Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślub cywilny i wesele?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
ojej, dotti, ale u Ciebie ten czas leci lol nie było mnie trochę na forum, a Ty już za parę dni masz ślub Exclamation (ja 'dopiero' za 115) Wink Wink jak się czujesz Question Wink Wink


Stres stres i jeszcze raz stres Confused I mi sie ten czas dłuuuży.Im bliżej tym gorzej.Tak szczerze to chyba do mnie jeszcze nie dotarło że za 2 tygodnie o tej porze będę już mężatką.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2009, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti jak ja Ci zazdroszczę Exclamation Ja mam jeszcze rok i 2 tygodni ...
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Pon 20 Kwi 2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotti będzie dobrze:)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_G
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Lady_G napisał:
Trochę powrócę do tematu uśmiech
Mój narzeczony jest rozwiedziony. Pomimo znajomości nie udało nam się jeszcze załatwić unieważnienia.
Jesteśmy razem 2 lata, mieszkamy razem i w ogole. Ponieważ w maju przeprowadzamy się do naszego domku, postanowiliśmy się wreszcie pobrać... chcielibyśmy zmieniając dokumenty (zameldowanie) już wpisać moje nowe nazwisko oczko

z początku mieliśmy robić przyjęcie, aaaale...... okazało się,że wychodzi nam 60 gości i to takich "na pierwszy wcisk", takich, ktorych musimy zaprosić, czyli rodzina, chrzestni i kuzyni. Fotograf by był, tort też, reszta cała też... Więc zadecydowaliśmy, że to się nie opłaca, więc lepiej doprosić dalsze ciotki i tak dalej, znajomych i zamówić orkiestrę.

Ponieważ na naszej sali upatrzonej nie było miejsc na sobotę, trochę byliśmy zawiedzeni i podłamani, ale jak zobaczyłam,że piątki i niedziele są dla ślubów kościelnych też porezerwowane i tak naprawdę zostały 4 wolne piątki i 3 niedziele, to zdecydowaliśmy, że bierzemy oczko
moi rodzice trochę nastawieni "anty" do tego piątku i w ogóle... no ale jest dobrze uśmiech

przedwczoraj zamowiłam suknię. BIAŁĄ. nie uważam,by to było coś niestosownego, jestem młoda, dzieci nie mamy, weselicho będzie na sto dwa uśmiech
w końcu o radość chodzi i o bycie razem.


A dlaczego biala suknia ma byc niestosowna?


Nie wiem, ale wszyscy jakies dziwne miny robią jak slyszą, że biała uśmiech

Dziewczyny, za 3 dni mój ślub, prawie wszystko juz dopięte, właśnie robię kokardki na zawieszkach "weselnej"

suknia jest piękna, wszystko idealnie, nawet pogoda zapowiada się cudna. Obym jeszcze od fryzjera wyszła zadowolona (na próbnej byłam, no ale wiadomo,że twarz codziennie inaczej wygląda...) i będzie wszystko dobrze oczko

Nie mogę uwierzyć, że to JUŻ uśmiech

buziaki dla wszystkich XO oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będzie wspaniale, zobaczysz wykrzyknik Cool
Każda Panna Młoda zasługuje na taką suknię, jaką sobie wymarzy.... więc luz i nie przejmuj się jakimiś skostniałymi frazesami język
I super, że macie domek, jezuuuu jak ja marze o tym, żeby mieć domek buja w obłokach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biała suknia ślubna wcale nie wywodzi się z tradycji kościelnych tylko z wierzeń ludowych,, podobnie jak welon. Mój ślub będzie wyglądał jak rasowy ślub bez względu na uwarunkowania prawne czy religijne Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Sro 19 Sie 2009, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ci ludzie się tak czepiają, ja nie wiem
pewnie sami jak brali ślub to aniołkami nie byli a teraz gadają to nie wypada, tamto nie wypada, to co wypada pytajnik
Lady_G nie martw się będzie dobrze, a ludzie na drugi plan, bo to Wy jesteście najważniejsi uśmiech

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 23 Sie 2009, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie wahałam nad białą slubną - no bo to cywilny i w ogole.. Poza tym ludzie są zawistni i jak tylko słyszą ze slub nie w kosciele a kiecka nadal biała to zaraz sie sypią komentarze ze to dziwnie, ze bez sensu, tyle pieniedzy bla bla bla. A to, ze sie ludzie decydują na taki czy inny slub wcale nie znaczy ze pozniej ma byc wieksze czy mniejsze wesele. Slub cywilny bierzemy z powodu przekonan mojego lubego. A wesele z powodu przekonan moich język
I zaloze slubną suknię, moze nie białą ale np waniliową język z oczkiem I założe welon! To jest ten jedyny (jak mawiają!) dzien w zyciu, kiedy wszystko się kreci wokol mnie! I w nosie mam co sądzą inni oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CywilneParyMłode
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 11
Skąd: Cała Polska

PostWysłany: Nie 23 Sie 2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
I zaloze slubną suknię, moze nie białą ale np waniliową język z oczkiem I założe welon! To jest ten jedyny (jak mawiają!) dzien w zyciu, kiedy wszystko się kreci wokol mnie! I w nosie mam co sądzą inni oczko


Bardzo dobrze! Ja też miałam białą suknię ślubną i welon uśmiech Będzie super!
A co innych tak bardzo obchodzą Twoje pieniądze? Niech się zajmą swoimi wydatkami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 23 Sie 2009, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze to ta zasciankowosc w moim miescie oczko Ludzie są tolerancyjni tylko w CV oczko Bo to modne słowo. I zjada ich zazdrosc, ze ktos ma odwage zalozyc białą kiecke na 15 minutowy ślub przed urzędnikiem (a oni tej odwagi nie mieli i poszli do slubu w garsonce, choc wiele lat marzyli o welonie..) oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 10 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group