Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwsze spotkanie- brałyście Go pod uwagę jako męża?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady Aga
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 143

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 6:17    Temat postu: Pierwsze spotkanie- brałyście Go pod uwagę jako męża? Odpowiedz z cytatem

Jak było z wami?Czy podczas pierwszego spotkania z obecnym narzeczonym/mężem w ogóle przyszło wam do głowy,że spędzicie razem całe życie, czy taka myśl przyszła dużo później?
Ja zupełnie się tego nie spodziewałam, gdy się poznalismy miałam zaledwie 16 lat a On 21. Wtedy uważałam, że jest dla mnie za stary, serce mocniej mi nie zabiło na jego widok, potem stał się po prostu moim kumplem. Natomiast on od razu się we mnie zakochał, chociaż wyznał mi to dopiero po wielu wielu latach.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 522

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas pierwszego? Very Happy Nie, no raczej nikt nie mysli na pierwszej randce o tym, ze chlopak przede mna stojacy moglby byc moim mezem Shocked Przynajmniej mnie takie mysli nie nachodziły język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie uśmiech Dotej pory jestem zaskoczona,że to On będzie moim mężem uśmiech Nie mogę się nadziwić uśmiech
Jego odpowiedź była by chyba inna od mojej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewniam, że są osoby które tak myślą język z oczkiem
Moje pierwsze spotkanie z obecnym narzeczonym miało miejsce po ok 2 miesięcznej korespondencji. Gdy go pierwszy raz zobaczyłam w głowie pojawiła się myśl "to ten"! I gdyby mi się wtedy oświadczył to bym się zgodziła oczko. Ale ta znajomość od początku była powiedzmy "niestandardowa" uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Wam to się wyda naiwne, ale ja praktycznie od początku miałam takie myśli, że to właśnie TO serduszka
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj ja też o tym nie pomyślałam język nasze poznanie było przypadkowe a w dodatku ja wtedy byłam zainteresowana kim innym język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku, to zabrzmi mało "profesjonalnie" jak na forum ślubne, ale ja poznałam swojego M. będąc w 2 kl. gimnazjum, a że on jest młodszy dwa lata, to był w 6 kl. podstawówki i był o głowę niższy uśmiechnięty Ale graliśmy w chińczyka i on oddał mi swoje pole, to było słodkie lol DO tej pory się z tego śmiejemy lol Później się długi czas nie widzieliśmy, każdy miał swoje życie i swoje miłostki, a jak się spotkaliśmy znowu, to też nie myślałam, że to ten oczko Byłam młoda i gupia język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, ja to w ogóle nie brałam pod uwagę że to ten jedyny język ja miałam 17lat, on 23, także był trochę "stary" tak sobie myślałam wtedy lol zaś on twierdzi do dziś że jak mnie pierwszy raz zobaczył od razu wiedział że będę jego żoną Cool no cóż kto by pomyślał.. język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn mój też tak twierdzi! Faceci lol Tyle, że ja swojemu średnio wierzę język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 31 Lip 2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też na samym początku nie przyszło mi to do głowy. Raczej byłam nastawiona na max. parę miesięcy. Wtedy dopiero co skończyłam 18 lat uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pierwsza randka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group