Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki dla ciężarnych
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 9:32    Temat postu: Kosmetyki dla ciężarnych Odpowiedz z cytatem

Temat dotyczący kremów na rozstępy i innych kosmetyków dla ciężarnych?

Czym się smarujecie/smarowałyście i z jakim efektem?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może zacznę ja oczko
Zwykła oliwka rano i wieczorem.
(była bambino, w żelu i z babydream)
Rozstępów nie miałam do samego końca.
Dopiero w 41 tyg wyszło mi kilka małych koło pępka. Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się smarowałam na początku ziają a potem tak od 6 miesiąca mniej więcej kremem dla kobiet w ciąży z tołpy. bardzo fajny krem, jest w rossmanie. ładnie pachnie i dobrze się wchłania. rozstępy zrobiły mi się dopiero jakieś 2 tygodnie po porodzie i to takie dwucentymetrowe koło pępka Evil or Very Mad (niestety przestałam się wtedy smarować)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też oliwka i oliwkę wlewałam do kąpieli, kremik Bielenda lub Ziajka na rozstępy - efekt końcowy - brzuch bez skazy jakby dziecie w nim nie urosło uśmiech natomiast piersi popękały raz dwa mimo to ... za duży wzrost w krótkim czasie niestety.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja smaruję od początku ciąży brzuch, piersi, biodra i pośladki. Miałam już balsam Babydream, Ziai, Daxa i teraz znowu Babydream. Jak na razie nic nie wyskoczyło, ale muszę pamiętać, żeby smarować się też po porodzie.

Nigdy nie chudłam ani nie tyłam gwałtownie a i tak na biodrach i piersiach mam rozstępy od paru lat :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, a wiecie, że ja w ogóle nie myślałam jeszcze o kupnie czegokolwiek? Chyba muszę się wybrać na zakupy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

większość można stosować od 4 miesiąca ciąży uśmiech ale choćby smarowanie oliwką już dużo daje. ja troche smarowałam potem nie bo miałam zakaz dotykania brzucha Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem na TAK dla zwykłej oliwki. U mnie najpierw johnson, następnie bambino. Oprócz niej co jakiś czas robiłam sobie peeling z kawy, cynamonu, oliwy z oliwek i soli. Na brzuchu brak rozstępów, a w tydzień po porodzie prawie nie mam brzucha.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj nie tyle chodzi o jakieś magiczne składniki konkretnych specyfików, co o to, żeby regularnie sie smarować i dzięki temu nawilżać i uelastyczniać skórę. Skóra w dobrej kondycji łatwiej zniesie gwałtowne tycie i chudnięcie. Ja mam dzięki codziennemu smarowaniu taki miękki i milutki brzuszek, że aż sie ma ochotę go głaskać co chwilę uśmiech

Nad oliwkami też myślałam, jednak balsamy i kremy są dla mnie wygodniejsze, bo szybko się wchłaniają. No ale co kto lubi. Ważne, żeby regularnie i systematycznie się smarować.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 1 Mar 2013, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja używałam różnych maści od samego początku ciąży....oliwka mi śmierdziała strasznie...masowałam, samrowałam i co?pytajnik?
i nic...to znaczy coś...rozstępy. O dziwo nie na brzuchu tylko na boku i na piersiach (ale na piersiach to już po porodzie mi się zrobiły i przyznam się, że nie smrowałam ich niczym)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group