Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nie mogę się doczekać!!!!!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 10:50    Temat postu: nie mogę się doczekać!!!!! Odpowiedz z cytatem

to jest nasze miejsce na znoszenie jaj z niecierpliwości Wink tu niech się każda poskarży jak bardzo nie może się doczekać ślubu. ja również... niespodziewałam się że tyle fajnych emocji mnie czeka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha, ja też nie mogę się doczekać lol gdzie tam do sierpnia 2009...... ostatnio mam dziwne wrażenie, że już powinnam zacząć wszystko załatwiać, na co wcześniej nie byłam przygotowana (nic dziwnego, przenieśliśmy termin o półtora roku lol ). ja jestem nabuzowana, mówię o ślubie przez przynajmniej połowę czasu, przedstawiam co ma na nim być, jakie mam plany, a mój ukochany zachowuje stoicki spokój i tylko mi przytakuje uśmiechając się.... w ogóle się nie przejmuje Rolling Eyes lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2008, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jest dokładnie to samo
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie uśmiecha się z wyrozumiałością uśmiech chyba przywykł, że to najbardziej zaprząta mi głowę uśmiech ale na szczęście zrozumiał jak wiele zależy od niego i jak bardzo potrzebuję jego wsparcia, jeśli jego rodzice nie popierają tego ślubu, a moi są za granicą smutny

ale się też nie mogę doczekać i jak juz to pisałam - wyobrażacie sobie czas po? już będzie po! tyle czasu czekamy i pdliczamy a tu jedna noc i ... nie mamy nic do przygotowywania - żadnej takiej wielkiej, życiowej imprezki uśmiech no chyba że kolejne 9 miesięcy oczekiwań i radości język
ale ja z tym poczekam uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po to tylko spokój przez dłuższy czas... zajmę sie nauką i pracą i cieszeniem się moim ukochanym (już wtedy) mężem lol i mam nadzieję, że stosunki z teściami się ułożą, bo mój teść za mną raczej nie przepada Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
duszyczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 30

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, mnie też przeraża, że jedna czy dwie noce - i już po. Zawsze tak mam - najbardziej cieszą mnie przygotowania, oczekiwanie.

Niedawno zamówiłam suknię (super przeżycie, tak przymierzać...), teraz właśnie rehabilituję nadgarstek po złamaniu, jak będzie dobrze to zapiszę nas na kurs tańca... Potem szukanie butów i bielizny, próbne fryzury, wymyślanie dekoracji... To jest super. Może powinnam założyć firmę organizującą wesela?

Mój M. się tak nie przejmuje tym ślubem i organizacjami. Ja bym mogła non stop szukać pomysłów na ten dzień, przeglądać zaproszenia, czytać forum:) On więcej czasu poświęca na szukanie samochodu, który chce kupić. Czasem mnie wkurza, że jest taki spokojny, ale jestem pewna, że dla niego to też wielkie przeżycie.

Najbardziej nie mogę się doczekać tego, jak na mnie spojrzy, kiedy zejdę już w sukni na błogosławieństwo, jak mnie pierwszy raz zobaczy. I co mi powie. I jak będzie patrzył. Jak te 4 lata temu, kiedy się poznaliśmy... Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest podobnie. To ja się martwię i mówię co mamy jeszcze do załatwienia. Tomek jest spokojny. Z jednej strony chciałby ślubu już wcześniej, a drugiej organizacją się nie przejmuje. Bardzo mi ustępuje, bo to ja mam pomysły, które nie zawsze się mu podobają.

Przejmuje się za to naszym życiem po ślubie. Gdzie będziemy mieszkać, jak będą wyglądały nasze sprawy finansowe. Ma już pewne pomysły. To chyba wynika z tego, że "już teraz zaraz" chciałby byc ze mną przez cały czas. Ja za to cieszę się bardzo organizacją ślubu i wesela.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Wto 8 Kwi 2008, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas jest podobnie, Bartek juz teraz robi kurs zeby podniesc swoje kwalifikacje - zebym w przyszlosci przez pierwsze lata dziecinstwa naszych dzieci mogla z nimi w domu siedziec.. a pozniej mu pomoge pracujac uśmiech albo cos swojego otworzymy.. zobaczymy..

on mysli o przyszlosci a ja o slubie i przygotowaniach... eh, jestem taka sczesliwa, bo wiecie co? Spotkalam sie z kolezanka z klasy z podstawowki, opowiadala ze troche jej zaczyna przeszkadzac samotnosc-nie byla jeszcze z zadnym chlopakiem i tam bardzo by chciala...
i wiecie do czego dochodze - nie wazne jak dlugo musimy czekac na swoje wesele - niech to bedzie i poltora roku jeszcze - ale juz mamy date swojego slubu, naerzeczonego i milosc na cale zycie...

minal nas juz moment wyczekiwania na naszego ksiecia na bialym rumaku język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2008, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zawsze myślałam, że wyjdę za mąż ok.30stki lol przed Jackiem spotykałam się z jednym chłopakiem, potem odeszłam i cieszyłam się życiem singla, na nikogo nie musiałam się oglądać, z nikim nie musiałam się liczyć.... robiłam co chciałam i kiedy chciałam Cool a tu nagle pojawia się taki 20sto-kilku latek i skrada mi serce lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 9 Kwi 2008, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślałam że wyjdę za mąż ok.25roku życia.. że wcześniej będę korzystać z życia, młodości.. ble ble ble język a tu od 18 roku życia jestem z facetem z którym w wieku 22 lat chce wziąć slub...

szczesliwa jestem uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 1 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group