Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pogaduchy ogólne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 110, 111, 112  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 22 Lut 2013, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asik - widzisz ja blondynka uznaje,że jak mam link do skasowania zdjęcia z serwera- to znaczy to ,że kasuję zdjęcie z serwera jeśli na to klikam. Cóż , moja naiwność,że wierzę,że to faktycznie znika uśmiech więcej nic nie wstawię język

Jak ktoś wrzuci linki to zaraz go ktoś poprawi i sam wklei to samo zdjęć ,nie raz nie jeden komuś się zwraca uwagę, żeby wstawił zdjęcie a nie linka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Pią 22 Lut 2013, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn Ty to się nawet pojawiasz, jak wpisuję swój nick! język Mnie za bardzo tam nie widać, za to jest dużo zdjęć innych, które wrzucałam na forum oczko
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pią 22 Lut 2013, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to heca wykrzyknik Rzadko kiedy takie sprawy mnie zaskakują, ale dzis jestem z szokowana jakie obrazy pojawiają u "wujka G".

lauraire napisał:
lamorela napisał:
Oldzia, Laura ma coś wspólnego z Włochami chyba, bo w wątku o pierwszym tańcu coś wspomniała, że włoski to jej drugi język uśmiech

Dokładnie uśmiech Mój tata był Włochem, także jak to moja mama mówi jestem mieszańcem język

a to w tą stronę wszystko idzie. No proszę jak to się człowiek codziennie czegoś nowego dowiaduje uśmiech


Co do forum. Też jestem za zamkniętymi działami.
Nie ma co ukrywać, spędza się tutaj dużo czasu, z wielu rzeczy można się zwierzyć wyrazić swoje prawdziwe opinie. Z użytkownikami, z którymi wymienia się posty, prowadzi dyskusje powstaje więź, co może nawet przerodzić się w przyjaźnie Smile. Ja traktuje takie stałe użytkowniczki jak koleżanki z forum. Chce im opowiadać o swoich przeżyciach, a także czytać o ich doświadczeniach.
Rozumiem, że to forum publiczne, ale pewne tematy powinny być tylko dla osób zarejestrowanych, czy da się też ustalić z określoną ilością postów - nie wiem. Może to by zmobilizowało, żeby co nie którzy wyszli z ukrycia. Spójrzcie ile jest użytkowników,a ile tak naprawdę się udziela. Nie można tylko brać, trzeba tez coś dać od siebie. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pią 22 Lut 2013, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za komplementy co do mojego imienia! uśmiechuśmiech Rzadko je słyszę język

A jeśli chodzi o imiona, które mi się podobają to jest ich mnóstwo : Hania, Wiktoria, Marysia, Kornelia, Laura właśnie oczko

A co do wprowadzenia zamkniętych działów - jestem za! Co prawda pewnie musiałabym jeszcze trochę 'popracować' na dostęp ale to nic, i tak uważam, że to bardzo dobry pomysł uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 22 Lut 2013, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zdjęcie na google jest, ale chyba tylko dlatego, że nie usunęłam go z forum.Wszystko na picasie mam pozaznaczane jako prywatne albumy nie do przejżenia dla obcych i po usunięciu zdjęć z forum to prawdopodobnie, nie będzie widać ich w sieci.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
administrator forum
administrator forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Pon 25 Lut 2013, 10:26    Temat postu: Wyjaśnienia dotyczące prywatności na forum (i ogólnie w internecie) Odpowiedz z cytatem

Wyjaśnienia dotyczące prywatności na forum (i ogólnie w internecie)

1. Gwoli wyjaśnienia - ukrycie subforum skutkuje tym, że użytkownicy, w tym oczywiście Google nie mogą wejść do niego i czytać wątków tam zawartych. Te zabezpieczenie jest skuteczne, dlatego nie znajdziecie na liście wyników wyszukiwania Google linków do ukrytych wątków.

2. Na serwerze forum nie są przechowywane żadne zamieszczane przez Was zdjęcia, wyjątek stanowią indywidualne avatary (nie wybrane z naszej galerii tylko przesłane przez Was). Avatarów nie można ukryć bo pojawiają się one przy każdym Waszym poście – także w wątkach ogólnodostępnych (np. Przedstaw się) oraz w profilu (dostępnym przez linki Szukaj lub Użytkownicy). Jednak raczej nie stanowi to problemu gdyż większość avatarów to ikonki, a jeśli ktoś postanowił wgrać swoje zdjęcie to chyba wiedział co robi...

