Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przed ślubem - kosmetyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie ze tak!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaklina89 napisał:
Mój to się wołami nie da zaciągnąć do kosmetyczki uśmiech a po za tym mój cały czas używa kremów na wypryski więc już od dużego czasu nic nie ma uśmiech a po za tym żadna z nas ( tak mi się wydaje ) nie będzie miała nie wiadomo jakiego makijażu uśmiech


to tak jak mój... choćbym błagała to do kosmetyczki nie pójdzie lol lol lol
Na solarium iśc nie musi, bo słońce to go poprostu kocha.... Wystarczy pół godzinki na słonku i mój M. jest pięknie opalony....gorzej ze mną. Będę musiała iść na solarkę ze 3 może 4 razy Wink ale damy radę Very HappyVery HappyVery Happy i będziemy piękni uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podejrzewam, że tak czy inaczej będziecie najpiekniejsi w tym dniu Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Czw 19 Lut 2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój na pewno się nie wybierze do kosmetyczki. Może da sobie coś wcześniej wycisnąć,ale... i tak najważniejsza jest chyba uroda panny młodej w tym dniu:)
a do solarium tez nie pójdę....nigdy w zyciu, mam uraz i jużuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my się wybieramy bez oporów do solarium lol lol do kosmetyczki nie musimy, bo piękni jesteśmy lol chyba, że na masażyk twarzy, taki rozluźniający ... lol lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewkamarchewka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2009
Posty: 8

PostWysłany: Nie 3 Maj 2009, 13:02    Temat postu: kosmetyczka ja i on Odpowiedz z cytatem

ja chodze znaczy bylam 2 razy i przed smamy ślubem ide na paznokcie i makijaż do małego salonu fryzjersko kosmetycznego na cieszyńskiej to jest na malince za makiem nad bankiem społdzielczym. maja tam niskie ceny a dobre kosmetyki i sama fryzjerka też swietna. Pani kosmetyczka lekko puszysta ale niezwykle sympatyczna robiłam tam paznokcie i coś jakby oczyszczanie (mikrodermabrazja) kupiłam karnet i wten sposob w salonie kosmetycznym place za paznokcie 60zł a są naprawe super nic nie odpada nie podchodzi powietrzem. Na wesele wykupiłam zaproszenie na pakiet łaćzony mam czesanie próbne i ślubne, zabieg na włosy, zabieg na twarz dwa razy makijaz i próbny makijaż ni i paznokcie z akrylowym zdobieniem i za całość dałam 350zł wiec jak za darmo idzcie zapytajcie koebietki naprawde warto szczególnie ze one tam umawiaja wizyty od rana do nocy i kazdy ma termin dla sienbie bez czekanaia 2 tygodniowego. Ewka
_________________
ewkaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 3 Maj 2009, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przepraszam, ale gdzie to jest Question lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
siorik
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 174

PostWysłany: Wto 17 Maj 2022, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta chce wyglądać w tym dniu jak księżniczka i bardzo dobrze. Mi podoba się ciemniejsza karnacja. Zawsze o takiej marzyłam choć niestety natura mi na to nie pozwoliła. Jak się opaliłam to często na czerwono, a potem albo opalenizny brak albo jak już była to skóra schodziła. Jednak natknęłam się na ciekawe rozwiązanie. Stosowanie ampułek Melanotan pozwala na otrzymanie trwałej i przepięknie wyglądającej opalenizny. Link do szczegółów: https://melanotan.biz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group