Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sex w czasie ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheryl napisał:
Mi się przypomina scena z Usta Usta jak Julia była w ciąży i Adam zamiast brzucha widział dziecko język


dokładnie uśmiech
_________________
Mama Emilki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj naprawdę różnie to bywa, nie ma jednej recepty, albo jednego wytłumaczenia typu: z seksem w ciąży jest tak a tak. Libido albo rośnie albo maleje, no albo się nie zmienia. Często jest tak, że pojawia się suchość w pochwie. Kobiety miewaja tez mniejszą ochotę , bo ich myśli krążą wokół maleństwa itd. Mężczyźni sie boją, że zrobią krzywdę mamie lub dziecku lub mają poczucie obecności kogoś trzeciego Wink

Pozycji do wyboru jest wiele Smile O to nie trzeba się martwić, gorzej, jesli ktoś potrzebuje szalenstwa. Czasem fizycznie jest to niemożliwe, szybkie ruchy czy płynna zmiana pozycji bywają utrudnione.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 23 Maj 2013, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może odświeżę temat seksu w ciąży. Mi lekarz w 1 trymestrze zabronił współżycia, natomiast ostatnio dostałam pozwolenie, ale bez szaleństw. No i tak kocham się z mężem co jakiś czas. Ale mam potem wyrzuty, a co jak zaraz zacznę plamić, co ja wtedy zrobię. Nie mogę się rozluźnić, wolę zrobić robótkę ręczną ;p niż sama cieszyć się z seksu. :/ A jak już się skuszę i jest fajnie, to mam później głupie myśli.
Z pozycjami też u mnie ciężko, mąż lubi na pieska, a ja się boję, że coś tam może uszkodzić, bo to ponoć najgłębsza penetracja. Ehh też miałyście obawy, że albo pozycja może coś napsocić, albo tempo mojego oddychania, albo skurcze podczas orgazmu?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 23 Maj 2013, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi skurczami to słyszałam, że jak Tobie jest dobrze, to dziecko też to jakoś przyjemnie odczuwa uśmiech
A co do pozycji to poczytaj w necie uśmiech Dużo jest artykułów na ten temat np na ebrzuszek czy edziecko uśmiech No i jeśli masz jakieś wątpliwości to pytaj lekarza, nikt tak dobrze Ci nie doradzi jak właśnie on.
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 23 Maj 2013, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, Twój orgazm oraz ruchy podczas seksu uspokajają dziecko lol
Ja przy pierwszym stosunku na początku ciąży plamiłam ale od tej pory to się już nie powtórzyło. Jak plamienie jest delikatne to nie jest problemem - może się zdarzyć, ponieważ szyjka macicy jest teraz bardziej wrażliwa i przekrwiona.
Jeśli natomiast chodzi o pozycje to sama musisz wybrać. Pozycje od tyłu są tak samo bezpieczne jak każde inne. Niezależnie od głębokości penetracji nic się dziecku nie stanie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 23 Maj 2013, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plamić nie plamiłam, ok w takim razie będę chyba już spokojniejsza uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 24 Maj 2013, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atinko pozycja na pieska jest jedną z tych polecanych ciężarówkom, podobnie jak na łyżeczkę oczko Rozumiem Twoje obawy, też na początku tak miałam, ale z drugiej strony, w pierwszym trymestrze miałam takie libido, że mimo obaw i tak się sporo działo oczko Za to teraz, jak brzuszek już zaczyna przeszkadzać to jakoś mam mniejszą "motywację" oczko Więc ciesz się póki możesz oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlenqa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 623

PostWysłany: Pią 24 Maj 2013, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie z chwilą kiedy brzuch wystrzelił sex-u może nie być. Jakoś nie mogę się odprężyć. język nadrobimy po porodzie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 24 Maj 2013, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yhmm taaaaa Very Happy Po porodzie lol
Ja w ciąży nie odczuwałam jakiejś specjalnej ochoty na seks, może dlatego, że penetracja wiązała się z niemiłym uczuciem, lekkim bólem - tak jak asik powiedziała, środek jest dużo bardziej wrażliwy. Najprzyjemniej i najmniej boleśnie było mi na jeźdźca, ale musicie szukać własnych pomysłów język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 24 Maj 2013, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi radość sprawia tylko na jeźdźca, jakaś taka dziwna jestem ;p Ja mogę się kochać raz w tygodniu, wystarczy mi uśmiech Mąż częściej. Ale skoro nic mi nie dolega, to mogę bez obaw dalej "szaleć" w łóżku uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group