Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem z obrączką
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 8 Paź 2012, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się , że u mnie może być podobnie teraz zaręczynowy mam bardzo cienki, ale jak wcześniej nosiłam taki szerszy pierścionek takie rzeczy się robiły tzn. łuszczenie się skóry pod pierścionkiem.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarenkowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 296
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 22:38    Temat postu: Re: Problem z obrączką Odpowiedz z cytatem

Symfonia napisał:
Mam problem z noszeniem obrączki, otóż zgrubiała i wyschła mi skóra na palcu wkoło obrączki (baaa, nawet mam zszarzałą plamę, znak). Smaruję, nawilżam i dalej nic. Dodam, że obrączka jest w dobrym rozmiarze. Schodzi i wchodzi bez kłopotu wiec to nie to. Czy to może być uczulenie? Złoto, które daliśmy do przetopienia miało dobra próbę. Taką jak zaręczynowy, a nic mi od niego nie jest. Obrączka ma 4 mm.

Czy ktoś tak miał? Jakieś rady?


Mi się też tak dzieje, ale ja często moczę ręce, bo jestem fryzjerką i różne farby, płyny czasami dostają się pod.. Możesz mieć też uczulenie.. do końca nie wiadomo.
_________________

27.07.2013 <3` Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.. Odtąd jedno, choć nadal dwoje.. ;* <3`


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group