Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

młode mężatki:d
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agacia223
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 31

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 17:45    Temat postu: młode mężatki:d Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny:) zakładam ten temat ponieważ interesuje mnie czy są tu młode dziewczyny do 20 lat:) które wychodzą za mążuśmiech Opiszcie swoje sytuacje:) i jak jesteście szczęśliwe:)

Poprawilam ort. blad w temacie. ME
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Pon 18 Maj 2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 20 lat uśmiech I oczywiście jestem szczęśliwa jak bym nie była nie było by mnie na tym forum uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam póki co lat 19. I również jestem szczęśliwą Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam jeszcze 20 do piątku oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również uważam sie za jeszcze młodą. 22lata skończe dopiero w sierpiniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 21 lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym w wieku 18-20 lat wyszła za mąż, byłabym już pewnie po rozwodzie... Chodziłam wtedy od kilku lat z pewnym chłopakiem i myślałam, że to miłość na całe życie. Po 7 latach zmieniłam zdanie. Na szczęście! Podziwiam was za odwagę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
Gdybym w wieku 18-20 lat wyszła za mąż, byłabym już pewnie po rozwodzie... Chodziłam wtedy od kilku lat z pewnym chłopakiem i myślałam, że to miłość na całe życie. Po 7 latach zmieniłam zdanie. Na szczęście! Podziwiam was za odwagę uśmiech


A z obecnym narzeczonym ile się znacie?
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi stuknie 22 za parę iesięcy. Z moim narzeczonym znamy się ponad 5 lat, od momentu poznania widzimy się każdego dnia, W ciągu tych lat nie było łatwo on wychowywał się bez taty i sam sobie musi w życiu radzić odkąd go poznałam to nie było mowy o przyjemnościach czy rarytasach, nasz związek przetrwał wiele jak mnie poznał miałam 16 lat byłam gówniarą i głupoty mi w głwoie wtedy były -ale ten szał moich burz przetrwaliśmy. Wylew jego jedynej mamy smutny, wypadek dopiero co spłaconym samochodem, potem jego pobyt w szpitalu( każdego dnia po zajęciach na studiach jechałam do niego około 50 km żeby być przy nim - wiecie ile się wtedy omęczyłam? jak się o niego bałam bo mówił ze nia ma po co żyć? ile się opłakałam?), probelmy jego ze zdrowiem, paskudne sytuacje w naszych domach, problemy finansowe, napady na nas od tak - w zasadzie nie wiem jak to nazwać bo ide sobie z chłopakiem a tu ciach trach od tak byliśmy w złym miejscu i nie o odpowiedniej porze =pech smutny...oj ciężko było wiele rzeczy już nie pamiętam bo może nie chcę pamiętać. Ale wiem że nie znam pary jakiejś osobiście która by przeszła tyle co my. Od momentu poznania zmieniłam się oj bardzo- aż tak bardzo że moi starzy znajomi ze mną nie gadają- najwyraźniej tylko ja z tego towarzystwa wydoroślałam. Powiem tak : jestem dumna z naszego związku. I to że ktoś sobie myśli że dopiero 22 lata mam to neich sobie myśli ja wiem swoje. Z resztą tera zteż nie mamy kolorowo-wyobrźcie sobie ze w przeciągu tych lat byłam z nim tylko 3 razy na dysce, ponieważ nie było zawsze kasy! Wy dacie rade tyle bez rozrywki?!
Mi jest tylko żal tych co wpadają i nie znają swojego partnera- to jest dopiero odwaga brać ślub.


JESTEM SZCZĘŚLIWA ŻE PO TYLU LATACH BĘDZIEMY RAZEM, JESTESM SZCZĘŚLIWA ŻE BIERZEMY ŚLUB Z MIŁOSCI A NIE Z PRZYPADKU JAK NP. MOI RODZICE. JESTEM SZCZĘŚLIWA ŻE ON MNIE KOCHA TAKĄ JAKĄ JESTEM. JESTEM SZCZĘŚLIWA ŻE MAM JEGO, PO WYPADKU SOBIE UŚWIADOMIŁAM ŻE JAKBYM GO WTEDY STRACIŁA TO NIE MIAŁABYM NIC A JA BYŁABYM NIKIM!

Nie oceniać proszę po wieku w jakim się bierze ślub. Chociaż ja powiem szczerze że w wieku jeszcze tych 19 lat cykałabym się jeśli chodzi o ślub- ale to jest decyzja każdej z nas i same o tym decydujemy.
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rocznikowo mam 20 lat, dlatego napisałam, że "póki co" 19.
Pomimo, że jestem młoda, nie boję się wyjść za mąż za mężczyznę któego kocham. Jesteśmy razem ponad 2 lata. Wiem. Dla niektórych to krótki czas, ale w przeciągu tych dwóch lat dużo przeszliśmy. Mimo,że mieszkamy póki co 400 km od siebie ( za 2 tygodnie, będziemy mieszkać już razem). Cieszę się, że w każdej sytuacji potrafiliśmy i potrafimy znaleźć jakieś sensowne rozwiązanie, kompromis. Owszem zdarza się, że się pokłócimy, ale za chwilę wszystko wraca do normy. Czasami zdarzało się tak, że jak przyjeżdżałam do Niego, to mieszkaliśmy razem w naszym przyszłym m, po 2-3 tygodnie. Był to już dla Nas jakiś sprawdzian. Dajemy radę i mam nadzieję, że tak będzie zawsze.
Powiem Wam, że to, że ktoś jest w związku 5,6,7 czy dłużej lat nie znaczy, że małżeństwo będzie udane, bo są pary, które są właśnie po 2 lata czy nawet krócej i biorą ślub i są małżeństwem do końca życia.
Tak samo wiek kobiety, która wychodzi za mąż nie powinien być kryterium oceniania czy małżeństwo przetrwa. Bo to czy przetrwa zazwyczaj zależy od dojrzałości obojga partnerów.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group