Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pokażcie swoje kiecki!!! II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 407, 408, 409, 410  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nartu
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 224
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha uśmiechnięty buja w obłokach jupi - to emocje jakie mi teraz towarzyszą! Poznałam definicję dzięki Tobie Kasztanowa, i masz całkowitą rację uśmiech. Dziękuję bukiet

Jest pięknie lol. Najśmieszniejsze jest to że z tą suknią, akcja kupna byłą tak szybka i przypadkowa, że dopiero wracając samochodem z salonu się rozbeczałam ze wzruszenia. Wszystko działo się tak szybko że dopiero później dotarły do mnie sygnały mówiące "wychodzisz za mąż, za kogoś kogo kochasz najbardziej na świecie, a dziś kupiłaś suknie"

hihihihi

______
agattt zboczenie serduszkowe xD? To się leczy ;p
_________________
~`})i({
05/02/2008
10/03/2012


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram z tym dekoltem w serduszko, ładnie biust podkreśli. uśmiech ale u mnie też jest zobaczenie serduszkowe.
Suknia sama w sobie prześliczna zakochany sama taką właśnie chciałam, ale jak przymierzałam okazało się, że nie do końca korzystnie mi w takich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Ja bym zmieniła jedynie dekolt na serduszko, ale ja mam świra na tym punkcie, nie podobają mi się inne dekolty, tylko serduszko język

Też o dekolcie w serduszko od razu pomyślałam, ale stwierdziłam, że to MOJE zboczenie język

Nartu napisał:
ha ha uśmiechnięty buja w obłokach jupi - to emocje jakie mi teraz towarzyszą! Poznałam definicję dzięki Tobie Kasztanowa, i masz całkowitą rację uśmiech. Dziękuję bukiet

Bardzo się cieszę, że Ci pomogłam uśmiech Sama to wymyśliłam po moich licznych wojażach, gdy w różnych sukniach było niby ok, ale nic więcej. A w tej jednej poczułam się Panną Młodą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nartu
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 224
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie właśnie!wykrzyknik! Co by było bez tego forum, byłby mój kwik dziś - bo taki dzień kiepski miałam.

Jednak tylko Kobieta Kobiecie może tak łatwo poprawić komplementem (tudzież innym mądrym słowem) nastrój, żadne słowa mężczyzny (nawet tego jedynego!) nie mają takiego znaczenia. Rolling Eyes
_________________
~`})i({
05/02/2008
10/03/2012


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nartu, bardzo ładnie i bardzo dobrze wyglądasz w swojej sukni uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimi napisał:
Według mnie jest piękna uśmiech Bardzo lubię sukienki w stylu empire. Mi się bardzo w niej podobasz uśmiech


Popieram ! Ja wrecz kocham ten styl Very Happy
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama marzyłam o sukni w stylu empire uśmiech

Tren jest obłędny uśmiech

Jest pieknie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepięknie w niej wyglądasz uśmiech Też bym zrobiła dekolt w serduszko uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nartu wyglądasz super:D Ale ja też należę do miłośniczek serduszek oczko A tren jest urzekający uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Style empire był jednym z moich faworytów. Mnie w tych sukniach urzeka właśnie ta lekkość. Ten dłuższy tren z kolei dodaje jeszcze więcej romantyzmu:), jest piękna.
Ja osobiście również zrobiłabym dekolt w serduszko, myślę że masz co pokazać, więc to pokaż. Natomiast ta aplikacja w ogóle mi się nie podoba, ale takowe zazwyczaj mi się nigdy nie podobają, jeśli podoba się Tobie to super.

Co do trenu - można go po prostu podpiąć na trzy guziczki na wierzchu, materiał jest lekki więc powinno to ładnie wyglądać. Bądź pod spód go podpiąć. Można jeszcze tą grubszą warstwę po prostu obciąć i zostawić tylko tą wierzchnią, lekką i ona podpięta też ładnie wygląda.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 407, 408, 409, 410  Następny
Strona 408 z 410

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group