Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A ja żegnam się :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 29 Lip 2012, 12:09    Temat postu: A ja żegnam się :) Odpowiedz z cytatem

Przyszła pora na pożegnanie się, sytuacja życiowa zmusiła mnie do zakończenia bycia na forum, do tego niektóre użytkowniczki miały pretensje że tylko się żale, wylewam smutki i znikam na wiele tygodni...myslałam, że od tego jest "coś" takiego...NO przykro mi się zrobiło... także żegnam się!
Nie zawsze miałam czas żeby wejść na dłużeJ; coś napisać... czytałam - fakt ale nie odpisywałam. Do tego u nas w mieszkaniu w mieście nie mam w ogóle internetu... kto chce ten zrozumie.
Chciałam podziękować Flo i Natalce uśmiech fajne z Was dziewczyny... Takie koleżanki będzie się pamiętać uśmiech I TE Wasze dzieciaczki...


Proszę usunąć wszystkie moje wątki na tym forum.
Dziękujęwykrzyknik!
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 29 Lip 2012, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabrysiu, ja mam nadzieję, że o nas nie zapomnisz i mimo wszystko będę mogła liczyć z Twojej strony o jakiś Priv. Z mojej strony, bardzo miło mi było Cię poznać- nie tylko tu na forum, ale i osobiście. Pisz czasem do mnie maile, co? Bo ja o Tobie tak szybko nie zapomnę i bez słowa odejść nie pozwolę!

Dołączyłam na forum dwa dni po Tobie, wiesz? Byłyśmy "razem" podczas przygotowań ślubnych, ciąży, porodu i pierwszych miesięcy-lat naszych dzieciaków!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Nie 29 Lip 2012, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Princess, nie odchodź. Nie dasz rady powrócić do forum, zaangażować się w większym stopniu?

Popatrz na Damę odeszła, ale wróciła
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Nie 29 Lip 2012, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabrysiu, to nie jest tak jak myślisz. Może jak Ci żal przejdzie, to postanowisz powrócić? Czekamy na Ciebie, naprawdę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group