Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Agattt z mężem czekają na dzieciaczka :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 68, 69, 70  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 16 Gru 2012, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, teraz taki wybór, że chyba bym nie umiała wybrać. Dobrze, że się za długo nie zastanawiałam, bo nie wiem, czy bym wybrała ponownie bugaboo Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 16 Gru 2012, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie niedawno dałam spokój z wózkami, bo już mnie szlag trafiał, tyle tego i każdy ma tyle samo opinii pozytywnych co negatywnych. Gdyby to jeszcze była kwestia 200 zł to pal go licho, ale niektóre wózki dostępne na rynku sa warte więcej niż nasz samochód język język język

No ale niebawem musze wrócić do tematu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 16 Gru 2012, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym miała kupować wózek to wybrałabym Jedo. Dzisiaj na urodzinach teściowa brata powiedziała mi, że jest taki przesąd, że póki dziecko się nie urodzi nie wnosi się wózka do domu Confused Bratowa to podchwyciła i emaljunga nie trafi do Nas szybciej niż w marcu Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 16 Gru 2012, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym teściowej odpowiedziała, że niech zdecyduje czy wierzy w Boga czy przesądy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pff tez mi przesad, ale faktycznie zrobila pod gorke skoro nie dostaniecie wczesniej wózka :/ Agattt sama pamietam jak ciezko bylo z tymi wozkami, tyle nocy siedzialam z mezem na zmiane i szukalam wozka, bo moj slubny wczuł sie tak jakby conajmniej kolejne auto kupowal hehe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agattt super brzuszek masz uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rany znów te przesądy Rolling Eyes jak to sie dzieje,ze dorośli ,wykształceni ludzie gadają takie bzdury Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 17 Gru 2012, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za informację, będę pamiętać o amortyzacji, to rzeczywiście ważne. Bo wyrośnięcie z gondolki szybko Wikusiowi nie grozi uśmiech.
Ach, te zabobony, nic tylko się uśmiechnąć pod nosem uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Gru 2012, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Małgosiu bratowa narzekała, że gondola mała i jej córcia się już w niej później z długości nie mieściła, a jeszcze za mała na spacerówkę była. Poza tym mówi, że strasznie twardy jest i turkocze, nie poleca go na inne tereny niż równa kostka i chodniki. Mówiła mi, że ma porównanie z xlanderem siostry i ten drugi jest o wiele lepiej zamortyzowany i zwrotny.


To prawda. Jest to typowo miejski wózek na twarde nawierzchnie. Na kocich łbach to nim nie pojeździsz oczko Za to dzięki piankowym kółkom z przodu i innej konstrukcji niż większość wózków, jest bardzo LEKKI, łatwo się składa do małych rozmiarów (jedną ręką) i jest bardzo zwrotny. My go już używamy i jak na razie nie zawiódł. Dziś pokonaliśmy nawet bez większych problemów śnieżne muldy na nieodśnieżonych uliczkach. Widziałam panie z "mocniejszymi" wózkami i wcale im łatwiej nie było język z oczkiem jak czytałam opinie o różnych wózkach, to prawie wszędzie ktoś narzekał na małą gondolę więc nie dogodzisz Rolling Eyes tak to już jest, że każdy by chciał zwrotny wózek, składający się do mini rozmiarów ale za to z wielką gondolą. Prawda jest taka, że nie ma co tak świrować z tą gondolą bo jak dzidziuś już siada to lepiej zmienić na wersję spacerową bo z głębokiego może wypaść, a poza tym nie chce już wtedy leżeć oczko
Wybór jest ogromny i musicie określić swoje potrzeby. Czy będziecie jeździć w terenie czy raczej po city oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 535
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Sro 19 Gru 2012, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. mnie, warto również wziąć za kryterium, głębokość zadaszenia budki. Niby nic, a jak się pobawicie kilkoma modelami wózków, to stwierdzić można że niektóre jak np. hiszpańska firma Jane - robi raczej takie budki na ichnią zimę. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 68, 69, 70  Następny
Strona 25 z 70

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group