Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

tak to się zaczęło
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 17 Mar 2013, 2:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę, szperając po starych kalendarzach odkryłam, że dziś rocznicowo - 17.03 odbyła się nasza pierwsza 'randka' szampan
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szyszunia
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 70

PostWysłany: Sro 12 Cze 2013, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my poznaliśmy się na koloni parafialnej tak się zaczęło i już z tej koloni wróciliśmy razem. Mieliśmy po 15śce lat uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My studiowaliśmy ten sam kierunek, tylko że P. był dwa lata wyżej, więc przez kilka lat kojarzyliśmy się tylko z widzenia. Potem spotkaliśmy się pod drzwiami gabinetu mojego promotora i tam pierwszy raz rozmawialiśmy.
Po wakacjach wchodzę do gabinetu swojego szefa i co widzę? P. siedzi przy biurku i coś tam robi. I okazuje się, że jest nowym doktorantem.
Pracowaliśmy w tym samym laboratorium, a siedzenie po 10h dziennie w tym samym pomieszczeniu potrafi ludzi zbliżyć. Jak mieliśmy przerwy w eksperymentach wychodziliśmy razem na obiad, na kawę, czasem umawialiśmy się poza uczelnią na jakiś spacer albo ja przyjeżdżałam do niego, żeby pooglądać filmy. Przyjaźniliśmy się. A przynajmniej tak uparcie twierdziliśmy, bo osoby które nas dobrze znały cały czas nam powtarzały, że jak my się tylko przyjaźnimy, to oni są królową angielską język
A my uparcie się przyjaźniliśmy, bo obojgu nam przeszkadzała hierarchia. On doktorant, ja magistrantka... Nie wiedzieliśmy, jak ludzie zareagują gdyby się dowiedzieli.
Aż pewnego dnia jechaliśmy autobusem i o czymś rozmawialiśmy. P. powiedział, że w sumie musiałby się zapytać dziewczyny o pozwolenie. Ja na to oczy jak spodki i mówię, że przecież on nie ma dziewczyny, chyba że nic mi nie powiedział. P. popatrzył się na mnie z politowaniem i stwierdził "a Ty to co?".
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziliśmy do jednego gimnazjum, także znaliśmy się z widzenia, czasem porozmawialiśmy. Od jakiegoś momentu moja przyjaciółka zaczęła mi mówić, że byśmy do siebie pasowali. Nie wiedzieć czemu zaczęłąm od któregoś tego gadania inaczej na Niego patrzeć aż w końcu się zauroczyłam. Jak się potem okazało, On skrycie był we mnie zakochany od ponad roku, kiedy to byłam w innym związku. Jak już wszystko się wyjaśniło, bardzo szybko zostaliśmy parą uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2013, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznałam męża 8 lat przed początkiem naszego związku uśmiech Przez nk, okazało się, że mieszka 8 km ode mnie uśmiech Jednak po pierwszym spotkaniu, stwierdziłam, że nie ma tego czegoś. Ja byłam młoda, on również. No i po 8 latach odpowiedział na moje pytanie, które zadałam w opisie na gg, w sprawie pracy licencjackiej (szukałam materiałów). I tak spotkaliśmy się dwa razy jako znajomi, tylko i wyłącznie, a potem zaczęliśmy się spotykać. Pierwsza randka w samochodzie haha. Wracał z popołudniówki, a że mieszkałam z całą rodziną to nie zaprosiłam go do domu. Oczywiście było kulturalnie Very Happy Później jakoś to już poszło, ja poznałam jego rodzinę, on moją. I tak sobie jesteśmy razem do dzisiaj. Oczywiście nie odbyło się bez kryzysu, ale jak wiadomo w każdym związku może być różnie. Ważne, że przetrwaliśmy uśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 12 Lis 2013, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tata wyswatał Wink
ale tak serio to mój tata i mąż pracowali razem, tata kiedyś zabrał zdjęcia z wakacji żeby pokazać kolegom i P się jakoś tak przyplątał i wyprosił tatę o nr tel do mnie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Wto 12 Lis 2013, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my poznaliśmy się, gdy z siostrą cioteczną K. szłyśmy do galerii i przechodziłyśmy obok firmy przyszłego teścia i K. szpachlował płot, przedstawiliśmy się, pogadaliśmy chwile. Kilka tygodni pozniej napisał smsa i tak to sie zaczęło.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pon 10 Mar 2014, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poznaliśmy się przez wspólnych znajomych, zanim zaczęliśmy się spotykać to minęło kilka lat, pierwszą randkę spędziliśmy an meczu... żużlowym język
Mimo kilku lat zanim nastąpiło "razem" mieliśmy kontakt, nawet gdy był w wojsku to na przepustce mnie odwiedził itd. Nawet nie odpuścił, kiedyś byłam w związku i zawsze mu powtarzałam, że jsesteśmy tylko kumplami... on swoje, ja swoje... teraz też tak jest, każdy am swoje zdanie oczko
