Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Planujesz kupić pierścionek (lub inną biżuterię) APART?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnitkaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią 9 Mar 2012, 20:06    Temat postu: Planujesz kupić pierścionek (lub inną biżuterię) APART? Odpowiedz z cytatem

Witajcie, kochani! Jestem nowa na forum, ale mam zamiar tu czasem zaglądać. uśmiech Przed napisaniem pierwszego postu przeczytałam trochę tematów i widzę, że atmosfera forum jest bardzo miła. uśmiech Super!

Od razu sprostuję, że nie jestem z moim ukochanym na etapie ślubu, ani nawet narzeczeństwa. uśmiech Na chwilę obecną mamy wielkie marzenie, którym jest kilka dni spędzonych w jakimś pięknym miejscu (najlepiej oczywiście Paryż!). Coś czuję, że mój luby planuje oświadczyny... uśmiech

Ale do rzeczy! Już wyjaśniam, o co chodzi w tym temacie. Ponieważ jesteśmy młodzi i z kaską u nas ciężko, staramy się zorganizować nasz wyjazd w miarę niskim kosztem. Być może niektórzy z Was wiedzą, że przy zakupach w salonach APART otrzymuje się punkty (mile) w programie lojalnościowym Miles&More. Niedawno założyłam sobie kartę, na której zbieram te mile i mamy z moim miśkiem zamiar wykorzystać je na zakup biletów lotniczych na naszą wyprawę. To wszystko nie jest jednak takie proste, bo za każde wydane 5 zł w salonie APART otrzymuje się stosunkowo niewiele - 1 milę. Aby polecieć gdziekolwiek w Europie w jedną stronę, należy posiadać 15.000 mil. Oczywiście staramy się pozyskiwać mile również u innych partnerów akcji, ale właśnie w sprawie APARTu mam do Was ogromną prośbę!
Jeśli macie w planie zakup pierścionka zaręczynowego, obrączek lub jakiejkolwiek biżuterii (lub wiecie, że Wasi znajomi mają), to czy mogłabym prosić Was o pomoc? Polega to na tym, że przy płatności wystarczy podać sprzedawcy mój numer karty członkowskiej Miles&More, a punkty automatycznie zostaną przelane na moje konto. Oczywiście nie płacicie nic za to, a jedyne, co musicie zrobić, by mi pomóc, to przepisać sobie mój numer karty na karteczkę i podać go sprzedawcy przy zakupie w salonie APART z informacją, że prosicie o przelanie mil (punktów) na ten numer karty.
Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która postanowi przy okazji tych ważnych i szczęśliwych chwil związanych z zakupem biżuterii zaręczynowej/ślubnej sprawić radość również mnie i w tak prosty sposób pomóc mi i mojemu ukochanemu w realizacji marzenia. Jesteśmy studentami i z kasą jest ciężko, natomiast przy darmowych przelotach i noclegu z wykorzystaniem couchsurfingu, możemy przeżyć wspaniałą zagraniczną kilkudniową "randkę". Cudowne! uśmiech Tak jak mówię - czuję, że mój kochany szykuje oświadczyny, dlatego jestem zmotywowana, żeby uzbierać te mile czym prędzej.

Kochani, podaję poniżej mój numer karty członkowskiej. Jeśli zechcecie mi pomóc, przepiszcie ten numer i podajcie go sprzedawcy w salonie APART przy zapłacie za biżuterię. Jeśli macie dodatkowe pytania, to proszę napisać mi prywatną wiadomość! Odpowiem na wszystko i jeszcze będę Was po stopach całować za Waszą pomoc! Z góry bardzo dziękuję i życzę miłych zakupów ślubnych (i nie tylko!) uśmiech

MÓJ NUMER KARTY CZŁONKOWSKIEJ MILES&MORE: 992 005 316 498 145

Dziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zajreg7
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 2

PostWysłany: Czw 24 Sty 2013, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaki najbardziej polecasz bo ja swojej dziewczynie też mam zamiar kupić coą z oferty tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 24 Sty 2013, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarodziej

Doobre, to może ja się dołączę - kochane forumowiczki, znacie moją zacną osobę od dłuższego czasu.
Razem z mężem planujemy kupić mieszkanie lub dom- latka lecą, jak wiadomo dom jest drogi- sami nie damy rady, ale gdyby każda z Was przysłała na załączony numer konta jakąś dowolnie wybraną sumę, sprawiłybyście nam wielką radość język język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pierścionek wybrankowi też będziemy sponsorować czy wystarczy, jak mu napiszemy tekst oświadczyn?
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 25 Sty 2013, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamykam.

Co innego pomagać stałemu użytkownikowi, a co innego komuś kto wpadł na chwilę i tu pewnie nie wróci.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group