Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

UWAGA NA SALON MORI LEE - WARSZAWA!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna*** napisał:
Dziewczyny, nigdy przenigdy nie wnoście w całości opłaty za usługę, której w momencie opłaty nie wykonano w całości. Jeśli usługodawca domaga się w tym momencie całości pieniędzy to od razu niech Wam się świeci czerwona lampka alarmowa. To zwykłe oszustwo.


Wiem i to był mój błąd Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już pisałam, byłam tam dosłownie na chwilę.
Pani ok, przyniosła mi wszystkie suknie które chciałam. Jednak te przymierzane były nie białe, nie kremowe tylko szare!! aż się bałam zakładać je.. no ale rozumiem - do przymierzania są a nie na ślub już.
Jednak po 15 minutach, kiedy przymierzyłam już chyba z 5 szt (nawet nie mogłam pooglądać jak wyglądam, bo już musiałam ściągać - bo kolejna klientka czekała) Pani chciała mi wcisnąć na siłę najdroższą kieckę z wystawy, taką szarą, że szok, ale panie nie widziała problemu bo "odda się do pralni i będzie wszystko ok".
Także salon widocznie ma jakieś problemy z personelem...

Szkoda tylko, że kochana shadow, zamiast cieszyć się z sukni i tego, że już niedługo bierze ślub z ukochanym, to musiała walczyć o SWOJĄ suknię... pocieszacz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi warszawskimi salonami jest coś niemożliwego. Tyle się już nasłuchałam. Ja przez całe przygotowania byłam w stresie bo choć człowiek starannie wybiera, podpisuje umowy itd to nigdy nie wiadomo czy nie trafi na zwykłego oszusta Confused
A ostatecznie byłaś zadowolona z efektu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna no niestety nie...
Gdybym miała jeszcze raz wybierać poszłabym do krawcowej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam salonową suknię, na której nie było kompletnie widać śladów zużycia Rolling Eyes . Oczywiście, dostałam ją wypraną i pachnącą uśmiech. Skoro są takie problemy w innych salonach, z czystym sumieniem polecam Biały Raj uśmiech.
Trudno nawet skomentować tak karygodne traktowanie klienta. Tym bardziej, że w salonie nie zostawia się 300 zł, ale czasem i 10 razy więcej.
Dziewczyny, mężatki, piszcie o Waszych przygodach salonowych, bo atmosfera kupna tej jedynej sukni bardzo się przekłada na samopoczucie PM tuż przed ślubem. Ostrzegajmy się nawzajem.
Shadow's, współczuję, niemniej pamiętaj, że wyglądałaś przepięknie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Shadow's, współczuję, niemniej pamiętaj, że wyglądałaś przepięknie.


Dzięki Marguś buziak
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

współczuje .. przykra sytuacja...
naszczęście ( wcześniej na nieszczęscie) nie posiadają modelu w którym sie zakochałam bo może wpadłabym w podobne tarapaty :/ teraz go napewno omine w swoim maratonie...

a może gdzieś jest jakiś ranking najlepsze i najgorsze salony??
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mori lee warszawa
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 15:44    Temat postu: Pani Dominiko Odpowiedz z cytatem

To prawda, ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem. Przygotowania do tej uroczystości bywają bardzo emocjonujące i stresujące.
Z doświadczenia wiemy, że w tych okolicznościach Panny Młode często tracą na wadze.
Czasami różnica pomiędzy pierwszym a ostatnim pomiarem wynosi nawet 2 rozmiary.

Mając to na uwadze oraz dbając o komfort i satysfakcję naszych Klientek harmonogram przymiarek ustalmy indywidualnie z każdą Panną Młodą.
Zdarza się, że suknie przerabiamy nawet kilka dni przed ślubem.
Wszystko to po to, aby suknia była możliwie najlepiej dopasowana do figury a Panna Młoda zachwycona sowim wyglądem.

Jest nam niezmiernie przykro, że działania jakie podjęliśmy, aby sprostać sytuacji oraz Pani oczekiwaniom zostały w ten sposób przez Panią odebrane.
Sprawienie Pani przykrości nie było naszą intencją.
Wręcz przeciwnie, dokładaliśmy wszelkich starań, żeby Pani czuła się maksymalnie komfortowo w tym szczególnym dla Pani czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.kar
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw 25 Kwi 2013, 22:13    Temat postu: Salon Morilee by Madeline Gardner Warszawa Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dziś miałam przykrą przygodę z salonem Mori lee, ściślej mówiąc z nieprzyjemną obsługą Pani E.....Po raz drugi wybrałam się do tego salonu, aby pokazać siostrze sukienkę, którą już raz przymierzałam i zwróciła moja uwagę. Zapytałam Panią E.... o to czy mogę przymierzyć jeszcze raz suknię ponieważ chciałam, aby siostra mi doradziła. Wspomniałam że na dniach przyjdę z mamą obejrzeć tę sukienkę i ewentualnie wtedy podpisać umowę. Gdy Pani ekspedientka usłyszała, że przed zakupem tej sukni chcę przymierzać ja po raz trzeci bardzo się zbulwersowała i wtedy się zaczęło........wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! Żałuję, że w tym momencie nie wyszłam z salonu. Pani była bardzo opryskliwa! Przed wejściem do przymierzalni niechcący weszłam butem na podest, po czym Pani mnie ostro ochrzaniła. No nic, zacisnęłam zęby weszłam do przymierzalni a tam Pani E wytknęła mi, że powinnam się umówić na taką przymiarkę ( zaznaczam, że zapytałam czy mogę przymierzyć suknię, zgodziła się - salon był pusty) Odpowiedziałam, że w takim razie możemy się umówić na inny termin. Z łaską Pani E opowiedziała, że teraz to już ściągnęła suknię i mam ją przymierzać. Ledwie weszłam na podest, musiałam z niego schodzić i ściągnąć suknię! Pani przez całą wizytę była BARDZO NIEMIŁA i ciągle miała pretensje. Pomimo tego, że sukienka podobała mi się na pewno jej nie kupię ze względu na obsługę. Przeczytanie komentarzy na tym forum tylko potwierdziło moje odczucia. Jest wiele innych salonów w Warszawie i nie ma co tracić nerwów. NIE POLECAM wykrzyknikwykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group