Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Świadectwo Religi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja normalnie robiłam bierzmowanie i religię i wszystko, ale osobnego świadectwa nie dostałam... nie sądzę też, żebym mogła jeszcze coś takiego z mojego LO wyciągnąć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam świadectwo z liceum na, którym dokładnie jest napisane coś takiego: "Świadectwo ukończenia nauki religii w zakresie szkoły średniej oraz ukończenia katechizacji przedmałżeńskiej stanowiącej zgodnie z wytycznymi soboru watykańskiego II przygotowanie do sakramentu małżeństwa"
W sumie nawet nie pamiętam, że coś takiego dotałam. Znalazłam ostatnio jak czegoś szukałam. Ale czy to nie powinno być wystarczającym papierkiem? Czy jeszcze kurs trzeba i tak odbyć?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sto razy była o tym mowa - ta kwestia jest różnie postrzegana w zależności od parafii, więc trzeba pytać u źródła.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że zapytałam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiwendil
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Sty 2013
Posty: 493

PostWysłany: Wto 8 Sty 2013, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to świadectwo z religii to nie ejst taki problem. Myślę, ze jakby wytłumaczyło się księdzu, ze się nie chodziło na religię z jakichś tam powodód, a teraz zupełnie inaczej podchodzi się do wiary to też byłaby inna rozmowa. Nam kazał ksiądz przynieść świadectwo. Nie mam co się obawiać. Miałem 6.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brydzia
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 18

PostWysłany: Sro 20 Mar 2013, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam tylko moje ogólne świadectwo u kończenia liceum, na świadectwie mam ocene z religii i chyba to ksiedzu przedstawie...bo innego wyjścia nie widzę. Przynajmniej mnie uspokoiliscie oczko
_________________
Carpe Diem..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group