" uśmiech

Cudowne książki!!

Fragmenty z moich recenzji: Migdały
Muszę przyznać, że książkę czytałam błyskawicznie. Bardzo podobały mi się perypetie bohaterki. Ina bardzo mi zaimponowała. Nie załamała rąk w momencie, kiedy Wszawy Pies (wymiękłam z tej ksywki!! oczko ) zostawił ją, jak tylko dowiedział się o ciąży. Wręcz przeciwnie, Balbina, (bo tak brzmi pełne imię protagonistki) bierze sprawy we własne ręce i decyduje się na samotne macierzyństwo. Na szczęście ma przy sobie wiernych przyjaciół i oddaną jej rodzinę.

Różany:
Całość mimo paru momentów zmuszających do zatrzymania się i zastanowienia nad życiem, tchnie optymizmem i wolą walki o wszystko to, co w życiu najcenniejsze. O miłość, przyjaźń, najbliższych i swój kąt na ziemi.
Autorka świetnie oddaje zawirowania ludzkiej psychiki, pogmatwane myśli i decyzje, nie zawsze słuszne, które kierują człowiekiem i jego przyszłością.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam twórczość Simona Becketta - lubiącym thrillery medyczne
Poza tym Koontz oraz "Lśnienie" Stephena Kinga - w porównaniu z filmem, jak niebo i ziemia.
Emily Giffin - "Coś niebieskiego", "Coś pożyczonego" - świetne książki o życiu i wartościach, które są w nim najcenniejsze
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koontza uwielbiałam w liceum. Teraz już mi przeszła chętka na jego powieści.
Kinga nie trawie :/ nie rozumiem co to za szał na jego pisanine - znam o wiele lepszych pisarzy, których ksiązki wywołały u mnie treszcze, a nie ziewanie oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tydzień przed ślubem znalazłam przypadkiem książkę pt... "Suknia ślubna" Very Happy


Polecam!
Oficjalny opis: "Charlotte Malone wychodzi za mąż. Jednak nie wszystko jest poukładane w sercu właścicielki eleganckiego salonu sukien ślubnych w Birmingham. Charlotte w sposób idealny potrafi ubrać każdą pannę młodą, za wyjątkiem samej siebie. Kiedy Charlotte znajduje w kufrze starą, świetnie zachowaną suknię ślubną, rozpoczyna wspaniałą przygodę, która pozwoli jej odkryć kobiety, które nosiły suknię przed nią. "

Ale to nie tylko książka o szukaniu idealnej sukni, ale też o rozterkach sercowych, pytaniu "czy zamierzam poślubić właściwego mężczyznę" i różnych stronach miłości. Jest też trochę o Bogu i wierze, ale przedstawione w nienachalny sposób, nie jak kazanie czy wykład, ale tak eterycznie i mistycznie powiedziałabym.


Co do Kinga - on przedstawia dosyć nierówny poziom, napisał trochę książek genialnych, trochę takich, którymi można by za przeproszeniem się podetrzeć, i dużo dobrych i średnich. Ogólnie lubię od czasu do czasu wrócić do tej jego charakterystycznej narracji i klimatów. "Misery" na przykład była świetna uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
Koontza uwielbiałam w liceum. Teraz już mi przeszła chętka na jego powieści.
Kinga nie trawie :/ nie rozumiem co to za szał na jego pisanine - znam o wiele lepszych pisarzy, których ksiązki wywołały u mnie treszcze, a nie ziewanie oczko


Ja też Koontza czytałam tylko w liceum Very Happy A dokładniej ze 4 książki uśmiech

Co do Kinga, to czytałam jedynie "Lśnienie" nic więcej nie zachęciło mnie po przeczytaniu okładki oczko Ale ta książka naprawdę mi się podobała wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cobena uwielbiam za zaskakujące zakończenia. Książki Emili Giffin też mi się bardzo podobały. A jaka jest Wasza ulubiona książka o miłości? Moja "PS. Kocham CIe"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 49, 50, 51  Następny
Strona 38 z 51

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group