Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

czy pan młody będzie widział Wasze suknie i Was w nich?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 44, 45, 46  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy pokażę się/pokazałam się/ mojemu Przyszłemu mężowi przed ślubem?
tak
25%
 25%  [ 79 ]
nie
74%
 74%  [ 229 ]
Wszystkich Głosów : 308

Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój też, potrafięmu przesłaćna gg 10 zdjęć dziennie a on potem niewie, co siędzieje. ma mase spamu jak wchodzi nakompa lol ostatnio zauważyłam, że mamy inny gust, nie podoba mu się prawie żadna suknia, którą mu pokazuję.... Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzena
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 284
Skąd: znienacka :))

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
powiedział że nie chce być przy zakupach bo boi się że sam nie będzie wiedział co mi doradzić bo w każdej będę ładna. no i co z tym zrobić?


Właśnie! Facet Ci zawsze powie, że Ci ładnie, choćby tylko po to, żeby mieć już święty spokój... lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
mój też, potrafięmu przesłaćna gg 10 zdjęć dziennie a on potem niewie, co siędzieje. ma mase spamu jak wchodzi nakompa lol ostatnio zauważyłam, że mamy inny gust, nie podoba mu się prawie żadna suknia, którą mu pokazuję.... Confused


Miss - wierz mi, jak Cię zobaczy w dniu ślubu, to mu szczęka opadnie! Oczywiście pozytywnie Very Happy Nawet jeśli uprzednio powie, że mu się sukienka nie podobała oczko

Marzena
- racja lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aseret napisał:
MissIndependent napisał:
mój też, potrafięmu przesłaćna gg 10 zdjęć dziennie a on potem niewie, co siędzieje. ma mase spamu jak wchodzi nakompa lol ostatnio zauważyłam, że mamy inny gust, nie podoba mu się prawie żadna suknia, którą mu pokazuję.... Confused


Miss - wierz mi, jak Cię zobaczy w dniu ślubu, to mu szczęka opadnie! Oczywiście pozytywnie Very Happy Nawet jeśli uprzednio powie, że mu się sukienka nie podobała oczko

też tak myślę, a nawet mam pewność.... nieraz byliśmy na zakupach i stwierdzał, że ten i ten ciuch jest brzydki i nie powinnam go kupować, ajak go założyłam to zaraz przyznawał mi rację, mówił że umiem kupować i wybieram stroje, w których mi do twarzy.... i bynajmniej nie mówił tego, bo tak trzeba uśmiech z suknią będzie tak samo, ale miło bedziejak znajdziemy coś co nam się obojgu będzie podobać. w przeciwnym wypadku...mój narzeczony ma pecha, bo to JA decyduję Exclamation lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Pon 14 Kwi 2008, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
w przeciwnym wypadku...mój narzeczony ma pecha, bo to JA decyduję Exclamation lol


lol lol lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Czw 17 Kwi 2008, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Razem z partnerem kupowałam wszelkie dodatki ślubne, samą suknie kupowałam z mamą.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

m.a.r.t.a napisał:
Razem z partnerem kupowałam wszelkie dodatki ślubne, samą suknie kupowałam z mamą.


A widział Cię w sukience? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwka
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 19
Skąd: woj, dolnośląskie

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze nie mam sukni, ale przegladam z moim Tomkiem wszystkie gazetki i pojdziemy razem kupowac mi suknie tak samo jak razem pojdziemy kupic jemu garnitur. Chcialabym miec troche szalona suknie (krotka) i wiem ze jakbym poszla z mam to by mi odradzala a ja o takiej marze
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aseret
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 352

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwka napisał:
ja jeszcze nie mam sukni, ale przegladam z moim Tomkiem wszystkie gazetki i pojdziemy razem kupowac mi suknie tak samo jak razem pojdziemy kupic jemu garnitur. Chcialabym miec troche szalona suknie (krotka) i wiem ze jakbym poszla z mam to by mi odradzala a ja o takiej marze


Koniecznie bierz taką o jakiej marzysz TY, a nie Twoja mama uśmiech A Yvonne wklejala zdjęcia na prawdę pięknych krótkich... Very Happy Myślę, że jak mama Cię w takiej już zobaczy, to stwierdzi, że jednak pięknie wyglądasz Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwka
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 19
Skąd: woj, dolnośląskie

PostWysłany: Pią 18 Kwi 2008, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki uśmiech wiem tylko ze u mnie w miejscie w zadnym salonie nie maja krotkich sukienek, ale do pazdziernika jeszcze mam czas znajde te wymarzona lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 44, 45, 46  Następny
Strona 4 z 46

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group