Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyjęcie w promieniu 15 km od Grodziska Maz. - Pomóżcie proszę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nieznajoma81
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 6
Skąd: Warszawa/Grodzisk Maz.

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2013, 15:03    Temat postu: Przyjęcie w promieniu 15 km od Grodziska Maz. - Pomóżcie proszę Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem świeżo po zaręczynach. Ale ja już myślę o ślubie i przyjęciu uśmiech Termin to maj albo lipiec przyszłego roku, nie ma jeszcze konkretnej daty, ale bardziej obstawiamy lipiec.
Nie chciałabym standardowego wesela, ale przyjęcie najlepiej na dworze pod namiotem w formie piknika.
Jednak po lekturze forum i krótkim "obeznaniu" już wiem że namiot odpada na 90%, bo podraża koszty o 60% podobno....
Tak więc szukam sali najlepiej w jakimś pięknym parku. Sprawa podstawowa to oczywiście koszty. Musimy zaprosić sporo ludzi a nie będziemy mieli więcej niż 20 tys. (ok. 150 osób/130) Musimy to złe słowo - chcemy zaprosić będzie lepsze, jesteśmy w dosyć sporym klubie i nie wyobrażam sobie tego dnia bez moich przyjaciół.
Część rzeczy oczywiście możemy zrobić we własnym zakresie - dekoracja sali, wynajęcie kucharki, przygotowanie jedzenia.
Stąd moja prośba - czy możecie polecić jakiś sprawdzony, ale nie bardzo drogi lokal w odległości nie większej niż ok 15 km od Grodziska Mazowieckiego?
Nie chcę dublować postów i tematów, więc pytanie co jest lepsze / tańsze - wynająć tylko salę, a całą resztę swoimi ludźmi zrobić czy jednak szukać tańszego lokalu z obsługą, jedzeniem itp.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2013, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromny zdaniem 20 tysięcy nie wystarczy na sam lokal na 130 osób - niezależnie od tego czy to lokal z obsługą, czy sam lokal+własna kucharka itd.

A ogólnie rzecz biorąc to pewnie taniej by było lokal osobno, catering/kucharka osobno, ale mało gdzie jest taka opcja z tego co się już zdążyłam zorientować.

Co do samych polecanych sal w okolicach Grodziska to muszą się osoby tam organizujące wesela wypowiedzieć. Jak ja szukałam sali w trochę innych okolicach to dużo mi się rzuciło w oczy sal z Nadarzyna - tam bym poszukała na pewno (tam miałam opcję wynajęcia samego lokalu i załatwić oddzielnie jedzenie - karczma Zagroda).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2013, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karlajn napisał:
Moim skromny zdaniem 20 tysięcy nie wystarczy na sam lokal na 130 osób - niezależnie od tego czy to lokal z obsługą, czy sam lokal+własna kucharka itd.

A ogólnie rzecz biorąc to pewnie taniej by było lokal osobno, catering/kucharka osobno, ale mało gdzie jest taka opcja z tego co się już zdążyłam zorientować.

Co do samych polecanych sal w okolicach Grodziska to muszą się osoby tam organizujące wesela wypowiedzieć. Jak ja szukałam sali w trochę innych okolicach to dużo mi się rzuciło w oczy sal z Nadarzyna - tam bym poszukała na pewno (tam miałam opcję wynajęcia samego lokalu i załatwić oddzielnie jedzenie - karczma Zagroda).



Ja miałam 20.000 na wszystko- począwszy od nauk przedślubnych, przez nasze stroje, zespół, salę, kucharkę, jedzenie i alkohol... po najdrobniejsze szczegóły.

Nawet w Łodzi- nasi znajomi wynajęli Poleski Osrodek kultury- piękny dworek, większośc imprezy była włąśnie na zewnątrz, był grilil, drinki... Samo wynajęcie kosztowało ich 1600 zł.

Spokojnie można znaleźć, kucharkę mogę nawet własną polecić, z dojazdem i kelnerkami weźmie poniżej 30 zł na osobę za najbardziej wymyślne menu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Pią 26 Kwi 2013, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile bylo osób?

Ja tak mówie, bo Grodzisk nieopodal Warszawy, a ja sie tam wlasnie rozgladalam za sala, niekoniecznie wypasiona sala z obsluga tylko ogólnie, i takich rzeczy jak sama sala za 2 tysiace nie widzialam, a troche szukalam. No ale pozostaje sporo miejscowosci poza moim zasiegiem, a w zasiegu Nieznajomej, gdzie cos takiego moze mozna znalezc. Tylko, ze wesele na 150 osób za 20 tys ciagle dla mnie nierealnie brzmi oczko Ale powodzenia!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 26 Kwi 2013, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli do tej sumy nie wlicza strojów, kościoła, nauk, formalności oraz zespołu/ fotografa- jak najbardzije realne jest zamknięcie sie w tej kwocie.

Trzeba poszukać- oczywiste jest, że nie da się za tę kwotę mieć wypasionego miejsca, ale jeśli nieznajoma pójdzie sama ze sobą na kompromis jeśli chodzi o chociażby standard miejsca, to da się .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nieznajoma81
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 6
Skąd: Warszawa/Grodzisk Maz.

PostWysłany: Pią 26 Kwi 2013, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta kwota w moich założeniach dotyczy tylko (albo aż) miejsca jedzenia i picia (w tym alkoholu)
Jeżeli chodzi o auto to mamy z rodziny, w rodzinie 2 fotografów, a nie chcę ani dj'a ani orkiestry, muzyka oczywicie będzie, ale raczej puszczana przez nas - w sensie przez znajomego - który będzie tylko czuwał nad tym, żeby się nic nie zacięło. oczko
W zasadzie nie chcę tradycyjnego wesela - tylko takie spotkanie z możliwością tańczenia. Bez oczepin - tylko tort... Mnie stresują maksymalnie sytuacje kiedy występuję przed ludźmi a powinnam się w końcu dobrze bawić oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Pią 26 Kwi 2013, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaa no to jak sam lokal z jedzeniem to kompletnie inna sprawa, myslalam, ze ma byc w tym tez cala reszta.
No, za taka kase to spokojnie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diament
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw 9 Maj 2013, 13:02    Temat postu: kucharka Odpowiedz z cytatem

Witam,\

jeśli chodzi o kucharkę z\ okolic Grodziska maz-dobrą i sprawdzoną to aj polecam panią Beatę. Ma swój zgrany zespół, zna się na rzeczy, a w dodatku cena też jest do dogadania w zalezności od tego jakie są z nią ustalenia, na ile osób itd. Nie ma czegoś takiego że wszystko jest rzucone jedną miarą. Ja jestm bardzo zadowolony z organizacji mojego wesela i z miłą chęcią polecam ją znajomym. tel jeśli się nie zmienił to 797458447. Pozdrawiam.
_________________
DIAMENT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group