Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki dla ciężarnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm butelka jest z pompką w kolorze białym faktycznie z jakimiś pomarańczowymi napisami czy maziajami. A nazywa się Baby Bio- oil. Wydaje mi się że nazwa firmy to bio2you. Napisy są troszkę pościerane smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Mar 2013, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam i zakupiłam uśmiech Mam oliwkę Johnson's baby i krem Ziai. Kremik rano a oliwka wieczorem bo dłużej się wchłania uśmiech Zobaczymy co z tego wyjdzie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlenqa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 623

PostWysłany: Wto 5 Mar 2013, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu smaruję się kosmetykami z ziaji- takie w czarnym opakowaniu- masełko na piersi i żel na uda i pośladki. Kupione dawno przed ciążą, ale mam słabe zapędy do konserwowania się.
Rozstępy na piersiach mam od czasu dojrzewania- już są białe i nic się z nimi nie zrobi i na nogach (na szczęście mało widoczne) po wewnętrznych stronach ud i na wysokości bioder.
Od wczoraj używam kosmetyków z serii pharmaceris m- do biustu i na brzuch, uda i pośladki- kupiłam na allegro bo były dużo tańsze. Na razie nie powiem wam jak działają Very Happy
Wiadomo trzeba smarować się regularnie żeby były efekty. nie mniej konsystencja bardzo dobra- delikatnie pachnie, fajnie się wchłaniają i nie są tłuste
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 5 Mar 2013, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku ciąży bałam się, że będę miała słomiany zapał do codziennego smarowania się specyfikami. Wcześniej nawet balsamem po kąpieli smarowałam się tak byle jak, oby coś "maznąć". A o dziwo smarowanie brzuszka, biustu i bioder weszło mi w nawyk i jest czymś tak naturalnym jak mycie zębów. Sama się sobie dziwię uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 5 Mar 2013, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na razie zmuszam się do smarowania, mam nadzieję, że też mi wejdzie w nawyk. W weekend byliśmy w odwiedzinach u koleżanki, która ma rocznego synka i dostałam od niej zapieczętowane opakowanie kremu na rozstępu mustela. Pierwszy test przeszedł pozytywnie, w ogóle nie ma zapachu lol Zobaczymy czy mnie uchroni przed pręgami tygrysa Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 5 Mar 2013, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zapał również kiepski, ale mężul każdego wieczora ściga mnie po domu z oliwką, więc raczej nie mam szans o tym zapomnieć Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 5 Mar 2013, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pluszak wyobraziłam sobie jak biegacie dookoła łóżka, Ty uciekasz a mąż Cię goni z otwartą butlą oliwki i krzyczy "smaruj" Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 5 Mar 2013, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej więcej właśnie tak to wygląda uśmiech

Z racji moich kiepskich zębów mam ratować się czym się da, dentystę odwiedzam teraz co 2 tyg. ;/ i mam do Was pytanko, czy pasty Elmex można używać? Ma fluor i jedni mówią, że nawet trzeba, a inni że nie wolno i czy to w ogóle coś daje, czy to tylko pic reklamowy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aishaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 170

PostWysłany: Wto 5 Mar 2013, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A właśnie, jak jest z tym dentystą w ciąży?

Bo wszędzie piszą, żeby zęby przed ciążą leczyć i nie do końca rozumiem dlaczego?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Mar 2013, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeeee.. mi tylko powiedziano żeby jakby coś, to poczekać na leczenie do drugiego trymestru. Tu raczej chodzi o znieczulenie, które za zdrowe raczej nie jest i może źle wpłynąć na dziecko. Poza tym podobno u kobiet w ciąży stosuje się inne znieczulenie niż normalnie - w aerozolu a nie to przez wkłucie.
Jednak chyba lepiej mieć zdrowe zęby w trakcie ciąży uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 3 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group