Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bo mama fajna jest!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 13 Lis 2011, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy żadnych "faz" nie miałam. Pracuję z dziećmi.... przyznam, że mimo,iż idzie mi to dobrze, to z tymi do 3 klasy podstawówki- no nie przepadam, bo to jest zupełnie inny rodzaj pracy jeśli chodzi o grę na fortepianie. Najlepiej jest z wiekiem 11-16lat.....
Zawsze jakoś nie wiem czemu, się stresuję jak ci najmłodsi mają przyjść....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama pracowała tylko do porodu, potem opiekowała się mną, w między czasie przyszedł na świat mój brat i nadal opiekowała się nami. Jak skończyłam 6 lat mama zmieniła profesję i wróciła do pracy.

Ja chciałabym pracować przez całą ciąże, chodź jak już byłam w pierwszej to przebywałam na zwolnieniu. Ciąży niestety nie udało się utrzymać i wróciłam do pracy.
Teraz ciężko planować jak się nie ma dziecka, czy wrócę do pracy czy zostanę z dzieckiem. Z perspektywy czasu się okaże.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aśka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 72
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 22 Maj 2012, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ANTYDZIECIOWA, zawsze mówiłam ze NIGDY NIE BĘDĘ MIAŁA DZIECI Smile A w wieku 28 lat urodziłam pierwsze dziecko - dziś mam 3 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julita
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 177

PostWysłany: Nie 24 Lut 2013, 22:19    Temat postu: w pierwszej ciąży pracowałam do samego końca Odpowiedz z cytatem

Wody mi odeszły półtorej godziny po skończeniu zajęć, zupełnie niespodziewanie, nieco za wcześnie, bo w 1 dniu 38 tygodnia. Lekcje z dnia następnego odwoływałam już z porodówki:)
Do pracy wróciłam 5 dni po wyjściu za szpitala, ale ja jestem lektorem, więc wyrywałam się do pracy na 2 godziny w ciągu dnia i od razu wracałam. Karmiłam 13 miesięcy, tydzień po zakończeniu karmienia okazało się, że znowu jestem w ciążyuśmiech. Teraz planuję zakończyć rok szkolny i siedzieć w domu do września, chociaż nie wiem, jak ja to wytrzymam:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Wto 26 Lut 2013, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łał fajna różnica wieku uśmiech
ja nie jestem zwolennikiem pracowania do końca w ciąży (mimo, iż miałam takie plany jak sama byłam w ciąży) - to jest jedyny okres w życiu kobiety, kiedy siedzi sobie w domu legalnie i na dodatek dostaje za to 100% wynagrodzenia. coś nam się należy chyba od państwa za trudności związane z macierzyństwem - no chyba, że mówimy o pracoholiźmie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julita
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 177

PostWysłany: Sob 23 Mar 2013, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy samozatrudnieniu dostaje się marne grosze, które w moim przypadku stanowiły jakieś 10% zarobków.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group