Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Viol.& P. będą rodzicami :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 89, 90, 91  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ Ci zazdroszczę takich zakupów. Mnie już też ciągnie, żeby coś pokupować, ale trzymam się w ryzach...na razie oczko
Miłego podglądania!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To podobną drogą podążacie jak my uśmiech. Też chcemy pierwsze pieluszki kupić najlepsze z możliwych i ręczny laktator uśmiech. Proszku jeszcze nie rozpracowałam, ale może pójdę za Twoim przykładem.
Miłego podglądania syneczka!
A imieniem się nie przejmuj, jakieś w końcu wybierzecie Wink .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bo zarówno jeden jak i drugi do końca mleka z piersi nie wyciśnie


Gosia, może źle cię zrozumiałam, ale zdaje się, że nie ma czegoś takiego jak koniec mleka. Mogłabyś wyssać się "do końca" przystawić od razu małego i na pewno by się najadł.

Ja laktatora nie miałam i przeżyłam język
jedynie jak Filipa zostawiliśmy u dziadków a my poszliśmy na wesele w sierpniu, to sprawiłam sobie taką pompkę ręczną, bo wiedziałam, że jak przyjdzie pora karmienia to będę miała nawał. Tak dawałam sobie radę ręczne. Ale ja nie zbierała pokarmu. Tatuś karmił młodego mm.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się przydał laktator właśnie jak miałam nawał mleczny i jak próbowałam dać Doci butelkę bo wtedy odciągałam, żeby mm nie dawać.

CO do proszku...ja od wszystkiego zaczynałam najtańszego i dopiero jak były problemu (np mydełko wymieniłam na emoleint, potem jeszcze eksperymentowałam) to dopiero szłam po inne droższe specyfiki. Bo po co przepłacać język (teraz wróciłam do mycia mydłem lol )
Proszku dla dzieci używłam aż Dotka 10 miesięcy skończyła, teraz mam persil sensitive...ale chyba wrócę do dzieciowego bo coś mi się skóra Dotki ostatnio nie podoba.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
...ja od wszystkiego zaczynałam najtańszego i dopiero jak były problemu (np mydełko wymieniłam na emoleint, potem jeszcze eksperymentowałam) to dopiero szłam po inne droższe specyfiki.


Też tak właśnie rozumuję. Nie chcę od razu zaczynać od górnej półki, bo obawiam się, że może to przyzwyczaić skórę do mega wypasionych kosmetyków i będzie problem. Jak coś będzie się działo, to oczywiście zmienimy. Poza tym położna ze Szkoły Rodzenia doradzała, że im prostszy skład kosmetyku tym lepiej (a często jest tak, że te produkty są tańsze).

Co do imienia, to nasze typy są takie same jak ostatnio (Franek, Maciek, Kuba i Bartek) z tym że przestałam napierać na Franka. Jakoś za dużo ostatnio słyszę to imię wśród dzieci język Wybierzemy pewnie coś z tych 4 imion uśmiech
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie Maciek najlepsze:lol:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stawiam na Franka i Maćka, mój chrześniak to Maciek i niezły z niego łobuz język
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Czw 27 Wrz 2012, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się dla mnie też najlepsze Maciek i Franio z tych co wybraliście uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2012, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek miałam na myśli że piersi muszą być bardzo miekkie takie sflaczałe, jak leżałam w szpitalu to pytali czy wypróżniam piersi bo jak nie to oni to zrobią bo uważają że tą goraczkę to od piersi mam (wycisnęli- ból niesamowity ale ja się samemu wyciska to nic nie boli,a później i tak sie okazało że ta goracza to nie od piersi ale to inna historia)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2012, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież jak się wyciśnie biedne piersi to i tak szybciutko "nadrobią" z nawiązką (tak przynajmniej mówiła nam położna) Rolling Eyes Ponoć można opróżniać piersi ale nigdy na maxa...

My już po wizycie. Synek nadal się nie obrócił główką do dołu. Jest zdrowy jak rybka i pięknie się rozwija. Waży 2058 g. i jest bardzo długi, ale nóżki ma wyprostowane (stópki przy buźce), co utrudnia mu przekręcenie się - wygląda jak złożony scyzoryk.
Jeśli za 3 tygodnie znów na usg będzie miał pupcię na dole to wtedy mamy 2 opcje: albo planujemy poród przez CC, albo próbujemy przekręcić małego przez brzuch (i chyba raczej na to się zdecydujemy).
Nie chcę cesarki, a poród pośladkowy przy 1 porodzie nie jest najbezpieczniejszy smutny
Przez najbliższe 3 tygodnie będę robić specjalne ćwiczenia pomagające przekręcić się dzieciaczkowi. Mam nadzieję, że się uda uśmiech
Pozostaje tylko ćwiczyć i czekać całe 3 tygodnie...
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 89, 90, 91  Następny
Strona 51 z 91

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group