Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przed ślubem...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że to dobry pomysł.
Dziecko mogło wyjść "przypadkiem" - ale to nie powód, żeby pakować się w małżeństwo bez przemyślenia, czy warto. Wink
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Ja myślę,że jeśli dziecko zrodziło się z miłości ..to warto wziąść cywilny i zalegalizować związek prawnie.
a jeśli po prostu jak to piszecie "zdarzyło się" to może lepiej poczekać ( jesli np.wcześniej nie było mowy o ślubie) i zobaczyć jak się życie ułoży...

jedno jest pewne .dziecko-ciąża jako sama w sobie nie powinna być pretekstem do ślubu ...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Wto 26 Paź 2010, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 napisał:
Nie znam sie na tym, może zupełnie niepotrzebnie taki problem podjęłam, w końcu to ślubne forum, a nie z prawa spadkowego Rolling Eyes


Ewuś, dobrze, że poruszyłaś ten temat. Forum przecież jest od tego, by dyskusje na nim prowadzone poruszały nie tylko tematy lekkie i przyjemne, ale również te trudne. Nie zawsze jest możliwość czy chęć u kogoś, by porozmawiać o tym w tzw. 'realu'. A jeśli są osoby, które mają konkretną wiedzę odnośnie danego zagadnienia, tym lepiej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 28 Paź 2010, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges napisał:

Your_Princess napisał:
fajnie to napisałaś, ja znam osobę, która wpadła ale o ślubie nie ma mowy bo jak to ujęła, nie wie czy ON będzie dobrym ojcem! Shocked pytanie: a kto to wie? nikt nie ma tej pewności. Przed ślubem jest wszystko ok, a PO człowiek się potrafi zmienić nie do poznania. Teraz nie chce wychodzić za mąż bo " nie chce żeby było 'o zaszła w ciąże i ślub' z takiego slubu by sie nie cieszyła, poza tym mały jak podrośnie to sobie obliczy że i tak był przed ślubem więc po co być obłudnym"
Także jak ona weźmie ślub, to po urodzeniu, ale nie jest pewna! Cóż...jak się najpierw robi a później myśli Rolling Eyes



Mamy tą sama znajomąpytajnik lol lol


widocznie tak Very Happy Very Happy
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Nie 28 Paź 2012, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałam fałszywy alarm nie dalej jak rok temu, okres się spóźnił 3 tygodnie... szłam do lekarza z duszą na ramieniu, rozważając różne opcje rozwiązania tej sprawy przede wszystkim z ogromnym strachem czy moje leki nie zaszkodziły, jestem chora i biorę pewne leki które szkodzą płodowi...

gdyby się okazało że dziecko jest chore to myślałabym o aborcji, nie chciałabym aby dziecko się całe życie męczyło...

wiem, wiem, zaraz odezwą się tu przeciwniczki zarzucające mi że to najpierw mnie powinno się zabić i jaka to ja jestem nieodpowiedzialna bo prawie zabiłam dziecko... takim mówię: odczepcie się ode mnie z góry...

alarm okazał się fałszywy, okres dostałam tydzień później...

dziś jesteśmy na prezerwatywie - leki hormonalne ze względu na inne leki które biorę nie wchodzą w grę bo byłyby nieskuteczne... staramy się zakładać ją dokładnie a żel nawilżający (potrzebuję wspomagacza bo mnie w trakcie boli) staram się nakładać na wejście do pochwy...

jejku, niech mi tylko nikt nie gdyba co się stanie jakby nam pękło - to co powyżej, rozważalibyśmy wszelkie opcje i doprawdy nie wiem co by padło...

mam nadzieję że rodzicami zostaniemy w momencie przemyślanym, przez nas wyczekiwanym... pomijając fakt że nie mam stałej pracy, nie mamy stałego lokum - psychicznie nie jesteśmy na to gotowi... i stale się przygotowujemy, nasze rodzicielstwo będzie dojrzałe... przygotuję także swoje ciało by było w tym momencie wolne od leków zagrażających płodowi...

ale imiona już mamy, dziewczynka będzie Anastazją a chłopczyk Emilem...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dori
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 324

PostWysłany: Sro 5 Lip 2023, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ślubu jest wiele przygotowań, u mnie jednym z nich była opalenizna. Nie jestem fanką solarium czy samoopalaczy, dlatego szukałam jakiejś alternatywy i trafiłam na Melanotan https://melanotan.biz/ który zrobił świetną robotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zimkos
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2022
Posty: 74

PostWysłany: Czw 20 Lip 2023, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My rok przed ślubem zdecydowaliśmy się kupić obrączki i była to dobra decyzja. Obrączki zamówiliśmy online u jubilera https://savicki.pl/ przed tym jednak mieliśmy prezentacje też online u nich i powiem wam, że bardzo nam to ułatwiło decyzje wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sardynka90
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Gru 2018
Posty: 487

PostWysłany: Pią 21 Lip 2023, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A robiliście listę prezentów, czy to tak nie wypada? Mamy kilka upatrzonych rzeczy i chyba wolałabym dostać, to co nam się podoba niż kolejny zestaw pościeli. Najbardziej podoba mi się zegar z wahadłem https://czasnazegar.pl/11-zegar-drewniany-mechaniczny-scienny-z-wahadlem-adler bardzo ładnie się prezentuje! Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2017
Posty: 774

PostWysłany: Sob 21 Paź 2023, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już jestem na końcowym etapie załatwiania różnych szczegółów związanych ze ślubem... Aktualnie zainteresowała mnie fotografia ślubna Warszawa Gabriela Gmurczyk i zastanawiam się nad tym - czy skorzystać z ich usług? Co wy na to? Tak na pierwszy rzut oka - jego zdjęcia są wręcz bajeczne i z charakterem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Strona 28 z 28

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group