Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohol w ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 20 Gru 2012, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie raz kupiłam piwo bezalkoholowe - bleeeee gorszych sików nie piłam język Od razu mi się piwa odechciało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 20 Gru 2012, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Ewa miała na myśli, że jest to po prostu oranżadka lub inny napój napakowany chemią z większą ilością CO2 niż standardowo (takie właśnie jest bezalkoholowe wino musujące), koło wina to nawet nie leżało język

oooo dokładnie to miałam na myśli uśmiech
Spróbuj i dać znać, ale jeżeli najpierw poddają "wino" fermentacji, a później pozbawiają je alkoholu to ile chemi muszą użyć, aby to zrobić?!
Jeżeli na ulotce jest 0,0% to na pewno nie ma w tym alkoholu. Jak będziesz w sklepie weź do ręki piwo "bezalkoholowe" i sprawdź zawartość %, można się zdziwić lol Jak kupowaliśmy z T ostatnio piwo to Pani w sklepie zaproponowała mi takie faktycznie bezalkoholowe, ale jakoś się nie skusiłam. Podobno miało być o smaku jabłka, ale zawartość jabłka w butelce 4% Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Pią 21 Gru 2012, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w carrefour jest dobre piwo za 2.40 jakies carrefourowskie Very Happy karmelowe (niby karmi ale w puszce) i jest bardzo dobre oczko 0 procent uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochana
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 300

PostWysłany: Pią 21 Gru 2012, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam za opinie! uśmiech Winko już zamówione, więc tak czy siak, wypróbuję i dam Wam znać. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga_w
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 106
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 21 Gru 2012, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wina musującego 0%, to może lepiej sobie w ogóle darować... Bo niby alkoholu nie ma (albo ma w małej ilości), ale skład to sama chemia rozpuszczona w wodzie. Wierz mi,że łyczek prawdziwego, dobrego wina czy szampana (oczywiście okazjonalnie) mniej by ci zaszkodził.
Alkoholu nie da się chyba tak do końca uniknąć, bo znajduje się on w wielu produktach i nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę
_________________
Dobra Mama to Mądra Mama
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 21 Gru 2012, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, ja mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że alkoholu uniknęłam całkowicie - dzięki temu mój chłopiec miał dużą masę urodzeniową, jak na tydzień ciąży, w którym przyszedł na świat, mimo że urodził się przedwcześnie.
Wystarczy sprawdzać skład cukierków, syropów itd., a na pewno damy radę uniknąć wszelkiego alkoholu.
Namawiam do całkowitej abstynencji, bo w razie jakichkolwiek komplikacji dajemy naszemu dziecku większe szanse na przeżycie i wyzdrowienie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Sro 26 Gru 2012, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie miałam w ustach nawet grama alkoholu. nawet w restauracjach zawsze podawali mi potrawy bez alkoholu- jak w daniu był alkohol to dla mnie robili bez. ja z resztą ogólnie za alkoholem nie przepadam (no może brakowało mi tylko wina do obiadu czy kolacji), a piwa to już w ogóle nie znoszę, więc nie było to dla mnie jakieś ogromne wyzwanie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochana
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 300

PostWysłany: Sro 2 Sty 2013, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest już po nocy sylwestrowej, a więc po mojej konsumpcji winka bez alk. uśmiech Czas na moją obiecaną relację.

No więc tak... Na pewno nie można pomylić takiego wina z sokiem wiśniowym, bo faktycznie ma smak prawdziwego wina. Pozbawione jest jedynie tej goryczki związanej z obecnością alkoholu no i nie miesza w głowie oczko Tak więc smakoszom win jak najbardziej polecam, nie uważam bowiem, żebym wyrzuciła kasę w błoto.

Każdy ma prawo mieć własną opinię na ten temat, ja szanuję Wasze i chciałam zaprezentować swoją. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 2 Sty 2013, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ Zakochana, nikt przecież nie neguje Twojej decyzji odnośnie zakupu wina bezalkoholowego lol Ja pracowałam w korporacji alkoholowej i wiem, że tam różne świństwa wlewają. Być może w mniejszych rozlewniach i u małych producentów bardziej dbają o zdrowie klienta.
Podeślij mi na prw adres tej stronki,z chęcia sprawdzę cóż to za pyszności Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julita
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 177

PostWysłany: Sob 23 Lut 2013, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam Karmi malinowe, przynajmniej słodkie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group