Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 414, 415, 416 ... 530, 531, 532  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Sro 22 Maj 2013, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire nie wiem, jak dokladnie robicie swoje wesele, ale np. u nas rodzice w ogole niczego wspolnie nie ustalaja. Fakt, ze my placimy za wszystko i co za tym idzie, wszystko sami wybieramy, ale generalnie nasi rodzice (z racji dzielacej ich odleglosci 500 km) spotkali sie tylko raz, kolejny raz spotkaja sie na slubie oczko

A podziekowan nie rob, przeciez nie musisz robic wesela wg typowego porzadku uśmiech Swoim rodzicom mozesz zawsze podziekowac na osobnosci, przed/po weselu w milej atmosferze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 22 Maj 2013, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
serwatka - wesel jest bo A. z rodzina chcieli i wymusili...

monikasm - a zeby oni jeszcze mieli kase na tych wszystkich gosci oczko nie stac ich na takie weselicho, a sie stawiają... Heh...

Ciesze sie tylko ze slubu, bo wesele doprowadza mnie do wscieklizny


Rashel- u nas było jednakowo, ja nie chciałam wesela, bo nawet nie bawię się dobrze na cudzych weselach... ile się zżymałam, wkurzałam,
ale podeszłam do tego w ten sposób- kocham P. , więc niech ma wesele, przestałam się wk.... i zaczęłam do tego podchodzić jak do spełnienia marzeń ukochanego chłopiny Twisted Evil .Żałować nie żałuję ale gdybym miała przez to przechodzić jeszcze raz, załamałabym się .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Sro 22 Maj 2013, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa...potrzebuję mocy by napisać podrozdział mgr, który muszę oddać w tym tygodniu smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 22 Maj 2013, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 - haha nie dosc ze moja immieniczka, to takie samo masz podejscie jak ja. Mnie wkurza tylko wydawanie kasy na tylu ludzi. Zwlaszcza ze nie spimy na pieniadzach, wysoki kredyt juz A. ma do splacania, a rodzice duzo nie pomoga :/ ja sama jestem bezrobotna...

Wkurzyłam sie, bo Mlody znowu chory, i zostawiłam resztke kasy w aptece smutny jestem splukana do konca miesiaca
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 22 Maj 2013, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku miałam równie żałosną sytuację- moje zarobki zamykały się poniżej kwoty 10.000 rocznie. Kończyłam studia- jeździłam minimum raz w tygodniu do Katowic, z noclegiem- i musieliśmy coś jeszcze odłożyć na wesele.

Nie mam pojęcia, jak mi się udało.

Na pocieszenie powiem- że po ślubie wsyzstko zmieniło się in plus. Miałam trochę wątpliwości, im bliżej wesela, tym było gorzej, miałam moment, że chciałam uciec. Ale udało się to wszystko jakoś przetrwać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 22 Maj 2013, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Justyna*** napisał:

Pewna jesteś, że nie chcesz wesela? Bo jeśli chciałaś je mieć, to myślę, że nie warto dla fochów teściowej i teścia rezygnować z wyjątkowego dnia. W dniu ślubu nie będziesz tak na to zwracała uwagi. Będziesz pochłonięta suknią (żeby się nie przewrócić, nie ubrudzić), makijażem (czy aby się nie topi), fryzurą (czy się trzyma) i mnóstwem innych rzeczy. Pozbawiając się wesela ucieknie Ci sporo wspomnień. Warto dobrze taką decyzję przemyśleć.

Nie jestem pewna, jasne, że chciałabym wesele, bo już taka okazja się nie powtórzy, ale za bardzo wszystko mnie boli i buzuje we mnie. Powiedziałam I. że jeśli dojdzie do wesela, jego siostra ma się do mnie nie zbliżać, a także nie wyobrażam sobie "podziękowań dla rodziców" - Bo i za co niby miałabym im podziękować? Raczej miałabym ochotę powiedzieć im co innego.
No i kolejny problem - organizacja. Jak mamy zrobić wspólnie wesele, jak Oni będą robić swoje, a my swoje i nic dobrego z tego nie wyjdzie. Powinniśmy się spotkać dwiema rodzinami, ustalić coś, pouzgadniać, żeby było znośnie, a do tego raczej nie dojdzie. No i jak to wtedy wyjdzie?

Cieszyłam się tym weselem bardzo i ja i cała moja rodzina, ale wychodzi na to, że tylko my. Rolling Eyes


Niech Twój narzeczony ustali z rodzicami czy się dokładają czy nie. Ty nie musisz iść jak nie masz ochoty. A wszystko co do załatwienia załatwcie sami. Wiele już słyszałam historii o organizowaniu wesel i spotykaniu się rodziców i mlodych razem. Jeśli u Was sytuacja jest napięta już teraz to nie ma co na siłę w kupie się spotykać. Jesteście w końcu dorośli, razem wchodzicie w nowe życie i jestem przekonana, że dacie radę dokończyć organizację wesela bez pytania rodziców o zdanie uśmiech
My zorganizowaliśmy wszystko sami. Sami wybieraliśmy, sami jeździliśmy itd. Dość szybko się zorientowałam, że zabieranie ze sobą rodziców kończy się tym, że nie patrzą na to, co nam odpowiada ale za wszelką cenę próbują przeforsować swoje pomysły. Odsunęliśmy ich zatem od organizacji wesela. To był nasz dzień i miało być po naszemu. i było uśmiech Ale uwierz, że było i trochę kłótni i pretensji i płaczów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Czw 23 Maj 2013, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy dzisiaj nie-do-konca-zapowiedzianych gosci na kilka dni, mam dosc sprzatania język

Dobrze, ze od jutra dlugi weekend Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 23 Maj 2013, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E, marudy język Idźcie na teściów ponarzekać tu :
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=8829&start=100 język



Boli mnie brzuch na @, a zapowiadał się taki piękny weekend w uroczym domku w górach.. smutny
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oluss89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Paź 2012
Posty: 530
Skąd: z Wenus :)

PostWysłany: Czw 23 Maj 2013, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

denerwuje się.. jedną rozmowe o prace juz przeżyłam dzisiaj.. druga przede mną o 20... i jak zwykle pewnie nic z żadnej nie wydjzie:((
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw 23 Maj 2013, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oluss nie zakładaj z góry, ze coś nie wyjdzie bo nie wyjdzie uśmiech Nie teraz to innym razem, ale bardziej optymistycznie oczko
Z marudzenia:córka mnie goni od kompa bo potrzebuje cos wygoglowaćbeksa
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 414, 415, 416 ... 530, 531, 532  Następny
Strona 415 z 532

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group