Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2008
Posty: 78
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
więc będę pod koniec tygodnia wydzwaniać (termin mają do 7 maja) i się wprost pytać, a niech mi kto spróbuje insynuować cokolwiek Evil or Very Mad Evil or Very Mad jeśli umieją czytać, to na dole zaproszenia jak wół stoi, co mają zrobić i do kiedy lol lol


Ładny termin potwierdzenia wprost moje urodziny, chwaląc sie nie skromnie. Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

happy birthday lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ahhh jestem wniebowizięta lol Kolejne 4 osoby potwierdziły swoje przybycie lol Ziarnko do ziarnka a uzbiera się miarka lol lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blum_
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 87
Skąd: Sępólno Krajeńskie

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rodzinie mojego K było tak że jego daleka kuzynka nie dostała potwierdzenia OD NIKOGO i z wesela na 100 osób zrobiło się 80 parę.. Shocked Shocked Więc radze poganiać gości bo nie chciałabym i nie życzę żeby komuś takie coś się przytrafiło.
_________________




Kocham, Kocham, K O C H A M wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pon 4 Maj 2009, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar poczekać do piątku i później przez weeknd ewentualnie zadzwonić... Może jeszcze ktoś sobie przypomni... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas to czeka dopiero, ale strasznie się tego obawiam, bo ludzie naprawde są niepowazni,przecież to koszty są, a wystarczy powiedzieć "nie" . U nas jest potwierdzenie na zaproszeniach, ale i tak będziemy przypominac o tym przy zapraszaniu, a potem NAPEWNO wydzwaniać do tych osób, które same nie oddzwonią i nie potwierdzą - ani "nie" ani "tak" uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Czw 7 Maj 2009, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasia napisał:
Korek napisał:
więc będę pod koniec tygodnia wydzwaniać (termin mają do 7 maja) i się wprost pytać, a niech mi kto spróbuje insynuować cokolwiek Evil or Very Mad Evil or Very Mad jeśli umieją czytać, to na dole zaproszenia jak wół stoi, co mają zrobić i do kiedy lol lol


Ładny termin potwierdzenia wprost moje urodziny, chwaląc sie nie skromnie. Rolling Eyes


normalka, u mnie tak samo.. mieli czas potwierdzenia terminu 30 kwietnia - nasze numery telefonów itp.. większość gości nie umie czytać....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Czw 7 Maj 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy zaproszenia z potwierdzeniem, na szczęście to tylko obiad na 30 osób i jak 4 osoby nie przyjdą to jedzenie zostanie na poprawiny do domu oczko
Ale, jak miałam pierwsze wesele na prawie 100 osób to Mama wtedy pilnowała, choć jak pamiętam nie było 6 osób choć potwierdziły.. Confused

Dziwni są ludzie ... wolą powiedzieć tak i nie przyjść a potem wymyślać niestworzone, niesamowite historie oczko Rolling Eyes Oby takich jak najmniej

pozdrawiam
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Czw 7 Maj 2009, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dzisiaj zmotywowałam mojego K aby potwierdził u swojego kuzyn który bierze ślub na koniec czerwca i ma potwierdzenie do 15 maja. mój K odkładał to z dnia na dzień aż w końcu dzisiaj się zdenerwowałam i mu powiedziałam czy jemu będzie tak miło jakby jemu nikt nie potwiedził przybycia? opd razu sięgnął po telefon i jak się okazało jesteśmy jedyni jak do tej pory Rolling Eyes masakra jak ludzie nie pilnują terminów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też z tymi potwierdzeniami było różnie.Większość niby potwierdzała,ale wiele osób wogle sie nie odzywało i my sami musieliśmy wydzwaniać,a oni nam na to mówili że skoro niedzwonili że ich nie będzie to my powinniśmy to rozumieć że będą.Było tez pare osób które najpierw powiedziały że ich nie będzie,a tuz przed ślubem że jednak będą,i odwrotnie-najpierw mieli być a potem nie przyszli.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 3 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group