Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka muzyka na weselu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muszkkka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 22

PostWysłany: Czw 20 Gru 2012, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na naszym ślubie mieliśmy trochę nowoczesnych kawałków i trochę typowo weselnych, ale zespół niestety się nie spisał. Nie jesteśmy zadowoleni. Jakbym brała ślub drugi raz: wzięłabym dj-a. Zresztą jak czytam różne artykuły, np. tu http://alejaweselna.pl/Wesele-z-DJ-em/warto_wiedziec_439 to widzę, że to się robi coraz bardziej modne i chyba nikomu już się nie kojarzy, że komuś było żal kasy na zespół itp..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danutellka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 13

PostWysłany: Pon 21 Sty 2013, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszkkka napisał:
My na naszym ślubie mieliśmy trochę nowoczesnych kawałków i trochę typowo weselnych, ale zespół niestety się nie spisał. Nie jesteśmy zadowoleni. Jakbym brała ślub drugi raz: wzięłabym dj-a. Zresztą jak czytam różne artykuły, np. tu http://alejaweselna.pl/Wesele-z-DJ-em/warto_wiedziec_439 to widzę, że to się robi coraz bardziej modne i chyba nikomu już się nie kojarzy, że komuś było żal kasy na zespół itp..


Masz rację. Ja nie uważam dj-a za okaz sknerstwa. Choć szczerze mówiąc lepiej bawię się w rytmy grane na żywo.
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daria123
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 25

PostWysłany: Pon 18 Lut 2013, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za disco polo i nie chce by było na moim weselu, lubię ze 4 piosenki i akutat te będą. Chciałabym najnowsze przeboje plus stare szlagiery i jakiś rock & roll Very Happy dlatego zawsze chciałam miec DJ, bo zespoły weselne często nie grają takiej muzyki. Uważam, że jest tak dużo dobrej tanecznej muzyki, że nie trzeba z wesela robić biesiady z disco polo
_________________
"[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zosiasamosia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 41

PostWysłany: Sro 20 Lut 2013, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Jestem na etapie planowania wesela i mam ogromny problem z wyborem muzyki na wesele. Uważacie, że moi goście lepiej będą się bawić przy DJ czy zespole? I czy muszę wtedy jeszcze dodatkowo szukać wodzireja? Chciałabym żeby mój ślub był niezapomnianym przeżyciem, ale nie chcę żeby zrobiła się z niego impreza, na której muzyka będzie fatalna i nikt nie będzie się dobrze bawił! Pomocy! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 20 Lut 2013, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są dj-e i dj-e. W większości pracują w pojedynkę. Ale są też że jest dodatkowo wodzirej ściśle współpracujący z dj-em. Wydaje mi się, że obie wersje są dobre. Jeżeli jesteś na etapie szukania obsługi muzycznej załóż proszę temat w dziale ofertowym, dostaniesz sporo propozycji z linkami itd...
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zosiasamosia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 41

PostWysłany: Czw 21 Lut 2013, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za radę, właśnie tak zrobiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcia93
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 25

PostWysłany: Pon 22 Lip 2013, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście na codzień slucham różnej muzyki, m.in Rocka.
Jednak uważam ze na weselach disco polo świetnie się sprawdza. Stare hity i jakieś nowości.

Z resztą co do wyboru muzyki dajemy wolną ręke wodzirejowi, bo on wie kiedy w jaki klimat uderzyć
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto 23 Lip 2013, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moją czarną listę trafią na pewno niektóre z tych najnowszych grafomańskich pseudo hitów: Eneja, Grzeszczak i innych gwiazdeczek.

My chcemy postawić na rytmy dyskotekowe z lat 80 i rock&roll'a, ale nie zabraknie też największych polskich szlagierów... no i może kilku piosenek disco-polo, ale tylko tych ustalonych z nami wcześniej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scarlet
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
Ja nie chcę żadnego zestawu studniówkowego, biesiady też raczej nie lubię. Disco polo w ograniczonych ilościach, jakieś szlagiery na pewno, ale ja osobiście chcę mieć też nowsze kawałki. Będzie playlista i czarna lista uśmiech


Jakbym słyszała siebie gdy organizowaliśmy nasz ślub uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala85
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 14

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wesele bez disco polo to nie wesele. Kiedyś byłam na weselu gdzie był grany jazz, ale jakoś to nie to samo co wesele z biesiadą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group