Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

i do Nas zawitał na wiosne bociek :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 45, 46, 47  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 165
Skąd: Mysłakowice/Dania

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w lekkim szoku...też rodzilam w Danii i miałam całkiem inną opiekę.Urodziłam 9 dni po terminie i w ciągu tych 9 dni miałam 3 razy wizyty kontrolne u mojej położnej...napewno wszystko będzie dobrze, tylko się nie denerwuj...trzymam kciuki Wink
_________________
MIŁOŚĆ-powiedzieć to sekundy, całe życie aby udowadniać.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczysz, że już niedługo poczujesz bóle i wszystko potoczy się w ekspresowym tempie. I tak jak mówi Lusilla wsluchuj się w swój organizm i pilnuj ruchów dziecka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem ci marcys jeszcze, że twój szkrab na pewno potrzebuje spokojnej mamy - wesołej i uśmiechniętej. wiem, że już ci ciężko - ale depresja to nic dobrego.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem jak to jest, ale po forumkach widzę, że pod koniec wszystkie są zdenerwowane. I mnie to wcale nie dziwi.
Trzymam kciuki za rychłe bóle porodowe Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcyś spokojnie, większość dzieci rodzi się jednak po terminie, ważne żebyś czuła ruchy maleństwa, będzie dobrze i postaraj się jakoś odprężyć, uspokoić to CI na pewno dobrze zrobi i dzidziusiowi też uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet bym powiedziała wykorzystaj te chwile i napij się coli, zjedz bigos czy choćby fast fooda Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blondyna142 napisał:
nawet bym powiedziała wykorzystaj te chwile i napij się coli, zjedz bigos czy choćby fast fooda Very Happy


jak ja czekałam w szpitalu aż Filipo łaskawie wylezie to małżon mi właśnie dowoził kebaba z frytkami Embarassed
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
blondyna142 napisał:
nawet bym powiedziała wykorzystaj te chwile i napij się coli, zjedz bigos czy choćby fast fooda Very Happy


jak ja czekałam w szpitalu aż Filipo łaskawie wylezie to małżon mi właśnie dowoził kebaba z frytkami Embarassed


oo tak nie ma się co wstydzić - potem sobie tylko można powąchać przez jakiś czas hihi..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki dziewczyny, jestescie niezastapione :* staram sie nie myslec, mimo ze nie daja mi ludzie nawet sie odprezyc bo ciagle jakies telefony i zdziwienie ze nie urodzilam... Dzis mialam miec wizyte u poloznej ale dla mnie to smiesznosc jechac 40 km w jedna strone, a przebieg tej wizyty wyglada tak: zmierzone cisnienie, pytanie co u nas nowego i rekoma wazy dziecko, zadnego innego badania, ani ktg ani chocby posluchania serca .. NIC, takze stwierdzilam ze to jest bezcelowe bo jade ponad pol godziny a po 10 min jest juz po wizycie, bo to nie taka polozna w polsce co moze cokolwiek zrobic... Natomiast jak sie okazalo zeby isc prywatnie do gina trzeba miec skierowanie od rodzinnego.. Jedno przeczy drugiemu, chce zaplacic ale i tak musze latac pi rodzinnych:/ takze czekam jeszcze... Zobacze za 2 dni i rusze do szpitala naginajac troche fakty bo wyjscia nie mam ...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj żeby dawać znać co nowego u Was ! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 45, 46, 47  Następny
Strona 38 z 47

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group