Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kurs tańca??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pietrucha91
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 42

PostWysłany: Wto 25 Cze 2013, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zofietka napisał:
Tylko pełna improwizacja uśmiech bałabym się że będę cały czas liczyć raz dwa trzy cztery i raz dwa trzy cztery - wydaje mi się że to niepotrzebny dodatkowy stres. uśmiech



haha, czułabym sie podobnie.. chociaż rozważam nauke do pierwszego tańca.. z drugiej strony boje sie ze z nerwów wszystkiego zapomnę lub cos pomylę i wyjdzie z tego klapa...;/ a to było by najgorsze... czy warto ryzykować? oczko

tak poza tym to tuptanie jako tako mi wychodzi , mój G podobnie nie ma problemów.. a razem tańczy nam sie rewelacyjnie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Wto 25 Cze 2013, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monikas napisał:
My myślimy o kursie, ale bardziej po to, żeby się ośmielić - oboje mamy dwie lewe nogi do tańcowania. Na pewno nie będziemy się konkretnego układu na pierwszy taniec, bo w naszym przypadku miałoby to tragiczne skutki język

Żeby się poczuć pewniej na pewno skorzystamy z paru lekcji Very Happy


My tak samo pomyśleliśmy i w zeszłym tygodniu zakończyliśmy kurs. uśmiech Nie nauczyliśmy się żadnej specjalnej choreografii, tylko pouczyliśmy się trochę pewnych kroków i tzw. tańca 2 na 1. Ogólnie jesteśmy zadowoleni i trochę pewniejsi, choć ja osobiście wciąż się stresuję naszym tańcem i to nie tylko tym pierwszym. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Wto 25 Cze 2013, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalne choreografie są raczej dla ludzi, którzy baaaardzo lubią tańczyć i im to wychodzi język Dla nich to dobra zabawa, a dla innych niepotrzebny stres język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 26 Cze 2013, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stylowi napisał:
Tak naprawdę do tańcowania nie potzreba kursu, mój mąż nie dał sie przed ślubem na móić na nic takiego chodź nie tańczy za dobrze a wesele bardzo było udane.


Nic dodać, nic ująć uśmiech U mnie też tak było
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcosPL
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 23
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 26 Cze 2013, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam kilka par, które uczyły się specjalnie pierwszego tańca.
Cóż, napiszę tak - dla mnie wyglądało to mega sztucznie. Taka pokazówka jakiegoś 'klasyka' z trzema figurami. Coś jak występy w przedszkolu oczko Tyle, że dzieci wypadają w takich sytuacjach fajnie i spontanicznie, a młode pary nie zawsze...
Dodatkowo, jak pisałem, ze trzy figury - w ciągu pierwszej minuty było nawet ciekawie, ale potem oglądanie tego przez kolejnych kilka i wciąż te same układy... niezbyt...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 26 Cze 2013, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat i bratowa poznali się w zespole folklorystycznym. Ze względu na dużą różnicę wzrostu nie tańczyli w parze. Na pierwszy taniec zaimprowizowali walca - wyszło im świetnie!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzierlatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 757
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 26 Cze 2013, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcosPL napisał:

Dodatkowo, jak pisałem, ze trzy figury - w ciągu pierwszej minuty było nawet ciekawie, ale potem oglądanie tego przez kolejnych kilka i wciąż te same układy... niezbyt...


To ileż tych minut było? 1,5 minuty na pierwszy taniec to dość, by zaskoczyć, ale też nie znudzić gości. Nam nauczycielka właśnie taki utwór zaproponowała.
_________________




zapraszam na mojego bloga http://krakowskadzierlatka.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sro 26 Cze 2013, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzierlatka napisał:

To ileż tych minut było? 1,5 minuty na pierwszy taniec to dość, by zaskoczyć, ale też nie znudzić gości. Nam nauczycielka właśnie taki utwór zaproponowała.


My tańczyliśmy walca też do utworu 1min38sek uśmiech Nikt się nie nudził, a nawet mogłabym skromnie powiedzieć że wszyscy byli pod wrażeniem język Na prawdę polecam kurs dla narzeczonych, gdybyśmy nie mieli opracowanej choreografii to na pewno bym się stresowała, a tak to na luziku język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcosPL
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 23
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 2 Lip 2013, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbyt długo :-] Z zegarkiem nie stałe, ale trwało to może też o tyle za długo dla mnie, że po prostu takich 'pokazówek' nie lubię :-] Już bardziej zniósłbym growlującą Pannę Młodą Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Nie 14 Lip 2013, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy z narzeczonym na jednej indywidualnej lekcji. Przemiły instruktor przerobił z nami nasz układ, poprawił technikę, ulepszył niektóre figury. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zwłaszcza że za 1,5 godziny zapłaciliśmy 90 zł.

Gdyby ktoś był zainteresowany, podam namiar.

_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 12 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group