Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kolka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pon 18 Lut 2013, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy te leki na kolki mają to do siebie, że spowalniają wypróżnianie? Po Espumisanie też kupa co drugi dzień była. W dodatku ta ostatnia (już po odstawieniu leku ale jeszcze w trakcie działania) była tak paskudna, że całkiem się zmartwiłam. Zielono-żółta, całkiem wodnista, bez grudek i śmierdząca okropnie (wg mnie) benzyną. Całe szczęście teraz już kupy normalne są.
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabrielaela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 36

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w Rzeszowie. Poszlam do MAZUR Osteopatia i Fizjoteapia KIDS- słyszałam, że tam zajmują się pomocą przy kolkach maluszków, jeśli są one uporczywe i faktycznie tak jest. Dostaliśmy odpowiednią pomoc u nich za pomocą odpowiedniej terapii uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabrielaela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 36

PostWysłany: Pon 18 Lis 2019, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w Rzeszowie. Poszlam do MAZUR Osteopatia i Fizjoteapia KIDS- słyszałam, że tam zajmują się pomocą przy kolkach maluszków, jeśli są one uporczywe i faktycznie tak jest. Dostaliśmy odpowiednią pomoc u nich za pomocą odpowiedniej terapii uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Czw 25 Cze 2020, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co na kolkę dla noworodka pomoże najszybciej? chodzi mi o coś doraźnego, maluch nie ma generalnie z tym problemu, więc nie ma sensu dawać leków ani nic, ale czasem taka wiedza może się przydać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka223
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2020
Posty: 45

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2020, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas problem rozwiązał się kiedy zaczęliśmy stosować mleko Bebilon, kolki odeszły jak ręką odjął, mleko do dokupienia na pewno w dozie w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta234
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2020
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 25 Paź 2020, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, kto nie przeżył kolek, ten nie wie co to życie. Ja z moim dzieckiem przetestowałam prawie wszystko -od babcinych termoforków, masaży i herbatek z kopru, przez widnii i krople. I faktycznie najlepiej pomagają krople - ale te, które pomagają w wydalaniu gazów z jelit. W przypadku mojego dziecka najlepiej wypadł Esputicon, co w sumie mnie zdziwiło, bo wcale nie był najdroższy ze wszystkich, które przetestowaliśmy. Największym rozczarowaniem był niemiecki sab simplex, bo nasłuchałam się o nim cudów, a okazał się totalną pomyłką.
_________________
Peace and love
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regina112
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2020
Posty: 63

PostWysłany: Wto 23 Lut 2021, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli podejrzewanie kolki to warto zawsze skonsultować to z lekarzem, aby wykluczyć inne problemy zdrowotne. Na stronie https://novaclinica.pl/pediatra/ znajdziecie lekarzy pediatrów, którzy uwielbiają dzieci. Badanie odbywa się w bardzo komfortowych warunkach, lekarze są bardzo doświadczeni i w razie potrzeby zlecają dokładną diagnostykę. Będziecie bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystałyście może z butelek do karmienia antykolkowych, a więc takich, które powstały z myślą o zapobieganiu kolki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Pią 17 Wrz 2021, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także zainteresować się mlekiem modyfikowanym. HiPP ma w swojej ofercie ekologiczne mleka. Posiadają one certyfikat Unii Europejskiej oraz znaczek BIO, a w składzie probiotyki i prebiotyki jak w mleku mamy. To bardzo wysoka jakość produktu. Wypróbuj - ja jestem z nich bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 12 Paź 2021, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aldegunda napisał:
Warto także zainteresować się mlekiem modyfikowanym. HiPP ma w swojej ofercie ekologiczne mleka. Posiadają one certyfikat Unii Europejskiej oraz znaczek BIO, a w składzie probiotyki i prebiotyki jak w mleku mamy. To bardzo wysoka jakość produktu. Wypróbuj - ja jestem z nich bardzo zadowolona.


Tak, jak się podpisuję pod tą opinią. Może problem z kolkami leży po stronie mleka. Ja też karmię córeczkę właśnie HiPPem (bio Combiotik) i nie ma problemów z kolkami:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group