Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia-jak wypisac.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie się podobało jak sprawę rozwiązała moja kuzynka, wysłała mi sms z zapytaniem o nazwisko partnera, też zamierzam tak zrobić tym bardziej że ja jej wtedy odpisałam że bardzo mi przykro ale nie będę mogła uczestniczyć w jej ślubie, dzięki czemu zaoszczędziła na zaproszeniu lub po prostu kogoś innego zaprosiła. Więc ja tak samo zamierzam postąpić, do wszystkich co do których nie jestem pewna partnerów napiszę krótkiego sms coś w stylu: " w maju wychodzę za mąż, wypisuję właśnie zaproszenia więc jeśli możesz podaj mi proszę imię i nazwisko osoby towarzyszącej" oczywiście jak mi ktoś odpisze że jeszcze nie wie z kim pójdzie to i tak się będzie trzeba napisać " z osobą towarzyszącą" a potem znowu będzie problem przy rozstawianiu wizytówek na stole
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też nie dajemy rodzicom zaproszeni, bo u nas oni płaca za wesele więc to bezsensu.
Rozumiem jednak, że Ty Sadie, że sami płacicie za wesele.
Nie wiem jak w takiej sytuacji wypisać zaproszenie Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My za wesele placimy sami, a rodzicow zaprosilismy. Co do osob towarzyszacych- my wpisywalismy nazwiska partnerow tylko tych osob, ktore dobrze znamy i mamy pewnosc, ze do naszego slubu nadal razem beda (bo zyja w dlugoletnich zwiazkach,czesto juz z potomstwem). W innych przypadkach pisalismy XY z osoba towarzyszaca.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wszędzie pisaliśmy że z os.towarzyszącymi,nawet parom z długim stażem i takim o których wiemy że będą razem.Ale każdy to rozumiał a nie którzy nawet sie cieszyli bo twierdzą ze inaczej byśmy "zapeszyli".

W to "zapeszenie" raczej nie wierze choć z drugiej strony z moim pierwszym powaznym chłopakiem z którym byłam 4 lata rozstaliśmy się tuż po tym jak dostaliśmy pierwsze imienne zaproszenie.Czysty przypadek,ale tak czy siak na moje nazwisko poszła z nim juz inna kobitka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wręczyłam zaproszenie mojej mamie, mimo że ona do połowy finansowała wesele... ale tak głupio Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My damy zaproszenia rodzicom, choć to oni sponsorują wesele Very Happy
To będzie tylko tak na pamiątkę i wcale nie głupio - włożą sobie je do albumów ze zdjęciami.
Fajnie obejrzeć sobie takie zaproszenie po latach. Ostatnio z mamą znalazłyśmy zaproszenia na moją studniówkę..Wspomnienia od razu odżyły Very Happy było kupę śmiechu oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj M wymyslil takie wirtualne zaproszenia. Moze nie sa tak piekne jak te zwykle, ani nie oddaja takiego uroku gdy wrecza sie je osobiscie, ale nie wszytskim kolezankom bede dawala osobne zaproszenia na sam slub, wiec pomyslalam o czyms takim.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak na sam ślub to bardzo fajne, i oryginalne
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 26 Mar 2009, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No,ładnie wygląda.Podoba mi się. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko co pisać na karteczkach na stole? Trzeba się dokładnie dowiedzieć jak ta "osoba towarzysząca" się nazywa.. Ale mam nadzieję, że przy potwierdzeniu przybycia kuzyni dadzą znać, czyy ktoś z nimi będzie i ja się te osóbki nazywają. Na razie piszemy "z osobą towarzyszącą".
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group