Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

IDOLE czyli ulubieni aktorzy, aktorki, muzycy itd
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 17:01    Temat postu: IDOLE czyli ulubieni aktorzy, aktorki, muzycy itd Odpowiedz z cytatem

Naszło mnie na założenie tematu, bo właśnie oglądałam trailer filmu z moim najulubieńszym Leonardo, na punkcie którego mam totalnego fioła i postanowiłam się dowiedzieć czy wy też macie takich idoli jak to nastolatki miewają oczko
Tak jak wspomniałam: ja pana diCaprio uwielbiam bardzo, mogłabym go oglądać ciągle i ciągle. I to tak trwa od wielu lat już uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, czy to nie dublowanie istniejących już tematów Wink ?

Ale skoro tak, to też skrobnę jakiś spam . język

Moim idolem od dziecka był F . Mercury. Pamiętam swoją rozpacz, jak się dowiedziałam, że był takim 100% homosiem. Już mniej mnie martwiło, że nie żyje Cool . Głos niezrównany. Może istnieją 3-4 piosenki Queen, których nie znam na pamięć .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Ja wiem, czy to nie dublowanie istniejących już tematów Wink ?

Ale skoro tak, to też skrobnę jakiś spam . język

Moim idolem od dziecka był F . Mercury. Pamiętam swoją rozpacz, jak się dowiedziałam, że był takim 100% homosiem. Już mniej mnie martwiło, że nie żyje Cool . Głos niezrównany. Może istnieją 3-4 piosenki Queen, których nie znam na pamięć .


Kurczę uśmiech Jak miałam 2 - 3 latka to najlepszym sposobem uspokojenia mnie było posadzenie przed telewizorem i puszczenie na VHS koncert Queen uśmiech Od pieluchy Fredzia kocham uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 4 Kwi 2013, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam odkryłam Queen niechcący- miałam walkmana, wtedy to był wypas, wzięłam pierwszą z brzegu przegrywaną kasetę rodziców- traf chciał, "A Night At The Opera" . I przepadłam
język .

Jako przedszkolak nie wychodziłam z domu bez obejrzenia na VHS Jacksona lub Kate Bush . język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2013, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Ja wiem, czy to nie dublowanie istniejących już tematów Wink ?


Jak dla mnie mozna skasowac, ale w sumie istniejace tematy sa o filmach, ksiazkach, piosenkach itp, a o osobach nic nie znalazlam. Takze wedle uznania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2013, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z piosenkarek uwielbiam Madonnę - tak już mam. Mam już zaliczone koncerty pod samą sceną oczywiście - ogólnie wariactwo uśmiech
ale przyznaje się - szaleję za jej muzyką i za nią samą - jest specyficzna, ale i tak ją love love serce

Jeśli chodzi o kino. Zdecydowanie Johnny Depp.... nie powiem, żebym oglądała wszystkie jego filmy,ale to aktor, który najbardziej mi przypadł do gustu całym sobą uśmiech

Pisarki -Joanna Chmielewska, marzę o jej autografie, na jednej z moich książek. Ale tak jak lubię wszystkie to do Lesia muszę jeszcze dorosnąć. Podchodziłam 4 razy i nie udało mi się przebrnąć nawet do połowy. A wiem, ze są ludzie, którzy tylko tą książkę jej trawią uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oxsoy
Gość





PostWysłany: Pon 8 Kwi 2013, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z aktorów to Nicholson, Ledger, Deep, Pacio, Brando
Powrót do góry
dizaine
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pon 6 Sty 2014, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię Edwarda Nortona, praktycznie każdy film z nim już oglądałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jolaniebieska
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 13

PostWysłany: Wto 7 Sty 2014, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój i mojej mamy ulubieniec to Patrick Swayze. Mamy hopla na punkcie "Dirty Dancing"... Bardzo przeżyłyśmy Jego odejście...
_________________
rolety w poznaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ciaztko
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 3

PostWysłany: Sob 8 Lut 2014, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

evan peters oczko emma roberts
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group