Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dzidziuś
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy planujecie potomstwo??
tak, zaraz po ślubie
47%
 47%  [ 27 ]
tak, ale kilka lat po ślubie
29%
 29%  [ 17 ]
nie planujemy dzieci
3%
 3%  [ 2 ]
nie wiem
3%
 3%  [ 2 ]
mamy już dziecko/dzieci
15%
 15%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 57

Autor Wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak propo tego to znam przypadek dziewczyny która była z facetem kilka lat od siebie starszym dla niego zdecydowała sie na dziecko. facet po dwóch latach ja zostawił. ostatnio mijałam ją na ulicy a on do swojego synka do którego zawsze móiła kochanie tym razem zwracała się ty głupku do zaraz ode mnie dostaniesz., wyglądasz jak swinia itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to typowe stereotypowe myslenie.Pelna rodzina tylko z dzieckiem.Nie chcesz dziecka? Cos z toba nie tak albo Kiedys zmienisz zdanie. Tylko ty i maz? To nie rodzina.I inne takie glupoty. Nie rozumiem bo ja nikogo nie dyskryminuje jesli chce miec dzieci.Dlaczego osoby ktore ich chca traktuja mnie inaczej niz ja je?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety, polska mentalność jest taka a nie inna. "nie chcesz dziecka?? to po co Ci ślub??" Rolling Eyes nawet mój ojczym wyznaje takie myślenie.... ja jak czytam o prawdziwych i pełnych rodzinach to niestety zakładam, ze prawdziwa i pełna rodzina tzn. małżonkowie z dzieckiem. nic na to nie poradzę, że tak to odbieram. bo inaczej po co zaznaczać "pełna rodzina"pytajnik Rolling Eyes chęć posiadaia dziecka rozumiem, nie dziwię się, że 20latka myśli o dziecku po ślubie. nie rozumiem tylko pośpiechu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ilona123
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 113
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się dziewczyny z tym co piszecie. Ja mam 24 lata a moj K 29 . Jestesmy juz razem 6 lat i razem mieszkaliśmy. O dziecku pomyślimy po ślubie. Chcielibyśmy już teraz, ale w mojej rodzinie zawsze byly problemy na początku ciąży,a ja chcę się dobrze czuć w ten Wyjątkowy dla Nas dzień.. Więc postanowiliśmy się wstrzymac do ślubu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie to generalnie wsio. Czy dziecko przed czy po.Byle odpowiedzialnie.Nie rozumiem tego pedu po dziecko jesli sie nie ma stalego zrodla utrzymania,wlasnego domu czy sa inne przeszkody.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ilona123
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 113
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
mnie to generalnie wsio. Czy dziecko przed czy po.Byle odpowiedzialnie.Nie rozumiem tego pedu po dziecko jesli sie nie ma stalego zrodla utrzymania,wlasnego domu czy sa inne przeszkody.




Ja i moj K czujemy się odpowiedzialni, mamy swój domek i stałe źrodło utrzymania. Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
podrecznikowy przyklad dziwnego myslenia. Jaka jest definicja pelnej rodziny? Moze ktos wstawi zeby niejasnosci nie bylo? lol


Małżeństwo - mąż i żona.
Rodzina- mąż, żona i dziecko

Jestem z moim P. już kilka lat, codziennie się widzimy, mieszkaliśmy kilka miesięcy razem. I na dzień dzisiejszy powiem że jakbym miała cofnąć czas i mieć znowu te 19-20 lat to głupia byłam myśląc ze jestem pewana małżenstwa- chociaż cigąle jesteśmy razem. Jeszcze to taki trochę 'głupi' wiek. Teraz dla mnei co innego, życie dało nam w dupe- ale wiem że razem wstajemy i idziemy dalej trzymając się za ręce.

Bardzo chcę mieć dziecko po ślubie, tylko kto to wie jak to będzie. W chwili obecnej mój P. nie ma pracy- pracował no ale ten kryzys.... Jest ciężko. Zobaczymy jak los się nam potoczy. Ale jakbym wpadła to naparwdę bym nie płakała tylko bym się cieszyła. Chociaż ten lęk czy strach ciągle mnie dręczy.
_________________



Ostatnio zmieniony przez eedytka dnia Sro 6 Maj 2009, 12:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tylko twoja definicja uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i moj K czujemy się odpowiedzialni, mamy swój domek i stałe źrodło utrzymania. Wink[/quote]


Ok wy tak ale moje pytanie dotyczy raczej autorki postu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie małżeństwo już tworzy rodzinę.

co do własnego domu... z tym jest tak ciężko, ze wolę sie nie wypowiadać. ważne, zeby przyszli rodzice mieli gdzie mieszkać, sami, mieli na to wszystko środki, a nie mieszkali kątem u rodziców. nie żebym uważała to za nieodpowiedzialne, tak się zdarza, nie ma innego wyporu. ale jeśli juz można dziecko zaplanować to wtedy, gdy już się stanie na nogi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 3 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group