Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

chcę zrobić na weselu coś szalonego-śmiesznego dla gości i męża.prosze o pomoc
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Pon 28 Sty 2013, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
filifionko, siedzisz w mojej głowie? uśmiech
Chciałam napisać dokładnie to samo lol


No popatrz, za jednym razem się z Tobą zgadzam, a za innym nawet wyprzedzam Twoje myśli, tak żebyś to Ty ze mną musiała się zgodzić. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję! z tymi filmikami świetny pomysł! wpisując po polsku nic takiego nie istnieje! nasz kraj jest zbyt konserwatywny:P nawiasem mówiąc - sztywny:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postaiłam na cos banalbe==nego i prostego, ale będzie śmiesznie i wesolo. mam wiele przezabawnych zdjec mojego ukochanego, jak spi, robi miny, wygłupia się albo jest w jakims smiesznym przeraniu. zrobie prezentacje multimedialną na góra 5min z jego najzabawniejszymi fotami, ktore beda opatrzone zabójczymi komentarzami. "uwielbiam Cię bo..." no i zdjecia beda zupelnie sprzeczne z tym za co go niby uwielbiam w komentarzu:P np "uwielbiam Cie bo kazdej nocy wpatrujesz się we mnie zakochanym wzrokiem" a na zdjeciu on jak śpi w opasce na oczy i wiele innych, bardziej rozbrajajacych, ale nie moge zdradzac takich szczegółówjęzyk mimo to polecam przyszlym panna mlodym podobny pomysl! hotole i knajpy zazwyczaj dysponuja rzutnikiem oraz ekranem jak w przypadku naszego hotelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam za błądjęzyk polecam przyszłym pannom!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem sympatyczny pomysł.
Jeśli Twój narzeczony nie jest typem nieśmiałego milczka, to myślę, że będzie mu miło uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hihi, wlasnie on jest bardzo niesmialy, ale tylko przy obcych ludziach. a tam bedzie cala jego rodzina, a połowę mojej już zna:P trzeba chłopa nauczyć trochę luzu! on ma poczucie humoru, ale jego najgłupsze zdjęcia ogladane przy nim w obecnosci 80os moga go przerosnąć. wiem ze ja bym płakała ze śmiechu, moj ukochany jest odrobinę sztywniejszy ode mnie co do tego typu "kawałów", ale chyba w dniu slubu się na mnie nie obrazi!! uważam, że też będzie się śmiał tak jak reszta. kocha mnie na zabój więc pewnie mi wybaczy:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja bym jednak wybrała takie zdjęcia, które go nie urażą i nie spowodują, że poczuje się zawstydzony. Nauka luzu na własnym ślubie to nie jest dobry pomysł.
To też jego dzień i jeśli miałby się przez to gorzej poczuć, ja bym zrezygnowała....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też sądzę, że to nie jest dobry moment, by próbować go zmienić czy nauczyć czegokolwiek. Pomysł fajny, ale jeśli ma mu to sprawić przykrość, zawstydzić, czy spowodować jakikolwiek zgrzyt między wami w dniu ślubu - to lepiej sobie odpuścić lub zmodyfikować pomysł.
Może i przy swojej rodzinie by się nie wstydził, ale będzie tam też Twoja rodzina. Część już zna, ale część nie. Na pewno nie miałby ochoty sprawić przed teściem, teściową i resztą rodziny niekorzystnego wrażenia.
Jeśli chcesz koniecznie zamieścić śmieszne zdjęcia, to proponowałabym wasze wspólne jak się wygłupiacie, albo raz Twoje, raz jego, żeby nie czuł się sam atakowany czy ośmieszany przed wszystkimi. Albo tak dobrać zdjęcia, żeby to właśnie podpisy wywoływały śmiech, a nie samo zdjęcie.

Sama mówisz, że te zdjęcia w obecności tylu osób mogą go przerosnąć. Ja nie chciałabym, żeby ktoś na moim weselu sprawił mi przykrość, a już tym bardziej mój własny mąż.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiqtek
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 14

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wbrew pozorom bedzie romantyczne, a gdybym wiedziala ze sie obrazi i wsieknie nie podjęłabym się tego. To że mam bardziej szlaone poczucie humoru od niego nie znaczy, że mój ukochany jest zupełnym sztywniakiem. Nie aż tak! on jest zabawny i to widac na wybranych zdjęciach, a to, że normalnie by się speszył wiedząc, że ktoś obcy je zobaczy nie znaczy, że w dniu ślubu się z tego nie ucieszy:) będzie prawdziwą gwiazdą tego wieczora, jego bliscy poznją go ze strony wcześniej im nie znanej, będą wspominać tę sytuację jeszcze długo po weselu, a wierzę, że mój ukochany będzie się również śmiał do łez. ten dzień go na tyle rozluźni by miał do siebie wiele dystansu, a i tak już ma! i choć przy obcych jest nieśmiały, tam będą sami swoi. Znam go na tyle, aby wiedzieć czy mogę takie ncoś zrobić czy nie. Przecież nie pokażę tych zdjęć w telewizji, za to by mnie chyba pobiłjęzyk na facebooka tez nie wrzycam jego zdjęć gdy śpi czy robi głupie miny, ale rodzina chyba może je poznaćjęzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że nie jest to dobry pomysł, może poczuć się skrępowany, może nie powie Ci tego wprost w dzień wesela, ale może to nie być dla niego tak fajne i zabawne jak la Ciebie i gości. Bo fajnie jest się śmiać z kogoś, ale co innego robić głupie miny i przebiera się do prywatnych zdjęć tylko dla Was a co innego jak ma to zobaczyć ileś tam gości na weselu. Jeżeli on zrobiłby coś takiego z Twoich zdjęć to byś się cieszyła, ale jeżeli mówisz że on nie jest aż tak wyluzowany jak Ty to może nie ryzykuj, albo niech to nie będzie tylko z jego zdjęć ale i Twoich. aby tego źle nie odebrał. Może na jakieś wspólnej imprezie ze znajomymi pokaż innym kilka takich śmiesznych zdjęć Twojego lubego, ale przy nim i sprawdź jego reakcję uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group