Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 212, 213, 214 ... 331, 332, 333  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 11 Mar 2013, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój małż się nie badał, a ja oprócz tych tarczycowych hormonów nie będę na razie nic więcej z tym robić.
Oficjalny rok starań minie w maju, myślę, że jeśli do końca roku nic nam nie wyjdzie, zabierzemy się za badania, zarówno ja jak i mój Ł., do tego czasu za wszelką cenę chcę uniknąć projektu dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 11 Mar 2013, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie może to być tarczyca ale nie musi. Także będę sobie robić hsg, mam już skierowanie. Jeśli jednak czuję, że w danym miesiącu chcę odpocząć od badań to tak robię. Nie zmuszam się. Ale małża przebadaliśmy. Wszystko w normie. Także problem po mojej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 11 Mar 2013, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się czuję kompletnie wypluta i zupełnie zniechęcona.
Nie chcę w to (jeszcze) wciągać małżonka, jeśli oboje zaczniemy schizować, to już na pewno potrwa to znacznie dłużej.
Ale pewnie jak mi przejdzie, to zacznę działać w tym kierunku, na chwilę obecną chcę się odciąć od tego tematu, żeby nie zaczął być moim super numerem jeden.
Niemniej dzięki, pewnie jak pójdę po rozum do głowy skorzystam wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 11 Mar 2013, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nhele kiedy chcesz zrobić tarczycę?
Nie wiem czy dostałaś już okresu, ale jeśli tak to wstrzymaj się i badania zrób najlepiej tak 2-3 dni po okresie, bo czasem okres potrafi zamazać wyniki TSH podobno. Także najlepiej po. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj kolejny start z testami owulacyjnymi, miałam sobie dać spokój, ale mój I. nalegał, żebym spróbowała w tym miesiącu jeszcze... Chyba nie muszę pisać jaki wynik... Confused Niby jest bladziutka kreseczka, ale w instrukcji jest narysowane, że bladziutka oznacza wynik negatywny. Zrobiłam dwa i dwa takie same, ale tym bym się jeszcze tak bardzo nie przejmowała, ale jak widzę jego minę to mnie ściska. smutny
I jego pytanie na koniec: "a sprawdź kochanie ile całkowicie kosztuje invitro" smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto mimo wszystko podjąć konkretne kroki? Nie mówię, że od razu in vitro, ale wspólne badania i konsultacje w klinice leczenia bezplodnosci? W internecie dużo można wyczytać, ale po prawdziwej pomocy trzeba szukać w innym miejscu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura- ale czy aby na pewno te testy się sprawdzają ? Może warto poszukać innej metody sprawdzenia tego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te testy owulacyjne są o kant tyłka potłuc. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do owulacji, to wybierz się na monitoring. Jeśli owulacja nie występuje, to nie jest to taki problem stymulować ją lekami. I nie kosztuje to aż takiego majątku jak in vitro. To nie są dwa niedrożne jajowody. Spokojnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Może warto mimo wszystko podjąć konkretne kroki?

A skąd pomysł, że nie podjęliśmy już takich? Shocked
Ja jestem pod stałą kontrolą ginekologa i endokrynologa. Nasienie narzeczonego też już było przebadane... Zresztą raz już o tym pisałam, to wielkie halo się zrobiło...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 13 Mar 2013, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura spokojnie, na pewno Maleństwo czeka w kolejce do Cibie buziak

i tak jak dziewczyny mówią - testy owulacyjne nie sa podobno "sprawne".aż tak bardzo nie warto na niech polegać...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 212, 213, 214 ... 331, 332, 333  Następny
Strona 213 z 333

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group