Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzedam Suknię SPOSA FIDŻI rozm. 38-40 kol. 2013

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
millysa
gaduła
gaduła


Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 294
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 21 Cze 2013, 21:46    Temat postu: Sprzedam Suknię SPOSA FIDŻI rozm. 38-40 kol. 2013 Odpowiedz z cytatem

Sprzedam moją suknię ślubną
firmy SPOSA
model Fidżi 2013
kolor śnieżna biel

z pasem jasno fioletowym - na zdjęciach czasem wychodzi niebieskawo ale to blady fiolecik
wyszywany koralikami
(w katalogu z tyłu jest kokarda, na moje życzenie pas został przedłużony do suwaka i nie ma kokardy)
z kwiatkiem (przypinany na 2 niewidoczne zatrzaski)

3 warstwy mlecznej organtyny
warstwa oddzielająca
2 warstwy tiulu
warstwa z tiulowymi falbanami
podszewka

z tyłu zapinana na delikatny suwak, pod spodem dodatkowe sznurowanie jak w gorsecie, bardzo fajna opcja, suknia wtedy się idealnie trzyma, nie zsuwa i nie ma obawy że pęknie pod naprężeniem suwak oczko

szyta na wymiar
rozmiar ok 38-40
wzrost 165 + obcas 4-5cm
zainteresowanym mogę podać dokładne wymiary

suknia jest śliczna, delikatna i co ważne lekka, do tego przecudnie się kręci w tańcu buja w obłokach

ja miałam ja na sobie bez koła, tak się luźniej, mniej szeroko i naturalniej układała, nic się nie plątało przy chodzeniu i tańcach pod nogami ale jest do niej koło jak by ktoś sobie życzył













mam również na sprzedaz bolerko z delikatnej koronki, szyte na zamówienie w salonie, rękaw 3/4




do sukni mogę dorzucić welon który widać na zdjęciu - prosta mgielka o ile dobrze pamiętam 60-70 cm
oraz długi 2metrowy kupiony na plener


cena sukni 1500zl

zainteresowanych zapraszam na PW uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group