Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kosmetyki naszych mezczyzn
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
JAk zmuszacie chłopów, żeby używali kremu do rąk i do twarzy??

U mnie są zawsze o to awantury.
Confused


Ja mu czasem smaruję bo sam się do kremu nie dotknie Shocked A i tak królewicz ma swoje wymagania i to co moja wrażliwa twarz akceptuje to jego królewski pyszczek już nie Mr. Green Jeśli chodzi o krem do rąk to używa jak się zrobi zimno i zaczynają go boleć ręce. Ale jak się zaprze, że nie użyje to nie ma takiej siły, która go zmusi. Chyba uważa, że stanie się kobietą jak za dużo kosmetyków zastosuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noo, też mam z nim tak- że czasem jak go dopadnę, zdążę posmarować ręce kremem- jakos tak raz na 10 dni- to jest sukces.

MA taką suchą cerę, zaczyna być widać po nim , że jest po 30tce. Do twarzy to w ogóle nie mogę go zmusić jak raz zastosowałam taką metodę, jak do rąk- rozpłakał się, że pedała z niego robię Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe nieźle, mój Pituś ma specjalny krem do twarzy ( kosztuje 2razy więcej niż mój)
Do rąk też używa, najczęściej neutrogeny- jest kucharzem i niestety jego ręce bardzo cierpią podczas pracy. Natomiast sam bardzo często jak wieczorem robię demakijaż prosi czy mogłabym mu "wyczyścić" tonikiem buzie i nałożyć krem uśmiech Nienawidzi przesuszonej skóry i codziennie po prysznicu balsamuje się cały, stoi na środku pokoju w samych slipach z rękami rozłożonymi na boki i schnie. Wygląda to mega komicznie język
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muffinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 118

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[...]

Ostatnio zmieniony przez muffinka dnia Czw 4 Wrz 2014, 13:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
JAk zmuszacie chłopów, żeby używali kremu do rąk i do twarzy??

U mnie są zawsze o to awantury.
Confused



Do twarzy - wystarczyło mu zwrócić uwagę, że ma suchą skórę. A zimą, to sam sięgał, bo widział, że jest potrzebny.. Tak samo z kremem do rąk. Raz mu skóra bardziej wyschła, to się nauczył używać.. Nawet jak się skończy, to sam pamięta, żeby kupić. Jedynie o żelu do twarzy muszę czasem przypomnieć, bo ma głupi nawyk sięgania po mydło - chyba dlatego, że bliżej, po co otwierać szafkę? A jak nie używa, to ma wągry straszne, więc musi;p


Cytat:
nałożyć krem


OOO!! Jak jestem obok, to też lubi, jak ja go smaruję;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phi, u mnie na zwrócenie uwagi słyszę "no i dobrze, chcę taką mieć".
Taki ładny chłopak, mógłby się na najbliższe lata troszkę zakonserwować, zwłaszcza, że nikt mu nie daje 34 lat- najwyżej 28........ ale skóra zaczyna go zdradzać Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Phi, u mnie na zwrócenie uwagi słyszę "no i dobrze, chcę taką mieć".
Taki ładny chłopak, mógłby się na najbliższe lata troszkę zakonserwować, zwłaszcza, że nikt mu nie daje 34 lat- najwyżej 28........ ale skóra zaczyna go zdradzać Confused


U nas podobnie.
Czasami mam wrażenie, że on dla zmyłki tak jęczy, że niby nie potrzebuje kosmetyków i przez to zaprzeczanie zachowuje swoją męskość Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojemu podtykałam kremy. Stosuje zwykle L'oreale dla mężczyzn, bo inne go trochę uczulają.
Przekonał się do kremu do buzi, maseczki i żelu myjącego jak zobaczył efekt czystej buzi i skończyły się jego problemy wesoły
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój T twierdzi, że on jest tak piękny i idealny, że nie musi stosować żadnych kremów. Ale jak mu ostatnio wyskoczyły pryszcze na czole, bo się spocił to sam mnie poprosił, żebym mu kupiła maseczkę język Zmuszam go też, żeby codziennie przynajmniej opłukał cerę przed snem. Wczoraj udało mi się go zmusić do użycia żeli pelingującego, potem toniki i na końcu już na siłę oklepałam mu buzię kremem uśmiech I po pryszczach dzisiaj ani śladu Very Happy
Gorzej, że muszę go zmusić na wizytę u kosmetyczki, regulację brwi i na paznokcie Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:

Gorzej, że muszę go zmusić na wizytę u kosmetyczki, regulację brwi i na paznokcie Shocked


A po co? No pryszcze to ja rozumiem ale regulacja brwi facetowi to chyba przesada Wink język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group