Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele w okolicach Bydgoszczy - Pałac w Ostromęcku proszę o opinie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zosia5
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 3

PostWysłany: Wto 10 Sty 2012, 19:46    Temat postu: Wesele w okolicach Bydgoszczy - Pałac w Ostromęcku proszę o opinie Odpowiedz z cytatem

Cześć Dziewczyny!

Nasze wesele przewidziane jest na lato 2013, wiec mamy niby jeszcze trochę czasu, ale ja zaczynam już rozglądać się za salą na wesele.
Osobiście zawsze marzyło mi się, żeby to było w pałacyku w Ostromęcku. Ceny może są trochę wyższe niż przeciętna - ponad 200 zl za osobę, poza tym dysponują też pokojami hotelowymi, więc jest możliwość przenocowania na miejscu, więc niby wszystko jest ok.
Tylko, że niestety słyszalam, że obsluga jest taka sobie i jedzenie też niby nic nadzwyczajnego smutny((

Czy macie jakąś opinie na temat pytajnik?

Dzięki z góry za odpowiedź !
popr.pis/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eva3103
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście mam wesele w Hotelu Autos w Solcu Kujawskim serdecznie polecam sala naprawdę piękna i elegancka no i dostaliśmy 3 pokoje dla gości gratis uśmiech a co do Ostromęcka słyszałam pozytywne opinie no ale cena też piękna uśmiech
_________________




''Całe życie z Tobą tańczyć chcę...."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zosia5
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 3

PostWysłany: Sro 11 Sty 2012, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź!
Już słyszalam o tym autosie, ale nigdy tam nie byłam. Jak na razie mam same dobre echo na temat tego lokalu.
A sala jest duża? 100 osób wejdzie? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eva3103
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 32
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 12 Sty 2012, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zosia5 napisał:
Dzieki za odpowiedz!
Juz slyszalam o tym autosie, ale nigdy tam nie bylam. Jak na razie mam same dobre echo na temat tego lokalu.
A sala jest duza? 100 osob wejdzie? oczko



Sala jest duża i spokojnie 100 osób wejdzie, Pani Natalia która zajmuje się organizacją wesela w autosie mówiła nam na spotkaniu ze max 150 osób może wejść, żeby goście nie siedzieli w ścisku:) No i co najważniejsze można z nimi dużo negocjować uśmiech np my dostaliśmy 3 pokoje w cenie a to już dużo, w dziale miejsce przyjęcia weselnego wstawiłam zdjęcia sali, jak chcesz to możesz sobie ją zobaczyć uśmiech
_________________




''Całe życie z Tobą tańczyć chcę...."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zosia5
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 3

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam zdjęcia uśmiech No sala rzeczywiście bardzo ładna wykrzyknik uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
K&M
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 22 Mar 2012, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie uśmiech jak już mowa o ślubie w 2013 r. to chciałabym się dowiedzieć czy może słyszałyście coś o weselu w Agacie lub Akorze bo nie potrafię się zdecydować, a do końca miesiąca muszę podjąć decyzję... za każdą opinię z góry dziękuję uśmiech

A i przepraszam, że się podczepiam do tematu, ale jeszcze nie bardzo się tutaj orientuję uśmiech
popr.pisownię/mod/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annetta
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 6

PostWysłany: Pon 11 Lut 2013, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 tygodnie temu byłam na weselu mojej koleżanki w lokalu U Hołosia w Osówcu k. Bydgoszczy. Wydaje mi się, że to całkiem sympatyczne miejsce na wesele: jest tam ładna sala i bogate menu.
_________________
Kobieta jest zawsze piękna. To mężczyźni mają problemy ze wzrokiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group