Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pytanie z innej beczki - czyli nasze mamy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 11:16    Temat postu: Pytanie z innej beczki - czyli nasze mamy Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny,
oprócz wielkiego zamieszania wokół nas, to równie ważne (patrząc na przygotowania) są nasze mamy, które również chcą być piękne. Co one zakładają?
Moja wciąż nie jest zadowolona z eskapad po sklepach smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama jest skromna także się tym nie martwię w co się ubierze uśmiech ale wszytsko przed nami. Natomiast idzie razem ze mną do fryzjerki i kosmetyczki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja jeszcze nie zaczela sie rozgladac. Jest anty do sukienek/spodnic ze wzgledu na swoja figure, ale mimo wiekszej ilosci cialka wyglada w nich bardzo zgrabnie i seksownie- na sukienke badz spodnice bede starala sie mame namowic.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moją też namawiam na sukienki, chciałabym aby ubrała się na jakiś wesoły kolor.
Mamy często pecha, ze te eleganckie fasony przygotowane dla pań po 40 mają smutne kolory.
Może macie jakieś pomysły na fajne sklepy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja będzie w barwach beżowo brązowych.nie dała sie przekonać na nic bardziej żywszego.ale nie ingerowałam w to.w końcu to ona ma się w tym dobrze czuć.a wygląda w tych kolorach bardzo dobrze.natomiast mama K. z tego co wiem to będzie w barwach bordowych.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi rodzice niestety będą w czerni ponieważ mamy żałobę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama już ma śliczną , kobieca sukienkę za kolano, z jedwabiu w kolorze czekolady i złota. Jest naprawdę super, do tego szpileczki i kopertówka, i mamusia gotowa:)uśmiechuśmiech Kupiłyśmy ja razem, podczas naszej ostatniej wspólnej podróży. Mama mojego K jest dosyć puszysta, ale ma świetny gust więc na pewno super będzie wyglądała.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja Mama będzie się jak zwykle stresować ale dla mnie najważniejsze, żeby się dobrze czuła wiem, że się fajnie ubierze i nie chcę wywierać na nią presji, pochodzimy po sklepach i poszukamy ale jak nic nie znajdzie a będzie chciała sobie coś przerobić to ja nie będę miała nic przeciwko, jak mój brat miał wesele to taka presję na nią wywarli, że kupiła sobie sukienkę na którą wydała mnóstwo kasy mimo, że jej się nie podobała w potem jeszcze okazało się, że ten sam krój co sukienka teściowej całe szczęście inny materiał, a wszyscy wcześniej zapewniali ją że na pewno inna( żona mojego brata oraz pani u której obie suknie były kupowane) co do teściowej ma też dobry gust więc tylko poproszę, żeby w czymś bardzo jasnym nie wystąpiła
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 24 Kwi 2009, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze żeby nasze mamy dobrze się czuły w strojach, w których wystąpią, tak samo jak my. Nie ma co nikogo przekonywać do tego co powinien założć. Co do kolorów to u mnievkoleżanki mogą założyćjasne sukienki, a teściową to nawet białą jak chce, nie robi mi to różnicy. Takie rzeczy akurat nie mają dla mnie znaczenia. Każdy idzie w tym czym chce.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Pią 24 Kwi 2009, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama jest elegancką kobietą, więc napewno odpowiednio elegancko się ubierze na ślub i wesele córki uśmiech Poza tym, napewno razem wybierzemy sie na zakupy i jestem pewna, ze cos fajnego znajdziemy. Dlatego nie zastanawiamy się teraz nad tym.

Razem z nami na "sukienkowe" zakupy wybiera się moja przyszła tesciowa, więc obie mamy bedą miały kreację w podobnym stylu (same to wymyśliły uśmiech )
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group