Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki dla ciężarnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się smarowałam od początku balsamem ujędrniającym dove, od 4 miesiąca bielendą, jednak zbyt mało mi nawilżała brzuch (do piersi super) i przerzuciłam się na AA, na zmianę z ziajką. Efekt kilka małych rozstępów w dolnej części brzucha (majtki od bikini zakrywają uśmiech ), które wyszły po porodzie. Smarowałam się jeszcze do ok. 4 miesiąca po porodzie. Piersi smaruję do dziś uśmiech Żadnej oliwki nie byłam w stanie znieść, ze względu na nadwrażliwość na zapach. To samo z produktami bebydream i dax
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właściwie już się pogodziłam z myślą, że rozstępy się pewnie pojawią, bo mam predyspozycje i już. Jak miałam z 15-16 lat to mi się zrobiły rozstępy na piersiach w ciągu dosłownie kilku dni, zupełnie bez ostrzeżenia. Teraz na szczęście ich prawie nie widać, tylko pod światło takie białe kreseczki gdzieniegdzie.
Wczoraj wysmarowałam się oliwką od stóp do głów, ale nie wiem czy zniosę takie zabiegi na dłuższą metę, bo zapach bardzo mnie drażnił. To samo mam z innymi kosmetykami od samego początku ciąży. Perfumy poszły w odstawkę, dezodorant wymieniłam na taki, którego prawie nie czuć, musiałam zmienić krem do twarzy bo zapach mojego powodował mdłości. Muszę się zaopatrzyć w jakiś bezwonny balsam. Może któraś znalazła takie cudo?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam AA prawie nie pachnie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziaja mama też nie pachnie.
Moim pierwszym balsamem w ciąży był ten Babydream i ledwo go zniosłam, tak mi śmierdział. Teraz mi już nie przeszkadza, ale na początku ciąży lepiej cos bezzapachowego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulek215 napisał:
Ja właściwie już się pogodziłam z myślą, że rozstępy się pewnie pojawią, bo mam predyspozycje i już. Jak miałam z 15-16 lat to mi się zrobiły rozstępy na piersiach w ciągu dosłownie kilku dni, zupełnie bez ostrzeżenia. Teraz na szczęście ich prawie nie widać, tylko pod światło takie białe kreseczki gdzieniegdzie.


ja miałam to samo w tym samym wieku - mnóstwo rozstępów wszędzie i też byłam pewna, że w takim razie w ciąży będę miała cały brzuch posiekany, no bo przecież mam tendencje. okazało się, że to wcale nie jest tak. jak pisałam wcześniej - po porodzie 2 małe rozstępy pod pępkiem długości ok. 2 cm każdy. także kasiulek wcale nie przesądzone, że będziesz miała rozstępy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

loute napisał:
kasiulek215 napisał:
Ja właściwie już się pogodziłam z myślą, że rozstępy się pewnie pojawią, bo mam predyspozycje i już. Jak miałam z 15-16 lat to mi się zrobiły rozstępy na piersiach w ciągu dosłownie kilku dni, zupełnie bez ostrzeżenia. Teraz na szczęście ich prawie nie widać, tylko pod światło takie białe kreseczki gdzieniegdzie.


ja miałam to samo w tym samym wieku - mnóstwo rozstępów wszędzie i też byłam pewna, że w takim razie w ciąży będę miała cały brzuch posiekany, no bo przecież mam tendencje. okazało się, że to wcale nie jest tak. jak pisałam wcześniej - po porodzie 2 małe rozstępy pod pępkiem długości ok. 2 cm każdy. także kasiulek wcale nie przesądzone, że będziesz miała rozstępy uśmiech


Ja mam to samo na cycach Embarassed ale uznałam ,że to chyba ze względu na powiększanie się piersi przed @ , więc ta skóra jest taka rozciągliwa,i co miesiąc się "naciąga" stąd rozstępy Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:


Nigdy nie chudłam ani nie tyłam gwałtownie a i tak na biodrach i piersiach mam rozstępy od paru lat :/


Ja też mam na nogach, raz schudłam 10kg przy chorobie, ale nie myślałam że od schudnięcia też to dziadostwo wyłazi.

Reklamują teraz coś takiego jak bio-oil, na rynku podobno już jest chwilę, kosztuje 30zł, ale nie wiem w czym to lepsze od oliwki, może któraś to testowała? Oliwką już na zapas się smaruje, skoro mam skłonności do rozstępów, ale zapach oliwki mnie dobija, chociaż i tak wybrałam taką, która najmniej mnie drażniła.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od początku oliwka najpierw Jonshon potem bambino a teraz dostałam jakąś bio od koleżanki i jak do tej pory rozstępy się nie pojawiły.... Zobaczymy jak będzie po porodzie, bo podobno wtedy lubią wychodzic.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paula a to nie jestem właśnie ten bio o którego pytałam? Ma taki łososiowy kolor, płynu albo butelki, miałam w ręce tylko chwile.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pluszaku jesli chcesz sprobowac czegos innego niz oliwka, to polecam olejek arganowy. Ja jakos nie przepadam za balsamami/kremami niby dla kobiet cięzarnych a nafaszerowane parabenami i innym badziewiem
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group