3. Skoro jak pisałem powyżej na naszym serwerze nie są przechowywane żadne zamieszczane przez Was zdjęcia to nie mam na to wpływu, że pojawiają się one w Google. Na forum są tylko LINKI do zdjęć zamieszczonych na serwerach serwisów takich jak: Fotosik, Picasa, FB itp. Fotki w nich są ogólnodostępne, w dodatku zamieszczając je tam nie macie tak na prawdę wpływu na to, czy po usunięciu rzeczywiście zostaną fizycznie skasowane z dysków. Serwisy te robią kopie zapasowe i archiwa, dlatego tylko ich administratorzy mogą decydować o usuwaniu fotek.

4. Ostatnia (chyba najważniejsza) kwestia – niektórzy twierdzą, że wszystko co umieszczacie w internecie już z niego nie zniknie. Jest w tym dużo prawdy, generalnie im dłużej coś znajduje się na jakiejś stronie (np. zdjęcie) tym mniejsza szansa, że uda się to skutecznie usunąć. Zasoby internetu rozsiewają się trochę jak wirus – są kopiowane między stronami, katalogami, wyszukiwarkami dlatego po pewnym czasie nawet jak usuniemy coś z pierwotnej strony to i tak nie ma możliwości usunięcia tego z pozostałych miejsc smutny Na pewno zauważyłyście, że po usunięciu zdjęcia z jakiejś strony nie znika ono z wyników wyszukiwania Grafik Google. Co prawda po kliknięciu na nie Google pokazuje, że na docelowej stronie nie można znaleźć tego zdjęcia, ale podgląd w Google pozostaje. Dzieje się tak, bo Google korzysta ze swojej kopii zdjęcia, a to kiedy uzna, że są już niepotrzebne i można je usunąć zależy już tylko od niego... smutny

5. Pamiętajcie: zamieszczając coś w internecie, dwa razy pomyślcie, czy nie będziecie chciały za jakiś czas tego usunąć, bo wtedy może to być już niemożliwe!

6. Myślę, że wyczerpująco i logicznie wyjaśniłem temat prywatności w internecie. Mam nadzieję, że zakończy to tę falę narzekań na moje administrowanie forum.


Pozdrawiam
Administrator
    Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 8 Mar 2013, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontynuując OT z tematu o obrączkach:
Magda_Lenka napisał:
lauraire napisał:
Magda_Lenka napisał:
teraz moje myśli krążą wokół czegoś innego uśmiech

czego? czego? język
Czyżby bociany przyleciały wcześniej w tym roku? Very Happy


nieee uśmiech bocian jeszcze nie przyleciał, ale przyleciał dobry duszek i zaczął nam szeptać coś o działce i domku swoim.... i tak zaczęliśmy się rozglądać za działęczką, projekt domu już mamy uśmiech albo ten:
http://www.dobredomy.pl/projekt/sloneczkoI
albo ten uśmiech
http://z500.pl/projekt/Z41,Projekt-domu-parterowego-na-mala-dzialke-prosty-funkcjonalny-i-tani-w-budowie.html

i tak sobie marzymy od niedzieli wesoły)) buja w obłokach

Jeszcze raz gratuluję i zazdroszczę uśmiech
ale będziecie mieć fajnie, a co do pracy jak Ci tak wszystko się ładnie układa to i pewnie pracę znajdziesz szybko. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 8 Mar 2013, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My od paru dni robimy kilometry po Leroy'u oglądając glazury, panele, drzwi i farby. Jak dobrze pójdzie to od następnego poniedziałku zaczynamy remont naszego przyszłego mieszkania uśmiech
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob 9 Mar 2013, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lamorela, my w zeszłym roku remontowaliśmy swoje. Najwspanalsze uczucie to własnie to jak się chodzi i ogląda rózne rzeczy do mieszkanka, jak się wymysla koncepcje, co i jak zrobić, po prostu rewelacja uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magda_Lenka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 359
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 9 Mar 2013, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale niestety marzenie o domu jest strasznie odległe... w zderzeniu z rzeczywistością...ehh cholernie boli... ale jesteśmy pewnie, że nam się uda. choćbym miała głodem przymierać kupimy działkę i będziemy się budować. Powiedzcie, ale tak cholernie szczerze... czy można postawić dom do 110m może nawet 100m bez poddasza użytkowego i garażu, robiąc wiekszość samemu? Mam zapewnieni, że budowanie, tzn, fundamenty, sciany, okna i drzwi, hydraulika, elektryka, gaz no wszystko prócz dachu, bo nie mam nikogo znajomego kto się tym zajmuję, czy można postawić dom za 150-200 tyś? bo ja widzę i słyszę, że ludzie tak stawiają....
_________________


Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić,
to tylko jedno - miłować. Jan Paweł II
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 110, 111, 112  Następny
Strona 77 z 112

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group