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 11 Mar 2014, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy poznali się jednego wieczoru, rozmawiałam z jego kolegą, podszedł po coś do niego, zaczął ze mną rozmawiać i tak do późnej nocy uśmiech spytał czy się z nim umówię, podałam miejsce i termin i powiedziałam, że nie daję mu mojego nr tel - jak chce to przyjdzie. Przyszedł, czekał, poszliśmy na obiad i tak już zostało. uśmiech od razu wiedzieliśmy, że to jest TO uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Pią 21 Mar 2014, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznaliśmy się, kiedy robiłam swój pierwszy tatuaż - tatuował mnie mój narzeczony. uśmiech
Najpierw zadzwoniłam, żeby podpytać o szczegóły - pamiętam jego cierpliwość, kiedy zasypywałam go toną pytań. oczko Uzgodniliśmy jednak, że będziemy się kontaktować drogą mailową: miałam mu podesłać wzór tatuażu, a on bardziej szczegółowo odpowiedzieć na moje pytania. Tak na tym mailowaniu zleciały nam dwa tygodnie. Opowiedział mi wtedy trochę o sobie, o tym, jak został tatuatorem i dlaczego. Spodobało mi się w nim to, że z taką pasją podchodzi do tego co robi. uśmiech Świetnie mi się z nim rozmawiało, nie tylko o tatuażach - często zbaczaliśmy z tego "głównego" tematu. uśmiech Pamiętam, jak na dzień przed tatuowaniem w swoim ostatnim mailu napisał mi "Mam wielką ochotę Cię podziarać" lol Pomyślałam sobie wtedy "Boże, dopiero teraz się dowiaduje, jaki z niego świr, w co ja się pakuję" Very Happy Nie odpisałam, ale nie odwołałam tatuowania. Pojechałam. uśmiech
Na drugi dzień dotarłam do salonu cała w skowronkach. Very Happy Byłam uradowana, że nareszcie zrobię sobie tatuaż, o którym marzyłam od wielu miesięcy. Miałam pojechać z przyjaciółką, żeby ktoś w czasie tatuowania ze mną rozmawiała, tak dla odwrócenia uwagi od bólu - narzeczony doradził mi to w jednym z maili. uśmiech Jednak zrezygnowałam z jej towarzystwa, bo, ehem, chciałam trochę "wybadać sprawę"... lol
Kiedy go zobaczyłam, to poczułam motyle w brzuchu. uśmiech Przyszło mi wtedy do głowy, że to jest niemożliwe, żeby taki facet jak on mi się spodobał. Very Happy Cały wytatuowany, z brodą i w dodatku 6 lat starszy. język Jednak stało się, serce mocniej mi zabiło - najwspanialsze uczucie na świecie... uśmiech Rozmawialiśmy z dobrą godzinę, zanim zaczął robić tatuaż: najpierw wybrałam ostateczną jego wersję, on przygotował swoje stanowisko do pracy. Kiedy zaczął mnie tatuować, praktycznie w ogóle nie czułam bólu. Very Happy Przez ten cały czas rozmawialiśmy i żartowaliśmy. Pamiętam jednak, że miałam chwilę słabości, gdy robił mi ptaka przy nadgarstku, który znajduje się praktycznie na kości. Mocniej wtedy zacisnęłam pięść, a on nagle podniósł głowę i spojrzał mi w oczy... zakochany Po prostu mnie zatkało. język Kiedy się zapytał, czy wymiękam i czy potrzebuję przerwy, coś tam wydukałam, żeby nie przerywał. oczko Do dziś mi to wypomina. język Po wszystkim jeszcze trochę pogadaliśmy, wysłał mnie do domu z instrukcjami co do pielęgnacji i więcej nie rozmawialiśmy.
Odezwał się po jakiś dwóch tygodniach, znowu w mialu. Pytał jak tam tatuaż, czy dobrze się goi. uśmiech I jakoś tak wyszło, że znowu zaczęliśmy rozmawiać. Po pewnym czasie przenieśliśmy się na gadu-gadu. Byłam wtedy w klasie maturalnej, więc za bardzo nie miałam czasu na takie długie rozmowy, jak kiedyś. Uparcie chciał się wtedy ze mną spotkać, ale ja nie chciałam. oczko Raz go spławiłam w okropny sposób, ale nie miałam głowy do takich rzeczy, za dużo nauki. język Nie odpuszczał jednak i obiecałam mu spotkanie po maturach. uśmiech Odebrał mnie, kiedy miałam ostanie egzaminy. Przyszedł pod moją szkołę z bukietem róż. uśmiech
Tak sobie trafiliśmy jako przyjaciele, spotykaliśmy się od czasu do czasu. uśmiech Wymarzyłam sobie w tym czasie kolejny tatuaż, a on zaproponował, że mi go zrobi. Nie chciałam się zgodzić, bo nie chciał za to żadnej zapłaty. Rolling Eyes Mówił, że to prezent z okazji studiów. uśmiech Po pewnym czasie uległam i pod koniec wakacji mi go wykonał. Jest dla mnie bardzo ważny i mam do niego duży sentyment, większy niż do pierwszego. Jest to napis "Believe in yourself" - on sam go zaproponował. uśmiech
Niestety i zdecydowanie za szybko nadszedł dzień mojego wyjazdu. Żal mi było wyjeżdżać, bo spędziłam dzięki niemu cudowne wakacje, część przesiedzieliśmy w jego salonie, obserwowałam go podczas pracy. uśmiech Przywiązałam się do niego i szybko się zaprzyjaźniliśmy. Utrzymywaliśmy kontakt przez internet, w miarę możliwości widzieliśmy się co weekend - raz jechałam ja do niego, raz on do mnie. uśmiech Wakacje też w miarę możliwości wspólnie. Mieliśmy wzloty i upadki, ale ostatecznie warto było. Dorobiłam się w tym czasie kilku tatuaży. język
Oficjalnie parą jesteśmy od 25 maja 2012 r. uśmiech

Tak sobie trwamy do dziś, on nadal się zajmuje swoim studiem, a ja w czerwcu kończę studia i nareszcie ze sobą zamieszkamy. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny
Strona 33 z 35

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group