Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub zimą
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 16:31    Temat postu: Ślub zimą Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie do wszystkich osób które miały lub planują mieć ślub i wesele w grudniu. Co o tym myślicie? Jakie mieliście w tym okresie problemy,niedogodności itp? Jak podobało się gościom? Przepraszam że tyle pytań,może był już taki temat ale jestem tutaj od dzisiaj i nie do końca się orientuję w na tym forum uśmiech
Ja mam już wszystko ustalone na 28 grudnia tego roku i już powoli muszę jakoś się z tym wszystkim uporać uśmiech

Zmieniłam tytuł tematu, żeby był bardziej czytelny. Agattt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My bierzemy ślub w lecie, ale grudzień bardzo długo chodził nam po głowie jako nasz wymarzony miesiąc na ślub. uśmiech Ostatecznie chyba daliśmy się przekonać rodzinie, ale nadal uważam, że ślub w zimie ma swój urok. Na pewno pojawią się jakieś utrudnienia, jak chociażby kwestia butów Panny Młodej ( Shocked), możliwość kłopotów z dojazdem gości, ale z drugiej strony wszystko na pewno załatwicie taniej i co najważniejsze, wokół będzie przepiękna świąteczna aura. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie racja,ale co do aury boję się że śnieg może nie spaść bo np 2 lata temu tak było i panowała szara,ponura atmosfera...W ogóle to mieliśmy na początku brać ślub w lecie 2014,ale stwierdziliśmy że mamy dosć czekania i Piotrek zaproponował grudzień tak więc już wszystko ustalona z tych ważniejszych rzeczy uśmiech
No może nie będzie większych komplikacji uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że nie ma potrzeby zakładać nowego tematu Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 5 Lut 2013, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Ja myślę, że nie ma potrzeby zakładać nowego tematu Rolling Eyes


No dobrze po prostu jestem tu nowa i jeszcze nie do końca się orientuję na forum,więc proszę o wyrozumiałość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2013
Posty: 393

PostWysłany: Sob 23 Lut 2013, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też biorę ślub 28.12.2013 uśmiech i powiem szczerze - o aurę się nie martw, bo i tak ciemno będzie uśmiech chyba, że jesteś z południa Polski i bierzesz ślub w południe. My mamy mszę na 16:00 zamówioną, a o tej porze, w grudniu mamy już noc. Byleby nie padał deszcz.

W kwestii takiej estetycznej dla mnie ważne jest, żeby plener był zrobiony w śnieżnej otoczce, ale to już mogę sobie dowolny dzień wybrać.

P.s. Jak sobie poradziłaś w kwestii płaszcza? Ja nie chciałabym występować w czymś zwykłym - masz jakieś ciekawe pomysły lub coś znalazłaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 25 Lut 2013, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Monika uśmiech fajnie że mamy ślub w tym samym terminie,no tak się składa że jestem z małopolski ale to nie ma większego znaczenia bo tak jak mówisz po 16 robi się ciemno,a my mamy mszę o 15 więc jak wyjdziemy nie będzie dużo widać. Co do aury wolała bym jednak żeby w tym dniu było ładnie i mroźno żeby śnieg się utrzymał o ile w ogóle będzie... Confused
A co do płaszcza to w sumie sama nie wiem,jeszcze nie mam nic wypatrzonego,dziewczyna od której kupiłam suknie ślubną proponowała mi też płaszcz ale był za bardzo zmechacony i do tego jakoś mi nie pasował,ja w sumie w tym dniu wolała bym mieć jakieś delikatne futro tak żeby fajnie komponowało się z całością,także będę coś myśleć w tym kierunku.
A Tobie jak idą przygotowania do ślubu? chyba że jeszcze o tym tak intensywnie nie myślisz? Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 25 Lut 2013, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wam powiem, ze z punktu widzenia gościa- jest to bardzo ciężki czas na ślub i wesele- wiadomo, że zwłaszcza, jeśli ślub bierze osoba bliska, wiąże się to z dużymi wyrzeczeniami finansowymi, a wiele osób ma nadwyrężone nudżety po świętach, i , co gorsza- jest tuż przed sylwestrem....chociaż przynamniej większość osób bezproblemowo będzie miała wolne w pracy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 25 Lut 2013, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie wiem o tym bo nawet nie zaczęłam oficjalnie zapraszać a dowiedziałam się od pewnej osoby z rodziny że moja ciotka nie przyjedzie bo nie ma pieniędzy...no ale ok niech będzie jak tak dalej pójdzie to połowa ludzi nie przyjdzie... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 25 Lut 2013, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
No właśnie wiem o tym bo nawet nie zaczęłam oficjalnie zapraszać a dowiedziałam się od pewnej osoby z rodziny że moja ciotka nie przyjedzie bo nie ma pieniędzy...no ale ok niech będzie jak tak dalej pójdzie to połowa ludzi nie przyjdzie... Sad


Takie odpowiedzi mogą zdarzyć się przy każdym terminie.

Ci co będą chcieli i tak będą !
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group