Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Znacie jakiś zespół grający muzykę celtycką? Warszawa, okolice

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elfinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Cze 2013, 20:58    Temat postu: Znacie jakiś zespół grający muzykę celtycką? Warszawa, okolice Odpowiedz z cytatem

Do wesela jeszcze sporo czasu, to może kogoś namierze.
Przyznam że nie przepadam za typowymi weselnymi szlagierami.
Pomyślałam, że może fajnie by było miec na weselu zespół grający muzykę folkowa / celtycką najlepiej.
Znacie kogoś może?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiwendil
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 493

PostWysłany: Wto 11 Cze 2013, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odważny ruch, ale goście mogą ci się nie bawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Cze 2013, 6:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli na co dzień ze swoimi znajomymi (czytaj: gośćmi weselnymi) bawicie się przy takiej muzyce, to nie będzie problemu.
W przypadku, gdy na przyjęciu zaskoczysz wszystkich "nieweselną" muzyką zabawa może zakończyć się przed tortem.
W praktyce w 90% powodzenie wesela zależy od zespołu i muzyki jaką grają.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 12 Cze 2013, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się, może lepiej znajdź zespół który przygotuje dla Ciebie set folkowo-celtycki a resztę wesela to jednak bardziej uniwersalnie ...
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Sro 12 Cze 2013, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam tylko jeden blok celtycki! Jak macie nadmiar gotówki to jakiś polski znany zespół typu Carrantouhil, Shannon, Beltaine?
Z moim zespołem graliśmy raz jako atrakcja weselna, ludzie wyrazili zainteresowanie, ale sama wiem, że całego wesela w tym klimacie nie pociągnęlibyśmy... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elfinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 16 Cze 2013, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie się ciągle waham, wielu gościom pewnie by się podobało, ja nie lubię tradycyjnych weselnych szlagierów, narzeczony też nie! Ciekawa jestem ile biorą zespoły typu Beltaine, ale pewnie koszty nas przerosną. Jakkolwiek może warto się dowiedzieć zamiast potem żałować? Zespół mógłby zagrać set a resztę mógłby robić ktoś ze znajomych jako DJ za darmo. Hmmm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group