Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ankieta JAKI PLANUJECIE BUDŹET NA ŚLUB I WESELE?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki planujecie budżet na ślub i wesele?
do 15 tys. zł
17%
 17%  [ 35 ]
15-25 tys. zł
32%
 32%  [ 64 ]
25-35 tys. zł
33%
 33%  [ 65 ]
ponad 35 tys. zł
15%
 15%  [ 31 ]
Wszystkich Głosów : 195

Autor Wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamietaj ze to Twoj dzien a to ze rodzice za cos placa to tylko ich dobra wola a nie prawo do wybierania i rzadzenia sie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dianicho ma rację. To Wasz dzień, więc najważniejsze, żeby było tak jak Wy chcecie, żeby to dla Was te dzień był wyjątkowy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:


A co do budżetów. Dowiedziałam się w końcu i le kosztowało wesele mojej siostry. Powiedziała, że ok 17 tys. Mam nadzieję, że nasze nie będzie dużo droższe, chociaż liczę się z tym, że wydamy więcej, bo więcej osób zapraszamy.


My wlasnie wyliczylismy ze sam catering wyjdzie nas 18 tys. Zreszta to sa roznice cen. Moja siostra tez miala wesele nie tak dawno bo niecale trzy lata temu ale u niej catering wynosil 80 zl za dwa dni a u nas juz 120 zl i to w tej samej firmie wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my szczerze mówiąc to nie podliczaliśmy ile to wszystko może mniej więcej kosztować. pewnie tylko byśmy się przerazili Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam za kazdym razem inaczej wychodzi lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
my szczerze mówiąc to nie podliczaliśmy ile to wszystko może mniej więcej kosztować. pewnie tylko byśmy się przerazili Wink


Ale orientacyjną kwotę trzeba znać. Co jeśli okaże się, że kasy zabrakło? Przecież trzeba wiedzieć ile powinno na koncie leżeć i czekać, by je w ciągu kilku dni wydać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:
magdaberbec napisał:
my szczerze mówiąc to nie podliczaliśmy ile to wszystko może mniej więcej kosztować. pewnie tylko byśmy się przerazili Wink


Ale orientacyjną kwotę trzeba znać. Co jeśli okaże się, że kasy zabrakło? Przecież trzeba wiedzieć ile powinno na koncie leżeć i czekać, by je w ciągu kilku dni wydać.


my tez nie, rodzice placa i nie chca okreslic kwoty jaka przeznacza, na biezaco chca okreslac za co zaplaca by miec nad nami kontrole-nad organizacja i decyzjami-sprytnie to sobie wymyslili Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2009, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak im pozwolilas to rzeczywiscie sprytnie
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2009, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosilam i prosze nadal by okreslili kwote ale sie nie zgadzaja... pozwoolilam... powiedzialabym ze daja kase i oswiadczyli ze nie wyobrazaja sobie nie wiedziec na co... tak jakby mi nie ufali..ale oni sa tradycjonalistami a ja nie wiec sprytnie chce wszystko kontrolowac, ale jak masz pomysl side jak ich zamanipulowac by dali siano z gory to poczytam ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2009, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nazywasz mnie side? Nie rozumiem.Jakos mi to nie bardzo pasuje.
Nie znam twoich bliskich nie wiem co na nich dziala.Nie moge ci doradzac bo to indywidualnie zalezy.Wiem ze zdecydowane postawienie sprawy co chcesz nie powinno byc odbierane jako cos zlego.Nie przez twoich rodzicow bo oni najbardziej ze wszystkich powinni cie zrozumiec.W ogole nie rozumiem jak rodzice moga tak sie szarogesic na dziecka weselu i nie rozumiem dlaczego dziecko im na to pozwala.Bo oni placa? To nie jest wystarczajacy powod dla mnie.Klocic sie tez nie lubie ale kto powiedzial ze wszystko sie klotnia zalatwia? Czy twoi rodzice w ogole traktuja cie powaznie..?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 58, 59, 60  Następny
Strona 41 z 60

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group