Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

i do Nas zawitał na wiosne bociek :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 45, 46, 47  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pon 8 Paź 2012, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jak tam Marcys? jesteś w Dani czy zostałaś w PL? wszystko dobrze?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 3:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pędzę do Was i wyjaśniam... Dotarłam cała i zdrowa do Danii, w głowie miałam 1000 myśli i obaw aby w drodze nie urodzić ale nie było źle oczko Miałam leżący fotel i co chwile wpadałam w sen więc te 16 godzin minęło szybciorem oczko A dalej... wczoraj miałam takie skurcze że ja pierdziele, coś czuję że zbliża się godzina 0... Już ze łzami w oczach budziłam męża że nie wyrobie z tym bóle, ale tabletka nospy i przeszło do rana, ale nie uchroni mnie nic bo czuję że urodzę niebawem, oczywiście nie marzę o tym, bo chce Emilkę przetrzymać jeszcze, ale dowiedziałam się że w razie co to nie będzie problemu z jej życiem, mimo to zaciskam uda, nie pracuje w domu, nadzoruję, a mąż skręca mebelki... Dzis poskładam ciuszki, przygotuje łóżeczko i torbę do szpitala i czekamy... Oby jeszcze minimum 10 dni ... Bo bóle brzucha mam coraz to częściej, ale wierze że mała jeszcze posiedzi...
Zmuszona byłam na przyjazd tu, bo tam dziecko nie miało by nic, dosłownie, wszytski meble, ciuszki, wózki i cały dzieciecy ekwipunek został tu, więc byłoby kiepsko ale udało się, jestem w domu, za tydzień mam wizytę u położnej więc czuję się odrobinę pewniej...
Dokończymy Emisiowy pokoik i Wam pochwalę sie bo ja napatrzeć się nie mogę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys mam nadzieje, że dotrwasz jeszcze troche. ale aż tak się nie martw ja chodziłam ze skurczami od połowy ciąży, ty jestes juz w 35 tyg. wiec strach jest mały. ale życze powodzenia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcyś, na pewno jeszcze parę dni Emiś wytrzyma w brzuszku. Ale objawy wskazują, że najpewniej urodzisz wcześniej. Ale jak to będzie tydzień wcześniej to przecież maleństwu już nic nie grozi. Po Twoim cycu szybko nabierze ciałka i będzie wszystko dobrze uśmiech
Bardzo się cieszę, że bezpiecznie dotarłaś do Dani, Twój komfort psychiczny jest w tej chwili najważniejszy, a tam na pewno czujesz się lepiej.
Koniecznie pochwal się zdjęciami. Szukam inspiracji dla Kubusia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufff uśmiech dobrze, że Wam podróż spokojnie minęła uśmiech no teraz to już masz wręcz NAKAZ od nas do leżenia do góry brzuchem i absolutnego nic nierobienia Very Happy trzymajcie się ciepło no i żeby Emilka jeszcze chwilę posiedziała u mamy w brzuchu uśmiech chyba nie jest jej tam aż tak źle, że tak szybko pcha się na świat uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się że jesteście całe i już w domku. Jednak u siebie to u siebie.
Czekam na zdjęcia pokoiku wesoły
Oby Emilka posiedziała jeszcze troszkę w brzuszku, a Ty kochana leż i nic nie rób uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że bezpiecznie dotarłaś. Najważniejsze, że jesteś u siebie - teraz spokojnie czekajcie na rozwiązanie, jest duże prawdopodobieństwo, że przebiegnie bezproblemowo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że podróż przebiegła bez większych problemów i skończyło się tylko na strachu uśmiech Najważniejsze, że by Emi przyszła na świat zdrowa, a że ciut wcześniej... oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę, że dotarłyście bezpiecznie Smile 16 godzin to nie lada wyzwanie, my do Aarhus jeździliśmy po 7-8 godzin a i tak tyłek bolał. No i mąż nie lubił się zatrzymywać, wolał pędzić do domu Smile Chyba, że jechaliśmy do DK, wtedy było mu wszystko jedno Wink
W każdym razie dobrze, że jesteście na miejscu, zaciskaj nogi Very Happy Mała jest już ukształtowana, co prawda mogłaby posiedzieć jeszcze u mamy ale myślę, że gdyby się wykluła w najbliższym czasie wszystko byłoby w porządku Very Happy Niemniej jednak - Emilka, zostań w brzuchu jeszcze ze 2-3 tygodnie! Very Happy
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 165
Skąd: Mysłakowice/Dania

PostWysłany: Sro 10 Paź 2012, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super że dojechaliście szczęśliwie do domku uśmiech Podziwiam Cię, z mężem tylko raz się wybraliśmy do PL kiedy byłam w ciąży...wtedy to był 4 miesiąc a myślałam że nie wyrobie w tym aucie- 12 godzin. To teraz odpoczywaj jak najwięcej, Emilka napewno grzecznie zaczeka chociaż jeszcze te pare dni. Czekamy na zdjęcia pokoiku uśmiech Pozdrowionka dla Was dziewczyny uśmiech
_________________
MIŁOŚĆ-powiedzieć to sekundy, całe życie aby udowadniać.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 45, 46, 47  Następny
Strona 28 z 47

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group